Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Сплата ПДВ за лютий

Відправлено користувачем Sony 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Сплата ПДВ за лютий
Хтось вже перераховув кошти на казначейські рахунки.? І як взнати чи вони списалися на сплату ПДВ?
Re: Сплата ПДВ за лютий
Добрый день
Тоже интересует данная тема, если баланс на счете положительный, все равно нужно перечислять деньги
сумма должна быть в гр.1.Стан рахунку или гр.2
Вчора перерахувала кошти з поточного рах. на електронний в Казначейство. Сьогодні зробила ВИТЯГ з системи електонн. адмініструв ПДВ - ця сума відобразилась у рядочку 2 і 5. Все пройшло.


Re: Сплата ПДВ за лютий
Я теж вчора заплатила "пробних" 100,00 грн. Сьогодні зробила витяг - сума відобразилась в р.5, а в р.2 - зменшилась від'ємна сума на 100,00 грн. (реєстраційна сума). Хто підкаже -
1.в якому рядку має відображатись нарахування по Декларації за лютий?
2.Чому р.1 - "Стан рахунку" - ПУСТИЙ???
3. якщо розрахункова сума з мінусом - нам зарахують сплату ПДВ за місяць, чи треба погасити весь мінус, а тоді сплатити???
Доброго дня!
Актуальна тема. Я позавчора "пробничок" кинула з поточного на спецрахунок, вчора відправила запит і та сума відобразилась в 2 і 5 рядках. Вчора ж заплатила решту суми ПДВ, а в сьогоднішньому запиті бачу в р.2 - 0, в р.5 - загальну суму за позавчора і вчора. Ось тепер думаю - Казначейство грошики так швидко списало?
Re: Сплата ПДВ за лютий
т.е если р.2 положительный и = или> заявленной суммы к уплате в деке то дополнительных денег перечислять не нужно?
Кто в курсе!!!
Quote
danirinka
Доброго дня!
Актуальна тема. Я позавчора "пробничок" кинула з поточного на спецрахунок, вчора відправила запит і та сума відобразилась в 2 і 5 рядках. Вчора ж заплатила решту суми ПДВ, а в сьогоднішньому запиті бачу в р.2 - 0, в р.5 - загальну суму за позавчора і вчора. Ось тепер думаю - Казначейство грошики так швидко списало?

Вибачте, помилилась, не в р.2, а р.1.

Дані р.2 будуть вливовимими для нас тільки з 01.07.2015 р., а зараз "тестовий режим".
Re: Сплата ПДВ за лютий
Я сплатила суму ПДВ згідно деки за лютий. Відповідно сума відобразилась р.1, рядок 2 (він у мене з міносом) зменшився на цю суму, рядок 5.
Re: Сплата ПДВ за лютий
Quote
Miracle
т.е если р.2 положительный и = или> заявленной суммы к уплате в деке то дополнительных денег перечислять не нужно?
Кто в курсе!!!
обязательства по декларации нужно оплатить!
Re: Сплата ПДВ за лютий
Я так розумію, що тільки декому повезло побачити свої гроші в р.1, в основному у всіх відображаються в р.5 і 2. А що буде, коли срок сплати настане, а в р.1 кошти так і не з'являться??? Хто буде відповідати за "тестовий режим"???
Re: Сплата ПДВ за лютий
Quote
danirinka
Доброго дня!
Актуальна тема. Я позавчора "пробничок" кинула з поточного на спецрахунок, вчора відправила запит і та сума відобразилась в 2 і 5 рядках. Вчора ж заплатила решту суми ПДВ, а в сьогоднішньому запиті бачу в р.2 - 0, в р.5 - загальну суму за позавчора і вчора. Ось тепер думаю - Казначейство грошики так швидко списало?

і в мене так, вчора буди гроші в р.1 і в р.5, сьогодні тількі в р.5
Мабудь списали, можна спробувати запит щодо розрахунків з бюджетом, там повинно бути видно, якщо працює коректно цей запит.
Re: Сплата ПДВ за лютий
Згідно законодавства, ДФС надсилає казначейству дані на списання з рах. не пізніше, ніж за три дні до граничної сплати, а СПИСАННЯ з рах. відбувається не пізніше, ніж день граничної сплати. Тобто, я так розумію, що нарахування по Декларації теж мають десь відображатися, напр. р.1 з мінусом, а сплата погасить цей мінус.
Запит на розрахунки з бюджетом робила - чистенький - ні нарахувань, ні сплати...
Re: Сплата ПДВ за лютий
Так, я теж отримала Запит про розрахунки з бюджетом пустий.
Quote
ELNik
Так, я теж отримала Запит про розрахунки з бюджетом пустий.

Вы не тот запит отправляете smoking smiley
надо
J1301201
Re: Сплата ПДВ за лютий
А якщо казначейство не вчасно гроші спише, н-д програма в них зависне, і як за цією схемою потім податковій щось даказати? Ну ніяк не можу зрозуміти - для чого все так ускладнювати?
Re: Сплата ПДВ за лютий
В самій платіжці ЄДРПОУ отримувача і призначення платежу яке вказуєте?
Re: Сплата ПДВ за лютий
Quote
Клотильда
Quote
ELNik
Так, я теж отримала Запит про розрахунки з бюджетом пустий.

