Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Убыток в деке по прибыли за 2014г. будет учтен в 2015?

Відправлено користувачем Konstant 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Убыток за 2014г. уменьшает прибыль за 2015г.?
вы так далеко заглядываете smiling smiley
ну наверное уменьшает
пока ст.140.4.2. из кодекса не убрали, то уменьшает


Ой, какая интересная тема! Сейчас этим разбираюсь. Помогите, правильно ли я все поняла. В 2014 г. привысили 10 млн. получили убыток ( например 200 тыс.), авансы не платим. Теперь за 1 кв. 2015 получается прибыль.
1 Я должна за полугодие подать декларацию.
2. В декларации за полугодие я заполняю строку 06.5 которая будет ровна 200 тыс?
1. да
2. да
А вы рискнули показать убыток ? Не доставали?
Quote
FyDD
1. да
2. да
А вы рискнули показать убыток ? Не доставали?

вот у меня был убыток, но я показала прибыль,мне хоть не будет претензий никаких????
Quote
alisona
Quote
FyDD
1. да
2. да
А вы рискнули показать убыток ? Не доставали?

вот у меня был убыток, но я показала прибыль,мне хоть не будет претензий никаких????
Будет,налоговики разучились писать в актах-порушень не встановлено
В 2015г. платят авансы те, у кого доход больше 20млн.
Quote
FyDD
1. да
2. да
А вы рискнули показать убыток ? Не доставали?
Не доставали, тьфу-тьфу.smileys with beer
Quote
Konstant
В 2015г. платят авансы те, у кого доход больше 20млн.
Нет, те у кого за 2014 10 млн.
А вы рискнули показать убыток ? Не доставали?
................
и мы рискнули, по двум фирмам... по одной пока тихо. По второй пришло письмо, прийти с объяснениями и документами к ним для объяснения причин. Директор написал ответ, что прийти не может, причины убытка хорошо видны в фин отчетности, которую мы им предоставили и прийти он готов (и док-ты предоставить),но только после того как объяснят согласно каким именно нормам закона он должен им что-то объяснять в этой ситуации.
.........
вот жду теперь... проверку
Quote
NadezdaZ
А вы рискнули показать убыток ? Не доставали?
................
и мы рискнули, по двум фирмам... по одной пока тихо. По второй пришло письмо, прийти с объяснениями и документами к ним для объяснения причин. Директор написал ответ, что прийти не может, причины убытка хорошо видны в фин отчетности, которую мы им предоставили и прийти он готов (и док-ты предоставить),но только после того как объяснят согласно каким именно нормам закона он должен им что-то объяснять в этой ситуации.
.........
вот жду теперь... проверку
Не переживайте,все равно рано или поздно приходят,у меня стабильно раз в год,под Новый год...и ничего-знаю что должны прийти готовлюсь.Иногда даже лучше чтоб пришли год проверили чем им носить доки,они берут какой-то кусок чего-то и такое фантазируют,а так хоть под присмотром,и личное общение лучше бумажного.
Quote
Inna0208
Ой, какая интересная тема! Сейчас этим разбираюсь. Помогите, правильно ли я все поняла. В 2014 г. привысили 10 млн. получили убыток ( например 200 тыс.), авансы не платим. Теперь за 1 кв. 2015 получается прибыль.
1 Я должна за полугодие подать декларацию.
2. В декларации за полугодие я заполняю строку 06.5 которая будет ровна 200 тыс?

а если за 2014год - убыток 10 млн.
за 1 кв. прибыль - 3 млн.
если с учетом убытков 2014 года - убыток 7 млн.
Я ж не должна декларацию подавать за полугодие?
Quote
ELNik
Quote
Inna0208
Ой, какая интересная тема! Сейчас этим разбираюсь. Помогите, правильно ли я все поняла. В 2014 г. привысили 10 млн. получили убыток ( например 200 тыс.), авансы не платим. Теперь за 1 кв. 2015 получается прибыль.
1 Я должна за полугодие подать декларацию.
2. В декларации за полугодие я заполняю строку 06.5 которая будет ровна 200 тыс?

