Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Кому камералкой уже подтвердили заявленный в феврале минус на увеличение регистрационной суммы НДС по Дод2 пункт а)???

Відправлено користувачем aleeeenka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 3    Сторінки: Попередні123
Quote
Oxi
будем считать что можно впихнуть в декл марта
кто за?
thumbs up Впихну в март, а там видно будет.
а мой инспектор настаивает, что раз за 31.03.15 у меня нет доказательства в распечатанном виде, что именно в этот день мне увеличили регистрационную сумму, то она идет в декларацию по НДС за апрель, чему является подтверждением мой вытяг за 01.04.2015 года с этой суммой.....а март я сдаю без неё.....они же могли теоретически её после 18.00 31.03.15 увеличить, раз на 09.03.00 01.04.15 эта сумма уже есть в вытяге......или специально с 00:00:00 01.04.2015 года увеличивали всем суммы?))) первоапрельская шутка))) Одесса, одним словом)))


oksentiy, для того, щоб дізнатися в якому місяці Вам збільшили реєстраційну суму, потрібно подати запит J/F1301301.
Правда незнаю чи податкова вже приймає його.
Доречі, в сонаті вже з"явилася дана форма.
А это надо еще как-то доказывать?Я считаю так,декл.за февраль сдала,у ДФС ко мне возражений ,заперечень нет,можна считать что камералку дека прошла/тем более там есть какой-то срок/,в вытяге сумму увеличивали буду как-то в март это впихивать.Это нужно колон.7 заполнить,а потом куда?
Я тоже буду отражать в марте. Вытяг на 09:15 от 01.04.2015. А то получается бухгалтер должен быть всемогущий и с ним не может ни чего случится. а вдруг бухгалтер 31 в лифте застрял или еще чего с ним случилось и не смог добраться до своего рабочего места 31.
запроса J/F1301301 в Медке нет...и на вопрос: "когда будет?" лаконичный ответ: "когда будет
")))
Я щось напевне не доганяю,я отримала витяг з СЕА в мене в р.2 є певна сума,але ж станом на 31.03 я ще не всі ПЗ зареєструвала та не весь ПК отримала,ця сума щоденно змінюється на суму березневих ПН та на суму вже і квітневих,так яку суму треба в декларації відображати?Чи я щось протупила і ще якийсь витяг має бути?Маючи мінус за грудень,січень,лютий,задекларувавши його,чого мені не вистачає?
Quote
wabaw111
Я щось напевне не доганяю,я отримала витяг з СЕА в мене в р.2 є певна сума,але ж станом на 31.03 я ще не всі ПЗ зареєструвала та не весь ПК отримала,ця сума щоденно змінюється на суму березневих ПН та на суму вже і квітневих,так яку суму треба в декларації відображати?Чи я щось протупила і ще якийсь витяг має бути?Маючи мінус за грудень,січень,лютий,задекларувавши його,чого мені не вистачає?
В декларации Вы отображаете НО и НК за март, а вытяг делаете на день подачи декларации для заполнения доп. поля в стр. 22.1.
А про 31 число речь идет о пункте а) из Д2 февральской декларации. Налоговики хотят сказать, что ни имея вытяг за 31 число где видно что сумма из пункта а) увеличила регистрационную сумму мы не можем доказать, что это было сделано в марте.
Налоговики хотят сказать, что ни имея вытяг за 31 число где видно что сумма из пункта а) увеличила регистрационную сумму мы не можем доказать, что это было сделано в марте.
А они могут доказать, что это было сделано не в марте? Хоть они это видят?
Спасибо,значит не провтыкала.Мне сумму увеличили ,правда вытяг от 01.04,от камеральщиков вопросов не было,сумму тащу в деку мартовскую и усе.А вообще это правильно:в день подачи деки брать вытяг и писать оттуда сумму в стр.22.1-эта сумма с вытяга ровным счетом ничего не отражает, так как дека за март,а 20апреля в вытяге непонятно какие суммы будут в связи с тем что регят НН кто как хочет,и ни с чем не сверишь данную сумму.
Quote
Blick
Налоговики хотят сказать, что ни имея вытяг за 31 число где видно что сумма из пункта а) увеличила регистрационную сумму мы не можем доказать, что это было сделано в марте.
А они могут доказать, что это было сделано не в марте? Хоть они это видят?
По-моему,из общения с ними,ничего не видят,ничего не знают,внятно ничего не могут ответить,во многом их налогоплательщики просвещают,тыкаются как слепые котята,к 20 апреля глядишь на очередной перл розродятся.
Quote
Blick
Налоговики хотят сказать, что ни имея вытяг за 31 число где видно что сумма из пункта а) увеличила регистрационную сумму мы не можем доказать, что это было сделано в марте.
А они могут доказать, что это было сделано не в марте? ...

Народ, є 2 різні запити/витяги (поки що ))):
1. запит/витяг про стан рахунку з СЕА
2 Запит на отримання інформації щодо суми збільшення , на яку платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних (?Накл), за рахунок сум від'ємного значення попередніх звітних (податкових) періодів до 1 лютого 2015 року, що були задекларовані платником у додатку 2 до декларації з ПДВ J1301301

То по-першому запиту/витягу не потрібно дивитись дату!
Дороблять другий - тоді будете дивитись...
Quote
wabaw111
По-моему,из общения с ними,ничего не видят,ничего не знают,внятно ничего не могут ответить,во многом их налогоплательщики просвещают,тыкаются как слепые котята,к 20 апреля глядишь на очередной перл розродятся.

А тут дійсно є проблема: ні місцеві/районні, ні обласні податкові не бачать витягів ніяких.... Зокрема по витягу з СЕА, вони бачать лише цифру в р.2 і все (навіть складових її не бачать). Реєстри на оплату в казначейство поточних зобов'язань по сплаті ПДВ також формують в ДФСУ і передають в головне казначейство (місцеві не приймають в цьому участі). Суму, на яку ми зараз бачимо збільшення рядка 2 в витязі СЕА (ту яку ми писали в пункті а) в додатку 2), ніхто з місцевих ДПІ камерально не перевіряв - її також закинули в ДФСУ...

Короче, для нас це проблема - тому що немає навіть в кого вияснити якщо щось не так (місцеві не знають (і їм по-ходу ніхто нічого не збирається пояснювати), а в ДФСУ ніхто з тобою говорити не буде)...
Витяг отримала 31.03.2015р о 16:32 де збільшено р.2 і буду включати в березневу декл.Значить суму збільшували не в 00:00:00 01.04.15р.А будуть питання ,будемо вирішувати по мірі надходження.
J/F1301301 на цей запит 3 квитанція не приходить взагалі, а хто тоді скаже що не мали права включати мінус в березні, якщо податкова також не бачить коли ця сума з'явилась?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 3    Сторінки: Попередні123
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034900000000004