Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Срочно. ПОДАТКОВИЙ КОМПРОМІС бланк Перелік (опис)

Відправлено користувачем ol4ek 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Христос Воскрес!!!
Помогите пожалуйста, не могу найти бланк по налоговому компромиссу Перелік (опис) операцій, щодо яких здійснено уточнення показників податкової декларації. Некогда "изобретать велосипед". Вижу только перечень пунктов. Спасибо неравнодушным трудоголикамsmiling smiley
Спасибо огромное!!! Это то, что я искала. Мир не без добрых людей.
Простите, что вклиниваюсь, но у меня тоже сейчас загорелся этот вопрос. Скиньте мне, пож-та, те формы, которые подавали вы и которые приняты( и Заяву, и Опис).
Мой адрес: myrgorod_nata@ukr.net
Или сюда.
Спасибо огромное!
Иеще, если у меня прибыль в 2012 году была поквартально (нарастающим), компромисс затрагивает периоды с мая по ноябрь, то я подаю уточненку тоже поквартально( полугодие-9 месяцев-год 2012) или достаточно только за год?.
С НДС все понятно- помесячно, верно?


Quote
myrgorod_nata

Иеще, если у меня прибыль в 2012 году была поквартально (нарастающим), компромисс затрагивает периоды с мая по ноябрь, то я подаю уточненку тоже поквартально( полугодие-9 месяцев-год 2012) или достаточно только за год?.
У меня тоже этот вопрос. Может кто-то подсказать?
Quote
Афіна
Quote
myrgorod_nata

Иеще, если у меня прибыль в 2012 году была поквартально (нарастающим), компромисс затрагивает периоды с мая по ноябрь, то я подаю уточненку тоже поквартально( полугодие-9 месяцев-год 2012) или достаточно только за год?.
У меня тоже этот вопрос. Может кто-то подсказать?

як показує практика, в кожної ДПІ своє бачення щодо заповнення документів по компромсу, тому краще в своїй ДПІ уточнити (в тих хто буде перевіряти).
Я подаю тільки за рік.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00042200000000001