а если за 2014год - убыток 10 млн.
за 1 кв. прибыль - 3 млн.
если с учетом убытков 2014 года - убыток 7 млн.
Я ж не должна декларацию подавать за полугодие?
Меня тоже терзает этот, вопрос!
Мне кажется что учитывается именно результаты 1 кв. без учета 2014. Хотя если бы это было нет я только за!
57.1. Налогоплательщик, который по итогам прошлого отчетного (налогового) года не получил прибыль или получил убыток, налоговые обязательства не начислял и не имел базового показателя для определения авансовых взносов в следующем году, а по итогам 1 кв. получает прибыль, должен предоставить налоговую декларацию за первое полугодие, 3 кв. и за отчетный год.
если найдете подтверждение своей теории, то отпишитесь пожалуйста.
Питання
Чи враховується при визначенні об’єкта оподаткування в 2015 році від’ємний фінансовий результат, який виник в попередніх періодах?
Відповідь
Коротка та повна відповіді ідентичні:
Відповідно до п.п. 134.1.1 п. 134.1 ст. 134 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755 –VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) об’єктом оподаткування є прибуток із джерелом походження з України та за її межами, який визначається шляхом коригування (збільшення або зменшення) фінансового результату до оподаткування (прибутку або збитку), визначеного у фінансовій звітності підприємства відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку або міжнародних стандартів фінансової звітності, на різниці, які виникають відповідно до положень розділу ІІІ ПКУ.
Якщо відповідно до розділу ІІІ ПКУ передбачено здійснення коригування шляхом збільшення фінансового результату до оподаткування, то в цьому разі відбувається:
зменшення від’ємного значення фінансового результату до оподаткування (збитку);
збільшення позитивного значення фінансового результату до оподаткування (прибутку).
Якщо відповідно до розділу ІІІ ПКУ передбачено здійснення коригування шляхом зменшення фінансового результату до оподаткування, то в цьому разі відбувається:
збільшення від’ємного значення фінансового результату до оподаткування (збитку);
зменшення позитивного значення фінансового результату до оподаткування (прибутку).
Згідно з п. 140.4 ст. 140 ПКУ фінансовий результат до оподаткування зменшується, зокрема на суму від’ємного значення об’єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років. Положення п. 140.4 ст. 140 ПКУ застосовуються з урахуванням п. 3 підр. 4 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ (п.п. 140.4.2 п. 140.4 ст. 140 ПКУ).
Пунктом 3 підр. 4 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ встановлено, що п. 150.1 ст. 150 ПКУ, у редакції, що діяла до 1 січня 2015 року, застосовується:
у 2012 - 2015 роках з урахуванням такого:
якщо результатом розрахунку об’єкта оподаткування платника податку з числа резидентів платників з доходом за 2011 рік 1 мільйон гривень та більше станом на 1 січня 2012 року є від’ємне значення (з урахуванням від’ємного значення об’єкта оподаткування станом на 1 січня 2011 року), то сума цього значення підлягає включенню до витрат у 2012 - 2014 роках та зменшенню фінансового результату до оподаткування у 2015 році:
звітних (податкових) періодів починаючи з I півріччя і наступних звітних періодів 2012 року у розмірі 25 відсотків суми такого від’ємного значення. У разі якщо 25 відсотків суми від’ємного значення об’єкта оподаткування не погашається протягом цього і за наслідками наступних податкових періодів 2012 року, то непогашена сума підлягає врахуванню при визначенні податкових зобов’язань у наступних податкових періодах;
звітних (податкових) періодів 2013 року у розмірі 25 відсотків суми такого від’ємного значення та сум від’ємного значення, не погашених за 2012 податковий рік. У разі якщо 25 відсотків суми від’ємного значення об’єкта оподаткування не погашається протягом відповідних звітних (податкових) періодів 2013 року, то непогашена сума підлягає врахуванню при визначенні податкових зобов’язань у наступних періодах;
звітних (податкових) періодів 2014 року у розмірі 25 відсотків суми такого від’ємного значення та сум від’ємного значення, не погашених за 2013 податковий рік. У разі якщо 25 відсотків суми від’ємного значення об’єкта оподаткування не погашається протягом відповідних звітних (податкових) періодів 2014 року, то непогашена сума підлягає врахуванню при визначенні податкових зобов’язань у наступних періодах;
звітних (податкових) періодів 2015 року у розмірі 25 відсотків суми такого від’ємного значення та сум від’ємного значення, не погашених за 2014 податковий рік. У разі якщо 25 відсотків суми від’ємного значення об’єкта оподаткування не погашається протягом відповідних звітних (податкових) періодів 2015 року, то непогашена сума підлягає врахуванню при визначенні податкових зобов’язань у наступних періодах до повного погашення такого від’ємного значення.
При цьому платники податку на прибуток ведуть окремий облік показника від’ємного значення об’єкта оподаткування, що склався станом на 1 січня 2012 року та включається до витрат наступних податкових періодів або зменшує фінансовий результат до оподаткування наступних податкових періодів і сум, не погашених протягом 2012 - 2015 років. Таке від’ємне значення погашається в першу чергу. В другу чергу погашається від’ємне значення об’єкта оподаткування, що виникло після 31 грудня 2011 року.
Для підприємств з доходом за 2011 рік менше 1 мільйона гривень п. 150.1 ст. 150 ПКУ у редакції, що діяла до 1 січня 2015 року, застосовується з урахуванням такого:
якщо результатом розрахунку об’єкта оподаткування платника податку за наслідками 2011 податкового року є від’ємне значення, то сума такого значення підлягає включенню до витрат звітного (податкового) періоду I півріччя 2012 року та наступних звітних періодів, що припадають на 2012 - 2014 роки або зменшує фінансовий результат до оподаткування звітних (податкових) періодів, починаючи з 2015 року до повного погашення такого від’ємного значення.

