Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Місяць включення ПН і РК

Відправлено користувачем natha_lia 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
скиньте будь-ласка текст консультації [consulting.dtkt.ua]

є РК від лютого (до ПН січня), зареєстрований в березні (пісял 15 днів з дня виписки) на збільшення ПК - коли його можна включити?

є ПН неправильна, РК до неї виписано і зареєстровано в березні (коли можу включати цю ПН?)
Некоректно оформлена податкова накладна: дії платника

18.03.2015 2966

Постачальник в січні 2015 р. зареєстрував некоректну податкову накладну. Чи можна включити таку накладну разом з коригуванням у періоді, в якому зареєстроване коригування?


Запитання: Постачальник в січні 2015 р. зареєстрував некоректну податкову накладну (кількісні та вартісні показники). Коригування до неї повинні бути зареєстровані в наступному звітному періоді, чи можна включити таку податкову накладну разом з коригуванням у тому періоді, в якому зареєстровані коригування?

Відповідь: Не дає права отримувачу на віднесення сум ПДВ до податкового кредиту не тільки відсутність реєстрації податкової накладної в Єдиному реєстрі, але і порушення порядку заповнення такої податкової накладної. Проте це не звільняє продавця від декларування сум ПДВ у складі податкових зобов'язань. За п. 192.1 ПКУ Розрахунок коригування до податкової накладної складається також у випадку виправлення помилок, допущених при складанні податкової накладної, у тому числі не пов'язаних із зміною суми компенсації вартості товарів.


--------------------------------------------------------------------------------


Якщо це помилка, яка не вплинула на суму компенсації (це може бути помилка в номенклатурі чи помилка ціни і кількості) Розрахунок коригування підлягає реєстрації постачальником (п. 22 Порядку № 957).

Але потрібно врахувати наступний момент: “Податкові накладні, складені з 1 січня 2015 року та своєчасно зареєстровані в ЄРПН, включаються до складу податкового кредиту того звітного періоду, на який припадає дата їх складання” (лист ДФСУ від 17.02.2015р. № 5292/7/99-99-19-03-02-17), відповідно покупець не може відобразити податкову накладну за січень в наступному періоді (виключення становлять податкові накладні зареєстровані з порушенням терміну реєстрації. Тоді за п. 198.6 ПКУ, суми ПДВ належать до податкового кредиту за звітний період, в якому зареєстровано податкову накладну).

Відповідно у покупця виникає проблема з відображенням податкового кредиту у лютому на підставі Розрахунку коригування, який складено до податкової накладної січня. Адже він не може у рядку 10 декларації з ПДВ за лютий відобразити податкову накладну за січень та одночасно відобразити результат коригування у рядку 16.

Виходить, що податкова накладна повинна бути відображена у січні за складеним із виправленням Рохрахунком коригування у лютому. Проте, така порада дійсна тільки: “Якщо на підставі складеного розрахунку коригування до податкової накладної обсяги постачання товарів/послуг та відповідно сума податкових зобов’язань чи податкового кредиту платника податку не змінилися або змінилися лише обов’язкові реквізити, то підстав для заповнення рядків 8.1.1, 8.1.2, 8.2.1, 8.2.2 та/або 16.1, 16.1.1 декларації та Розрахунку коригування сум ПДВ до податкової декларації з податку на додану вартість (Д1) (додаток 1) немає” (ЗІР підкатегорія 101.23).

