Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Уточненку по НДС не прийнято

Відправлено користувачем yasha 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Документ: J0217106 (додаток)Уточнюючий розрахунок податкових зобов'язань з ПДВ не прийнято.
Помилка - початок подання форми - травень 2015 р..
Документ у редакції наказу Міністерства фінансів України від 23 січня 2015 року № 13
Знайшла на сайті ДФС:
з 01 березня 2015 року, ... податкові декларації з ПДВ та уточнюючі розрахунки податкових зобов’язань з ПДВ ... подаватимуться за формами у редакції наказу №13.
Можливо, я чогось не розумію?
А вам потрібен додаток до деки чи самостійний документ?!?!?!
Я в березні подавала самостійний J0217008 теж з наказом №13...confused smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Здаєцця мені шо той J0217106 документ як додаток до деки...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Дякую. Виникло ще одне питання: відправила сьогодні уточнюючий розрахунок (який не прийнято) і декларацію за березень вже з урахуванням уточнюючих показників лютого. А тепер перездам УР пізніше ніж декларацію. Чи не буде це помилкою?
Чи може послати звітну нову і краще вже завтра?
Quote
yasha
Дякую. Виникло ще одне питання: відправила сьогодні уточнюючий розрахунок (який не прийнято) і декларацію за березень вже з урахуванням уточнюючих показників лютого. А тепер перездам УР пізніше ніж декларацію. Чи не буде це помилкою?
Чи може послати звітну нову і краще вже завтра?
а что у вас в деке связано с этим УР? минусы?

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
ну да, минус, а что?
Quote
Шустрик
А вам потрібен додаток до деки чи самостійний документ?!?!?!
Я в березні подавала самостійний J0217008 теж з наказом №13...confused smiley

я не могу найти уточненку с таким кодом, в ОПЗ он есть? Вы его формировали где? У меня вчера из-за этого ничего не получилось отправить. И еще вопрос, я не сдавала уточненки очень давно, если я уточняю деку за февраль в марте, то в шапке в стр. 02 пишу "март", а в стр. 03 "февраль", правильно?
Если уточняете в марте, то да, в стр. 02 март. Но сейчас ведь уже апрель. В стр. 02 пишется текущий месяц, если уточненка самостоятельная, и месяц деки, если уточненка приложение к деке.
Скажите пожалуйста.
В апреле сделала два УР(самостоятельные) к деке за январь и февраль.
Январь уточнила нк +21,00 грн, а февраль уточнила нк на -21,00 грн.
Соответственно +- строка 25.

Надо ли мне показывать у деке за апрель эти суммы и где?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000305