Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Чи можнп розбивати суму на дві податкові???

Відправлено користувачем Zarinka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Ми заплатили контрагенту, проплата перша подія, вони розбивають суму на дві, на суму актів, які будуть, так можна робити???
якщо один договір і один день - то ні.
По двох рахунках ми платили


Я при оплаті однією платіжкою двох рахунків виписую дві ПН. Якщо є договір так не можна робити? Був якийсь лист податкової?
а якщо в один день зайшов аванс двома сумами по одному договору, то 2 ПН можна?
Quote
Oxi
а якщо в один день зайшов аванс двома сумами по одному договору, то 2 ПН можна?

Я не знаю, чи є десь цьому документальне обгрунтування, але з особистого спілкування з податківцями знаю таке. Якщо є ОДИН договір, і було хоч 100 проплат в межах цього договору протягом ОДНОГО дня, то слід робити ОДНУ податкову накладну за цей день. Раніше шляхом розбивки проплат намагались ухилитись від реєстрації ПН (коли сума ПДВ перевищувала визначену Законом межу). Але оскільки наразі різниці немає, яка там та сума, бо реєстрації підлягає все - то спокійніше робити так, тобто ОДИН день=ОДНА ПН. Але слово спокійніше - це в мене єдиний зараз аргумент. Податківці кажуть, що так нібито менше буде навантаження на систему реєстрації ПН. І рекомендують робити ПН наступного дня по результатах всіх дій протягом попереднього операційного дня. Але як на мене, то правило першої події не порушується ні в випадку реєстрації однієї ПН, ні 2-3-п'яти, датованих однією датою. То ж вирішувати Вам smiling smiley.
Сейчас регистрируются все НН,конечно можно. Можно даже по одному счету сделать 2НН,это не запрещено
Quote
Zarinka
Ми заплатили контрагенту, проплата перша подія, вони розбивають суму на дві, на суму актів, які будуть, так можна робити???

Ви ж самі все гарно пояснюєте: перша подія = проплата. Відповідно, ПН від постачальника має бути ОДНА на суму першої події з датою першої події. Акти - то вже вторинне.
я виписую на кожну проплату
а тепер щось засумнівалась , а чи правильно
хоча обовязки з мене не знімуть, та і можливе зняття кредиту у покупця сумнівне
Quote
Irina_T
Quote
Oxi
а якщо в один день зайшов аванс двома сумами по одному договору, то 2 ПН можна?

Я не знаю, чи є десь цьому документальне обгрунтування, але з особистого спілкування з податківцями знаю таке. Якщо є ОДИН договір, і було хоч 100 проплат в межах цього договору протягом ОДНОГО дня, то слід робити ОДНУ податкову накладну за цей день. Раніше шляхом розбивки проплат намагались ухилитись від реєстрації ПН (коли сума ПДВ перевищувала визначену Законом межу). Але оскільки наразі різниці немає, яка там та сума, бо реєстрації підлягає все - то спокійніше робити так, тобто ОДИН день=ОДНА ПН. Але слово спокійніше - це в мене єдиний зараз аргумент. Податківці кажуть, що так нібито менше буде навантаження на систему реєстрації ПН. І рекомендують робити ПН наступного дня по результатах всіх дій протягом попереднього операційного дня. Але як на мене, то правило першої події не порушується ні в випадку реєстрації однієї ПН, ні 2-3-п'яти, датованих однією датою. То ж вирішувати Вам smiling smiley.
все правильно.
Раніше до цього дійсно більш уважно податкова ставилась - щоб не було зловживань по незареєстрованих ПН (до 10 тис.).
Як на мене то логічно, що якщо зайшла одна сума по одному договору - то 1 ПН (не дивлячись скільки рахунків, Ви ж ПН виписуєте не на підставі рахунків); а якщо дві суми зайшло в день по одному договору - то 2 ПН.
А взагалі, зараз це питання я думаю буде не актуальне (так як все потрібно реєструвати). Так що робіть як виходить smiling smiley
читаю тему з коментарями і в мене "взрив мозку" smiling smiley
якщо мені треба постачальнику оплатити за товар по двох рахунках, відповідно до яких буде виписано 2 видаткові накладні, я ж не буду дві платіжки робити і платити додаткову комісію банку, а плачу однією і в призначенні пишу на що посилаюсь.
буде 2 податкові накладні , хоч і один договір smiling smiley
так, є одна подія,але різні операції.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028599999999995