Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

договір доручення на послуги

Відправлено користувачем a_sviridova 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня.
Впереш зіткнулась з договором доручення.
Згідно цього договору ми виступаємо Повіреним. Довіритель перераховує нам кошти, які ми витрачаємо на отримання послуг для нього, окремо оплачується винагорода за наші послуги.
Я не уявляю як мені відобразити в обліку надходження суми на виконання зобов'язань по договору.
Я ж повинна по першій події виписати пн і зареєструвати її? Але ж я буду оплачувати послуги від імені Довірителя. І, наскільки я розумію, податковий кредит буде формуватись для Довірителя і акти виконаних робіт по цих послугах теж.
Заплуталась.
Дуже прошу допомоги!
Ми також працюємо по такому договору. Надходження коштів від контрагентів я ставлю в дохід. Виписую їм по оплаті ПН і акти виконаних робіт. А потомі ні ті послуги, що їм виконали, списую витратні матеріали та ставлю на собівартість.
Дякую за коментар!
А що робити з податковим кредитом? Я з свого боку зареєструю под.накл. (сума немаленька), а постачальник, якому ми будемо платити за Довірителя буде виписувати под.накл. на Довірителя чи на мене? І взагалі - договір називається "договір-дручення", мені в податковій так і зазначати цей вид договору, там немає ніяких нюансів на рахунок заповнення под.накл з таким видом договору?


Quote
a_sviridova
Дякую за коментар!
А що робити з податковим кредитом? Я з свого боку зареєструю под.накл. (сума немаленька), а постачальник, якому ми будемо платити за Довірителя буде виписувати под.накл. на Довірителя чи на мене? І взагалі - договір називається "договір-дручення", мені в податковій так і зазначати цей вид договору, там немає ніяких нюансів на рахунок заповнення под.накл з таким видом договору?

В ПН ставите "договір надання послуг"
Постачальник буде виписувати ПН на вас по ваші оплаті
Загалом схема така, як і при звичайній "купи-продай"))))
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00045400000000007