Підкажіть до якого періоду мені віднести податкову накладну і розрахунок до неї, якщо постачальник виписав ПН помилково на більшу суму в березні і в квітні зробив до неї коригування на зменшення суми


В квітні зареєстрував, чи виписав?!?!?!
А платили, чи оприбутковували ви на яку суму і коли?!?!?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
20.03 виписана податкова накладна, зареєстрована 02.04 і коригування виписане 02.04 (мала бути ПН на залишок, а зробили на всю суму)
Тоді, на мою думку, показувати в квітні, бо в березні ж
ПН була невірно оформлена... ІМХО...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Розрахунок коригування, без суми, тобто коригується суто номенклатура товару, чемно зареєстрований в ДПІ, переданий покупцю. Чи відображається він в декларації, в Додатку1, як раніше, чи ні? Бо при автоматичному заповненні в 1С його ніде не видно, і в мене тепер сумніви, що з ним робити?
Quote
perlunka
Розрахунок коригування, без суми, тобто коригується суто номенклатура товару, чемно зареєстрований в ДПІ, переданий покупцю. Чи відображається він в декларації, в Додатку1, як раніше, чи ні? Бо при автоматичному заповненні в 1С його ніде не видно, і в мене тепер сумніви, що з ним робити?
не показывается в реестре
Quote
TanyaOdessa

не показывается в реестре

Дякую за відповідь.
Заплуталась..
Я продавець
РК від 27.04.16 (зменшення моїх зобов"язань)
Зареєстровано вчасно, але у травні.
Коли включати у деларацію?
Дякую
а у меня наооборот, я покупатель .НН в марте , а РК зарегистрировон в апреле ( в течение 15 дней), включила РК В мартовскую декларацию.Сомневаюсь теперь. есть ли разъяснения какие-нибудь?
Quote
svetnik
а у меня наооборот, я покупатель .НН в марте , а РК зарегистрировон в апреле ( в течение 15 дней), включила РК В мартовскую декларацию.Сомневаюсь теперь. есть ли разъяснения какие-нибудь?
правильно включили
а вот письмо ДФС :Лист ДФС від 10.02.2016 № 2643/6/99-99-19-03-02-15

Отже, у разі зменшення суми компенсації вартості товарів/послуг:

постачальник має право зменшити податкові зобов’язання на підставі розрахунку коригування, зареєстрованого в ЄРПН отримувачем протягом 15-денного терміну, у податковій декларації з ПДВ того звітного (податкового) періоду, в якому його складено (у тому числі і у випадку, коли розрахунок коригування складено у одному податковому періоді, а зареєстровано у ЄРПН в іншому податковому періоді). Якщо розрахунок коригування зареєстрований в ЄРПН з порушенням терміну реєстрації, то постачальник має право зменшити податкові зобов’язання у податковій декларації з ПДВ того звітного періоду, в якому його зареєстровано в ЄРПН;
покупець повинен зменшити податковий кредит в податковій декларації з ПДВ за податковий період, на який припадає дата складення розрахунку коригування, та зареєструвати його в ЄРПН у встановлені терміни.


Дата складання -квітень, тобто виходить , що у квітневу деку треба було включати?.допоможіть у кого була така ситуацію.Бо перед квтневою декою хочу зробити УР за березень
Дата складання РК - квітень, зареєстровано - у квітні. Тоді в квітневу декларацію.
спасибо а учитывать этот Ур при составлении апрельской деки можно? или если в мае исправления ,то в майскую декларацию?
Коллеги, подскажите, пожалуйста, а то у меня, наверное, уникальный случай)))

В марте месяце были проведены акты выполненных услуг и под них зарегистрированы налоговые накладные. Ну, и естественно, декларация сдалась.

Сейчас мы с моим покупателем проводим корректировочный акт услуг (это такая произвольная форма, дабы не исправлять акты марта задним числом, ибо покупатель сдал деку по прибыли и менять уже ничего не будет) МАЕМ за услуги марта. Там в некоторых актах увеличилась стоимость услуг, в некоторых уменьшилась. Я под этот корректировочный акт понавыписывала корректировок налоговых, есть плюсовые (я их зарегила тоже вчерашним числом), есть минусовые - отправила покупателю, она должна их сегодня зарегистрировать тоже. Т.е. корректировки маем к мартовским налоговым.

