Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

НН с кодом 07 (неризидент)

Відправлено користувачем калинка 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Если за услуги заплатил неризидент ?
Я выписываю НН как продавец (это мое НО) с кодом 07, п/№ НН на дату поступивших денег
Покупатель: Название фирмы -неризидента; адрес - Страна,;
условный ИНН «300000000000», и регистрирую в реестре.
Я правильно прочитала инструкцию?
СПАСИБО!!!!!!!!
я выписываю с кодом 02
ИНН 100000000000
у рядку "Особа (платник податку) - покупець" зазначається "Неплатник"

ссылаюсь на этот абзац:
У разі постачання товарів/послуг отримувачу (покупцю), який не зареєстрований як платник податку, та у разі складання податкової накладної за щоденним підсумком операцій у рядку "Особа (платник податку) - покупець" зазначається "Неплатник", а у рядку "Індивідуальний податковий номер покупця" відображається умовний ІПН "100000000000".

Что касается вашего варианта, то в абзаце:
У разі здійснення операцій з вивезення товарів за межі митної території України у рядку "Особа (платник податку) - покупець" зазначається найменування (П. І. Б.) нерезидента, у рядку "Місцезнаходження (податкова адреса) покупця" зазначається країна, в якій зареєстрований покупець (нерезидент), а у рядку "Індивідуальний податковий номер покупця" відображається умовний ІПН "300000000000".

говорится только об экспорте товаров и для услуг не применим.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000305