Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Досі не приняли бланк Декларації планика ЄП 3 гр. зі ставкою 4 %

Відправлено користувачем KSV***** 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 3    Сторінки: Попередні123
Quote
Ветка
Деку сдала, допку написала, а кто скажет как в печатной форме сделать так чтобы его было видно весь текст....а то у меня только первая строка и все...
А почему? Я делала в ОПЗ, все поместилось и распечаталось, виден весь текст.
может надо что-то нажать....как они мне дороги angry smiley



Вєт, так-то можить тільки на екрані, а в розпічататному виді усьо буде...confused smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
На консультации ответили что новый бланк быстро не появиться. Поэтому ждать нечего и здавать на старых.
В месной налоговой сказали что письмо с пояснениями на имя начальника налоговой должно быть зарегистрировано в канцелярии в день подачи декларации.
Письмо произвольной формы с формулировками: ставку 5% считать как 4%, групу 4 считать как 3-ю и так по всех строках, где есть цифры.
" А Баба Яга против"...Никаких пояснений не подаю....доколе...это наши проблемы? нарушаю закон? а пусть меня накажут...
Quote
Kisulya
" А Баба Яга против"...Никаких пояснений не подаю....доколе...это наши проблемы? нарушаю закон? а пусть меня накажут...
+100 thumbs up
в Полтавской налоговой сдали деку по старой форме в электронном виде, все прошло нормально. Когда относили письмо - глаза были по 5 копеек у работников налоговой. Но взяли.
Добрый вечер! У меня в медке в отчете в графе 7.2 автоматически ставится сумма налога 5% (юрик единщик). Как отключить автмоатический расчет?
Доброго дня!!! Будь ласка, відгукніться Львів, як Ви здавали. Де писали дане пояснення : в деці чи окремим листом? Хочу Сьогодні піти здавати і не хочеться переробляти, якщо щось не так.
Quote
Yulka
Доброго дня!!! Будь ласка, відгукніться Львів, як Ви здавали. Де писали дане пояснення : в деці чи окремим листом? Хочу Сьогодні піти здавати і не хочеться переробляти, якщо щось не так.
Привіт львів"яночкам!smiling smiley
Я зробила Деку по ЕП (3-я група) в ОПЗ на тому бланку, який там є. Пояснення написала в Деці. Відправила Сонатою (не ліцензійною). Все пройшло ОК, без зауважень і прибамбасів smiling smiley, десь за пів-години прилетіла кв. №2. Галицький район.Здавала 22.04.
nikon, дуже Вам дякую за оперативність і достовірну інформацію. Гарного дня!!!
nikon і Yulka! Я теж зі Львова і теж веду юр. особу на ЄП ( 3 група) - пропоную спілкуватися, обмінюватися досвідом, інформацією! smiling smiley
Quote
RAT
Quote
Шустрик
Quote
RAT
для юр, с НДС - я писала так

1. У зв'язку з тим, що форма цієї податкової декларації не відповідає внесеним змінам до пп. 293.3 ст. 293 ПКУ, а саме не змінено відсоткову ставку у рядку 2: "Сума доходу за звітний (податковий) період, шо оподатковується за ставкою 3 %", та у рядку 7.1 "Сума податку за ставкою 3%", сума у рядку 7.1. не відповідає множенню рядка 2 на 3%. Значення суми в рядку 7.1 розраховано як множення суми з рядка 2 на 2 %, згідно діючим відсотковим ставкам у пп. 293.3 ст. 293 ПКУ.

2. У зв'язку з тим, що форма цієї податкової декларації не відповідає внесеним змінам до пп. 291.4 ст. 294 ПКУ, а саме не має можливості проставити групу ІІІ у Розділу І декларації, повідомляємо, що у відомостях "Група платника єдиного податку" цієї декларації слід читати "І квартал ІІІ гр."

отчет принят

Юльчик - тільки мабуть треба до пп. 294.1 ст. 294 ПКУ...tongue sticking out smiley
а, там надо было 291.4 ст. 291. а я 294 влепила smiling smiley а пусть мучаются, что я хотела сказать. если кто это читает ....

А я думаю, что RAT правильно указала ст.291.4 кодекса - там как раз об изменении групп речь идет, что и следует уточнить в п.2 декларации. Просто в этом п.2 мы показываем, что в течение года юрик или физик может менять группу в каком-либо квартале.
А звитный период, за который отчитываемся проставляется в п.3 Деки. Здесь нет необходимости что-либо пояснять и ссылаться на ст.294 Кодекса.
якщо доповнення описане в декларації, ще окремо треба нести на папері їм здавати?
Quote
gal7
якщо доповнення описане в декларації, ще окремо треба нести на папері їм здавати?
А податковцев не стошнит от такого изобилия информации ???eye rolling smiley
Quote
nikon
Quote
gal7
якщо доповнення описане в декларації, ще окремо треба нести на папері їм здавати?
А податковцев не стошнит от такого изобилия информации ???eye rolling smiley

>grinning smiley<>grinning smiley<>grinning smiley<
Quote
mashenka
nikon і Yulka! Я теж зі Львова і теж веду юр. особу на ЄП ( 3 група) - пропоную спілкуватися, обмінюватися досвідом, інформацією! smiling smiley
Я не проти ))))
Сегодня звонила в налоговую (юр. лицо 3 гр.), сказали группу не ставить, писем не надо, на вопрос в самой деке писать пояснение, удивленно и со смешком сказали: "А, где вы его там собрались писать".
Ну так нада їх навчить, шо там є спеціятєльна табличка
для цього - можить вони про неї дажи не догадуюцця...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Со ставкой и налогом понятно. А кто какую группу указывал? Интересует ЮЛ ЕН (в прошлом году это 4-я группа, а теперь 3-я)? Кто как указывал в деке?
Quote
Olg@
Со ставкой и налогом понятно. А кто какую группу указывал? Интересует ЮЛ ЕН (в прошлом году это 4-я группа, а теперь 3-я)? Кто как указывал в деке?
Со слов инспектора по телефону сказали раздел с группами не заполнять, т.е. как я поняла вообще не указывать принадлежность к группе. Позвоните своему инспектору, если есть такая возможность, потом поделитесь информацией. )))
А шо у вас є вибір?!?!?! Звичайно шо показувати в 4-й групі,
але про всі їх маразми писати в доповненнях відповідно до
пункту 46.4 статті 46 глави 2 розділу II Податкового кодексу
України...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
ivan_ka
Quote
Olg@
Со ставкой и налогом понятно. А кто какую группу указывал? Интересует ЮЛ ЕН (в прошлом году это 4-я группа, а теперь 3-я)? Кто как указывал в деке?
Со слов инспектора по телефону сказали раздел с группами не заполнять, т.е. как я поняла вообще не указывать принадлежность к группе. Позвоните своему инспектору, если есть такая возможность, потом поделитесь информацией. )))

А шо значить розділ з групами не заповнювать, як там
сплош і рядом все з групами - навіть хрестик в шапці
про період звіту і той поділений на групи...confused smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Как я поняла роздел 2 "шапки" нигде крестик не ставим, а в разделе 3 отмечаем 1-й квартал, но опять же повторюсь "со слов инспектора". Я пока еще ничего не подавала, сомневаюсь, читаю отзывы и советы.)))
А цього разу знову потрібно писати пояснення?
Quote
Yulka
А цього разу знову потрібно писати пояснення?
Не писала и не пишу!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 3    Сторінки: Попередні123
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00044499999999999