Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Додаток 6 табл.3 ЄСВ

Відправлено користувачем Геля 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Додаток 6 табл.3 ЄСВ
Скажіть будь ласка
Треба подати додаток 6 таблиця 3 Відомості про збільшення або зменшення сум зобов'язань за страховими внесками за результатами проведеної перевірки (звітів)
Там де "Сума з якої розраховано зобов'язання за страховими внесками" - яку я суму повинна показати - суму ЄСВ попередньо нарахованого чи вже правильно нарахованого, або суму доходу з якого був розрахований ЄСВ? Щось я зовсім заплуталася.
Та в колонці "Сума зобов'язань" - я так розумію я повинна показати різницю ЄСВ на яку я збільшую (або зменшую зі знаком мінус) суми ЄСВ, правильно?
треба, якщо ви добровільно застрахована особа
Re: Додаток 6 табл.3 ЄСВ
Quote
Дімцьом
треба, якщо ви добровільно застрахована особа
Нет, коллега, это не так.
Дод.6 табл. 3 подается и ФОПом на ОС , когда доначислено ( или уменьшено начисление) ЕСВа 34,7% по результатам проверки или если ФОП сам хочет исправить свои ошибки.

Геля, я долго мучилась с этим додатком....Всего две цифры надо заполнить, а никто не мог толком проконсультировать, как правильно сделать...confused smiley
Моему ФОПу на ОС доначислили ЕСВ 34,7% и предложили типа самостийно доплатить и подать этот додаток. Я звонила в податковую, долго расспрашивала инспектора, толку почти нет. Единственное, что я поняла : этим Дод.6 у них проходит самостоятельное начисление, то есть напрашивается вывод, что показывать там надо разницу.
Там где "Сума зобов'язань" - разницу ЕСВ, на которую доначислила.
Там где "Сума з якої розраховано зобов'язання за страховими внесками" - базу, с которой рассчитывается разница ЕСВа.
Потом я звонила в ПФ, вот там меня проконсультировали более толково, и я пришла к выводу, что вот так, как я выше описАла - правильное заполнение.
Советую Вам позвонить в свой ПФ, по закону это ИХ обязанность - консультировать нас по Дод.6 !!!


"яке запитання така й відповідь"
Re: Додаток 6 табл.3 ЄСВ
Quote
Дімцьом
"яке запитання така й відповідь"
grinning smiley
У Автора как раз корректный вопрос........в отличие от Вашего ответа...и первого, и второго...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028099999999998