Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Проводки по статутному капіталу...???

Відправлено користувачем Kylinichenko 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Quote
byx_mag
були потрачені на поточні потреби я так зрозуміла
СК був внесений грошима, які витратили на поточні потреби, які доходами не компенсовано, тому є збиток на суму СК. Як на мене, все правильно. Почніть зараз з того, що є, якщо з'являться документи, які беззаперечно підтвердять, що все було якось інакше, ви зробите бухдовідку та виправите дані бухобліку. А з думкою, що 10 років тому була помилка в обліку, ви весь робочий час витрачатимете на її пошук.
Quote
byx_mag
А можна ще спитати - якщо я так відображу в балансі, то по графах в мене буде -Зареєстрований кап +50, нерозділ. прибуток( непокритий збиток) - 50. БАЛАНС "0"
по програмі 1С в мене получиться проводка Дт 442 Кт 40
тоді виходить шо в мене Стат.капітал зареєстрований і сплачений, тільки його факт .немає.Для подальшоі моєї діяльності треба поповнювати стат.капітал чи це є за бажанням?? що скажете
А его фактически и не должно быть, он скомпенсировался убытком. Но такую проводку делать не надо, она неправильная, лучше внести остатки через счет 00, будет две проводки дт442 кт00 и дт00 кт40. Для дальнейшей деятельности можно и увеличить уст.фонд, но тогда устав переделывать надо. Можно просто взять финпомощь, если деньги нужны.
Дякую, буду щось думати і здавати


І знову я сюди повертаюсь з питаттнями(((
говорила з юристом,він сказав що можна подати зміни про зменшення СК так як він був не внесений( по звітах скрізь 0) Але я незнаю як мені в такому випадку показувати його в балансіconfused smileyconfused smiley
Підскажіть будь ласка, якою проводкою потрібно відобразити оформлення статутного капіталу 1000грн. і поповнення, на 1000 грн, ТОВ на спрощеній системі, баланс ф1мс? і в які рядки зробити записи?дякую
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032199999999999