Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ПДФО з договору оренди

Відправлено користувачем olga34 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня колеги!!! Маю 2 договора оренди від однієї фіз особи ( не ФОП)...1-договір оренди приміщення ( нотар.завірений), 2-договір оренди обладнання.
Договір 1- 15000,00 ( утримую пдфо-12180-15% ,(15000-12180)-20% ))
по догововру 2 -7000 ( ПДФО-15%)
По кожному договору різні ознаки доходу. (106 і 102)
Мене мучає питання чи правильно я роблю утримання ПДФО,чи не потрібно ці 2-а об'єднювати???
Думаю нада, общий же месячный доход берется. А военный сбор удерживаете???
Quote
Lin@
Думаю нада, общий же месячный доход берется. А военный сбор удерживаете???

АГА, з 01.01.2015р.

Но меня мучают сомнения..... Это ведь разные виды доходов.... оренда помещения-106, оренда оборудования-102,, ну и зарплата-101...
Вот каламбур.... незнаю что делать(((((


але у звіті 1 дф всеодно 2-ма різними строчками треба показувати.
показывать разными, но это общий доход

ст.164 НКУ База оподаткування ПДФО
164.1. Базою оподаткування є загальний оподатковуваний дохід....
Загальний оподатковуваний дохід - будь-який дохід, який підлягає оподаткуванню, нарахований (виплачений, наданий) на користь платника податку протягом звітного податкового періоду

ст. 164.2. До загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включаються:
164.2.1. доходи у вигляді заробітної плати, нараховані (виплачені) платнику податку відповідно до умов трудового договору (контракту);
164.2.2. суми винагород та інших виплат, нарахованих (виплачених) платнику податку відповідно до умов цивільно-правового договору;
Quote
Lin@
показывать разными, но это общий доход

ст.164 НКУ База оподаткування ПДФО
164.1. Базою оподаткування є загальний оподатковуваний дохід....
Загальний оподатковуваний дохід - будь-який дохід, який підлягає оподаткуванню, нарахований (виплачений, наданий) на користь платника податку протягом звітного податкового періоду

ст. 164.2. До загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включаються:
164.2.1. доходи у вигляді заробітної плати, нараховані (виплачені) платнику податку відповідно до умов трудового договору (контракту);
164.2.2. суми винагород та інших виплат, нарахованих (виплачених) платнику податку відповідно до умов цивільно-правового договору;

а як мені показати тоді в 1-дф??
ну показываете разными строками
зарплата-101
оренда помещения-106,
оренда оборудования-102

доход должен суммироваться, первостепенно идет з/пл, с превышения 12 180 грн. уже берете налог 20%
Какая прелесть, а с чего вы взяли, что для расчета налога имеет значения код по 1дф? Это что таможенная декларация?smiling smiley
Quote
Lin@
ну показываете разными строками
зарплата-101
оренда помещения-106,
оренда оборудования-102

доход должен суммироваться, первостепенно идет з/пл, с превышения 12 180 грн. уже берете налог 20%

а в графах нарахований і перерахований податок як розділіти податок???
для расчета налога доход должен суммироваться, но в 1 ДФ показывается то разными кодами
Quote
Lin@
для расчета налога доход должен суммироваться, но в 1 ДФ показывается то разными кодами

как розділіти загальний утриманий пдфо по кожному виду(101;102;106) в графах 4 та 4-а??
Quote
olga34
[
как розділіти загальний утриманий пдфо по кожному виду(101;102;106) в графах 4 та 4-а??

Логично облагать налогом в хронологическом порядке, но и в целом за месяц можно, т.к. так удобней.
Например - сначала зарплату - по ставке 15% (если нет превышения суммы 12180).
Потом аренду № 1 - уже с учетом начисленной зарплаты и с удержанием из суммы превышения налога по ставке 20 %
И, наконец, аренда № 2 - по соотв.ставке.

Таким образом, в 1-ДФ показать соответствующие начисленные суммы налога.
Quote
Aleksa_
Quote
olga34
[
как розділіти загальний утриманий пдфо по кожному виду(101;102;106) в графах 4 та 4-а??

Логично облагать налогом в хронологическом порядке, но и в целом за месяц можно, т.к. так удобней.
Например - сначала зарплату - по ставке 15% (если нет превышения суммы 12180).
Потом аренду № 1 - уже с учетом начисленной зарплаты и с удержанием из суммы превышения налога по ставке 20 %
И, наконец, аренда № 2 - по соотв.ставке.

Таким образом, в 1-ДФ показать соответствующие начисленные суммы налога.

ОК!!! спасибо)))
Можно спрошу здесь? Подскажите договора аренды помещения и оборудования в 1ДФ рассматриваете как договора ГПХ? Т.е. , в 1 ДФ , там где надо указать " працювало за цивільно - правовими договорами" их учитываете или нет?
Я указываю, если это договор с обычным физлицом, не с ФОПом.
Это не ЦПХ. я отражаю с 106 кодом иникуда в шапке не ставлю
У меня код 102 аренда авто. Если не показать в ЦПХ, нестыковка будет.
Доброго дня, підскажіть, будь-ласка, як правильно заповнювати призначення платежу при сплаті ПДФО з орендної плати, і чи на той самий рахунок платити, що і з зарплати?
Ні є окремий рахунок з кодом 110104...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00040699999999999