Скажите, я все эти корректировки в какую декларацию теперь должна включить??Я же март уже не трогаю, никаких уточненок не подаю?? Все это маем провожу?
если дата майская, то в май
Quote
Oxi
если дата майская, то в май

Спасибо. Просто я никогда не сдавала уточненок по НДС, если можно налоговые корректировать, и отражать их в месяце корректировки, то когда сдаются уточненки??drinking smiley
уточненки сдаются, если что-то не допоказали или показали лишнее
а в Ур стр 19.1 из вытяга на дату декларации или на дату УР.?
на дату УР (ИМХО)
а как же тогда выйти на отрицательное значение , что было в исправляемом месяце .?у меня март .Подскажите плиз, делали же Ур наверное.Как выйти из ситуации
не совсем понятен вопрос
вот заполняю новое значение .не соответсвуют цифры что были , программа считает арифметику как правильно.как же заполняли?
Подскажите, пожалуйста. Совсем голова кругом от всех нововведений.

В мае провела акт выполненных работ за март неплательщику (с опозданием, само собой). И в мае же зарегистрировала налоговую накладную (тоже с нарушением ого-го каким регистрации).

Теперь нужно уточненку подавать за март? sad smiley Или если налоговая эта зарегистрировалась в мае, то уже все это гамузом включать в май?
Quote
Віталіка
Подскажите, пожалуйста. Совсем голова кругом от всех нововведений.

В мае провела акт выполненных работ за март неплательщику (с опозданием, само собой). И в мае же зарегистрировала налоговую накладную (тоже с нарушением ого-го каким регистрации).

Теперь нужно уточненку подавать за март? sad smiley Или если налоговая эта зарегистрировалась в мае, то уже все это гамузом включать в май?
НН по обязательствам в деку по дате выписки, поэтому уточненка за март+доплата+штраф
покупатель возьмет в кредит в периоде регистрации - май
Нужна только уточненка за март. Штрафы, пеню и доплату НДС - на лицевой счет, не на специальный. За просрочку регистрации НН на неплательщика вам ничего не будет. Штрафы применяются только за нарушение регистрации НН, подлежащих выдаче плательщикам НДС.

****************************************************************************
Я девушка творческая. Хочу - творю. Хочу - вытворяю.
Quote
Oxi
Quote
Віталіка
Подскажите, пожалуйста. Совсем голова кругом от всех нововведений.

В мае провела акт выполненных работ за март неплательщику (с опозданием, само собой). И в мае же зарегистрировала налоговую накладную (тоже с нарушением ого-го каким регистрации).

Теперь нужно уточненку подавать за март? sad smiley Или если налоговая эта зарегистрировалась в мае, то уже все это гамузом включать в май?
НН по обязательствам в деку по дате выписки, поэтому уточненка за март+доплата+штраф
покупатель возьмет в кредит в периоде регистрации - май

Но там же покупатель неплательщик? Значит, односторонняя операция, только поставщик сдаст уточненную за март.

А вот эти штрафы сейчас, интересно, как они платятся - по старинке или налоговая сама с электронного счета снимает?
Quote
Ovcharuk
Quote
Oxi
Quote
Віталіка
Подскажите, пожалуйста. Совсем голова кругом от всех нововведений.

В мае провела акт выполненных работ за март неплательщику (с опозданием, само собой). И в мае же зарегистрировала налоговую накладную (тоже с нарушением ого-го каким регистрации).

Теперь нужно уточненку подавать за март? sad smiley Или если налоговая эта зарегистрировалась в мае, то уже все это гамузом включать в май?
НН по обязательствам в деку по дате выписки, поэтому уточненка за март+доплата+штраф
покупатель возьмет в кредит в периоде регистрации - май

Но там же покупатель неплательщик? Значит, односторонняя операция, только поставщик сдаст уточненную за март.

А вот эти штрафы сейчас, интересно, как они платятся - по старинке или налоговая сама с электронного счета снимает?
звините, пропустила неплательщика, значит покупателю не нужен кредит
самоштраф+доплата нужно перечислить на старый счет по НДС самостоятельно до подачи уточненки
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00038199999999999