Подробнее: [buhforum.com]
Звонила на консультационную линию ДФС
"ви складаєте декларацію за 1 квартал за порядком згідно законодавства, в ПК немає заборони на врахування збитків попередніх періодів при розрахунку податку на прибуток. Тому, якщо за 1 квартал з урахуванням збитків 2014 року у вас буде від'ємне значення - декларацію за 1 півріччя ви не здаєте"
кажу їй - "тобто збитки 2014 в декларації за квартал враховую"
відповідь - "не можу вам в цьому відмовити"
smiling smiley
какая прелесть ))
т.е. выходит, что декларацию подавать нужно полугодовую, и убытки 2014г в ней учитывать можно?
может и за первый квартал все-таки стоит сдать раз уж он прибыльный?
Quote
NadezdaZ
какая прелесть ))
т.е. выходит, что декларацию подавать нужно полугодовую, и убытки 2014г в ней учитывать можно?
может и за первый квартал все-таки стоит сдать раз уж он прибыльный?

Ну в законодавстві ж написано шо здаєцця за півріччя... tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
ELNik
Звонила на консультационную линию ДФС
"ви складаєте декларацію за 1 квартал за порядком згідно законодавства, в ПК немає заборони на врахування збитків попередніх періодів при розрахунку податку на прибуток. Тому, якщо за 1 квартал з урахуванням збитків 2014 року у вас буде від'ємне значення - декларацію за 1 півріччя ви не здаєте"
кажу їй - "тобто збитки 2014 в декларації за квартал враховую"
відповідь - "не можу вам в цьому відмовити"
smiling smiley
Это же прекрасно! подаем тогда только годовую декларацию.
не, даже если прибыль за 1 квартал - сдаете за полугодие , так же в кодексе написано
57.1
...
Платник податку, який за підсумками минулого звітного (податкового) року не отримав прибутку або отримав збиток, податкові зобов'язання не нараховував і не мав базового показника для визначення авансових внесків у наступному році, а за підсумками першого кварталу отримує прибуток, має подати податкову декларацію за перше півріччя, три квартали звітного (податкового) року та за звітний (податковий) рік для нарахування та сплати податкових зобов'язань.
Quote
Inna0208
Quote
ELNik
Звонила на консультационную линию ДФС
"ви складаєте декларацію за 1 квартал за порядком згідно законодавства, в ПК немає заборони на врахування збитків попередніх періодів при розрахунку податку на прибуток. Тому, якщо за 1 квартал з урахуванням збитків 2014 року у вас буде від'ємне значення - декларацію за 1 півріччя ви не здаєте"
кажу їй - "тобто збитки 2014 в декларації за квартал враховую"
відповідь - "не можу вам в цьому відмовити"
smiling smiley
Это же прекрасно! подаем тогда только годовую декларацию.
это всего лишь телеф. косультация которую к делу не приложишь
другой фискал даст др. ответ
Есть ли официальные разъяснения ??
окремих правил ля складання декларації за 1 квартал не має, тому складаємо за загальними правилами для декларації, значить враховуємо від'ємне значення попереднього періоду
Quote
ELNik
Звонила на консультационную линию ДФС
"ви складаєте декларацію за 1 квартал за порядком згідно законодавства, в ПК немає заборони на врахування збитків попередніх періодів при розрахунку податку на прибуток. Тому, якщо за 1 квартал з урахуванням збитків 2014 року у вас буде від'ємне значення - декларацію за 1 півріччя ви не здаєте"
кажу їй - "тобто збитки 2014 в декларації за квартал враховую"
відповідь - "не можу вам в цьому відмовити"
smiling smiley

порядка составления декларации не существует в природе
ну да, они не называли конкретного документа - согласно норма законодательства
Михаил, а по сути вопроса ваше мнение какое?
я считаю, что учитывается только данные квартала, если буквально читать, т.е. дека квартальная подается, конечно если доход больше 10 млн
ну и право на невключение убытков у вас никто не оспаривает
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000417