Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Делали уточненки за 2014 год в марте, а как быть с реестром....

Відправлено користувачем buh2015 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Если раньше включали уточняющие НН в мартовском реестре, а теперь как быть, ведь реестр не подаем????
Так а куди ж ви їх включатимете, якшо реєстру вже нема...
вірніше вні не подаєцця...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
вні=він



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Я подала НН за 12.2014 в январе, вроде как все говорили, что в январе ещё можноeye rolling smiley
Позвонила мне налоговая, попросила >grinning smiley<, подать уточненки за декабрь и январь и не включать в январскую деку НН за декабрь, реестр подавать не говорили eye rolling smiley

Так получается все уточненные НН за декабрь надо внести в декабрь и перепечатать реестр за декабрь?
Я здавала уточнюючий розрахунок в лютому за грудень 2014 як самост. документ. І оскільки в грудні ще діяв реєстр, скинула Порцію №2 Рестру за грудень теж в лютому (тільки ті ПН, які уточняла). Реєстр мені прийняли
Правда квитанція 2 довго не приходила і коли я перезвонила на гар. лінію ДПІ, вони мені її вислали ще раз і вона прийшла
Добрый день. Поделитесь пожалуста опытом подачи уточненки по новой форме. Я в марте уточняю декабрь(увеличиваю НК),у меня еще увеличивается минус. В декабре 2014 у меня были строки 19, и 20.2. Сейчас заполнила уточненку в МЕДКЕ и мне автоматически заполнились строки 19, 22, 23, 23.3, 24. Это правильно?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032300000000007