Вы не тот запит отправляете smoking smiley
надо
J1301201

цей отримали, а ж тепер хотіли перевірити, що гроші з рахунку ПДВ списалися в погашення заборгованості перед бюджетом по деклараціїї smiling smiley а він не працює, схоже
Re: Сплата ПДВ за лютий
Quote
Sony
В самій платіжці ЄДРПОУ отримувача і призначення платежу яке вказуєте?

Свій код ЄДРПОУ, в призначенні писала ПДВ за лютий
Re: Сплата ПДВ за лютий
Тоді получається що отримувач теж я? А я написала Державний бюджет.
Оплатила вчера. Сумма оплаты отразилась в р.5 витягу. Решила проверить данные вытягу с данными своего бухгалтерского учета. Сформировала оборотку по 6415 в 1С, период 01.02.15 по 26.03.15. Все обороты по Кт и по Дт совпали с данными витягу, кроме 23,48грн., это сумма НК по чекам.

Кто-то проверял кроме меня?
Re: Сплата ПДВ за лютий
Так, я так само перевіряла. Ідентично як у вас - все сходиться. Але у мене проблема в наступному. У мене в січні були заповнені рядки 20.2 та 24. Відповідно у лютому ці суми поставила в р.20.1 .(у лютому вийшло позитивне значення). Сплатила, у витязі все заповнилось і р.1 , і р.5. Але та сума яка була у лютому в р.20.1 не фігурує у витязі. Чи у когось є така ж ситуація?
Re: Сплата ПДВ за лютий
Quote
Yulka
Так, я так само перевіряла. Ідентично як у вас - все сходиться. Але у мене проблема в наступному. У мене в січні були заповнені рядки 20.2 та 24. Відповідно у лютому ці суми поставила в р.20.1 .(у лютому вийшло позитивне значення). Сплатила, у витязі все заповнилось і р.1 , і р.5. Але та сума яка була у лютому в р.20.1 не фігурує у витязі. Чи у когось є така ж ситуація?
у них пока это не предусмотрено
у меня так же как и у вас
Re: Сплата ПДВ за лютий
сума ПДВ яку заплатила на електронний рахунок(25.03.15) відображається у електронному кабінеті платника податків(26.03.2015). То виходить, можна платити ПДВ за "-" переплати на бюджетному р-ку. Чи в когось ще не відображається оплата за лютий????
Quote
Ovcharuk
Оплатила вчера. Сумма оплаты отразилась в р.5 витягу. Решила проверить данные вытягу с данными своего бухгалтерского учета. Сформировала оборотку по 6415 в 1С, период 01.02.15 по 26.03.15. Все обороты по Кт и по Дт совпали с данными витягу, кроме 23,48грн., это сумма НК по чекам.

Кто-то проверял кроме меня?
да, у меня тоже все сходится.
Кроме того, стр. 1 Вытяга - состояние счета - это по сути остаток живых денег на спец счете, я так понимаю.
Quote
Ляля - Оля
Quote
Ovcharuk
Оплатила вчера. Сумма оплаты отразилась в р.5 витягу. Решила проверить данные вытягу с данными своего бухгалтерского учета. Сформировала оборотку по 6415 в 1С, период 01.02.15 по 26.03.15. Все обороты по Кт и по Дт совпали с данными витягу, кроме 23,48грн., это сумма НК по чекам.

Кто-то проверял кроме меня?
да, у меня тоже все сходится.
Кроме того, стр. 1 Вытяга - состояние счета - это по сути остаток живых денег на спец счете, я так понимаю.

Да, я тоже так понимаю. У меня на сегодняшний день сальдо по 6415 составляет 2832,23грн. в Дт.
По витягу эта же сумма с плюсом отображается. Т.е. я так понимаю, это моя либо дебиторская задолженность бюджета.
Только поправка, не строка 1 витягу, а строка 2.
Re: Сплата ПДВ за лютий
По вытягу - это сумма, на которую Вы можете зарегить НН. По факту - это превышение кредита над обязательством, о чем и говорит дебетовое сальдо.
Re: Сплата ПДВ за лютий
без учета непогашеных сум НК до 01.02.15
Quote
Blick
По вытягу - это сумма, на которую Вы можете зарегить НН. По факту - это превышение кредита над обязательством, о чем и говорит дебетовое сальдо.

Вот вы знаете, не нравится мне это понятие - сумма, на какую я могу зарегить свои НН. Т.е. у меня сейчас там есть 2832. Я могу налоговое обязательство свое зарегить только на эту сумму, если больше - надо бросать что-то на счет, верно? Т.е. грубо говоря, авансировать государство? У меня же может быть НК последним днем месяца, который перекроет мое НО, но это уже совсем другая история)))
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00045700000000004