Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ВИТЯГ з системи електронного адміністрування ПДВ

Відправлено користувачем buh! 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 6 з 8    Сторінки: Попередні12345678Наступна
Quote
Oxi
стр. 8 - вона зв"язана зі стр 9.1 декларації
перепровірили всі суми з стр.9.1 з лютого. У меня сума більша в десятки разів.І відповідно стр.2 з огроменним мінусом
Quote
alesy
а у меня нет ничего в строке 8. Это нормально? И я не понимаю, что там должно быть. (Всегда к уплате, стр. 9,1 заполняла)
все ОК


Quote
naataa_li
Quote
Oxi
стр. 8 - вона зв"язана зі стр 9.1 декларації
перепровірили всі суми з стр.9.1 з лютого. У меня сума більша в десятки разів.І відповідно стр.2 з огроменним мінусом
і у вас по всих деклараціях р9=р9.1?
Quote
Oxi
Quote
naataa_li
Quote
Oxi
стр. 8 - вона зв"язана зі стр 9.1 декларації
перепровірили всі суми з стр.9.1 з лютого. У меня сума більша в десятки разів.І відповідно стр.2 з огроменним мінусом
і у вас по всих деклараціях р9=р9.1?

Да. у всіх р.9=р.9.1
Quote
Oxi
а р3 та р6 витяга збігаються з вашими даними?
так. ці рядки збігаються.
Їздила сьогодні в податкову. Ніхто нічого не знає. Відповідь" читайте мат.часть"
Quote
Oxi
Quote
Oxi
тут потрібно дивитись, коли у вас той рядочок 8 у витязі появився, а потім шукати звідки ті цифри
тоді ось це
дякую.Зараз буду шукати.
... і ше, як на мене, не треба забувать - шо їхня система
всьо-таки тестовий період проходить і поки (так мені здаєцця)
не всі ньюанси враховує... чисто імхо...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
... і ше, як на мене, не треба забувать - шо їхня система
всьо-таки тестовий період проходить і поки (так мені здаєцця)
не всі ньюанси враховує... чисто імхо...eye rolling smiley
коли буде 1 число , то буде вже пізно. Пока не продовжили тестовий режим.
Так зрозуміло шо пізно - тому і треба їм зараз дзвонить
і проговорювать проблему - тоді вони можуть шось
підлампічувать, бо так і залишицця...confused smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Вопрос немного не по теме.
Если я в феврале не включила НН поставщика, могу я эту НН включить в этом месяце или нужно делать корректировку?
Спасибо.
Quote
IREN
Вопрос немного не по теме.
Если я в феврале не включила НН поставщика, могу я эту НН включить в этом месяце или нужно делать корректировку?
Спасибо.

через уточненку
Допустим пришло 01 июля 15 г, начала работать система по формуле.
По результатам июня 15 г есть уплата НДС в бюджет.
01.07.15 приход денег от контрагента, выписываю НН и хочу зарегистрировать, но в бюджет должна деньги мои НО по результатам июня 15 г, , пополнить счет нужно на сумму НДС по оплате 01.07.15 или же сумму НДС что должна на 01.07.15 + НО по оплате 01.07.15?
Ну я думаю шо платіж по деці до формули
буде мати опосередковане значення... Все
буде залежати від суми в витягу про стан
рахунку в рядку 2 - якшо вона там буде і
достатня - то можна буде зареєструвать,
а єжелі його не буде (мінусовиа сума, то
тільки в тестовий період) - то відповідно і не
зареєструєте...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
так в Витягу йде накопиченням з 01.02.15.
тому в Витягу буде сума з мінусом, тобто буде обмеження, я не зможу зареєструвати податкову липня поки не сплаче зобов'язання червня та авансом сумму ПЗ по першій події.
Тепер в мене не буде відтермінування сплати ПЗ 30 днів.
Ну писюкали шо мінус саме через тестовий період.
Вже при "стаціонарній" роботі його не буде...
А як воно дісно буде працювать - ніхто, думаю, крім
програмерів, вам зараз навіть не підкаже... confused smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
В стоке 8 (перевищення ПЗ у деклараціях, суми податку у зареєстрованих ПН) появились 500грн. не пойму откуда? И на эту сумму уменьшена строка 2 (маю право зареєстр. ПН). Все перепроверила, все зарегистр. НН включены в декларацию, никаких расхождений.
Quote
svite
В стоке 8 (перевищення ПЗ у деклараціях, суми податку у зареєстрованих ПН) появились 500грн. не пойму откуда? И на эту сумму уменьшена строка 2 (маю право зареєстр. ПН). Все перепроверила, все зарегистр. НН включены в декларацию, никаких расхождений.
у меня та же история в витяге появилась строка 8 (на сумму 148,00грн.) ничего не понятно совсем, все проверила НН зарегестрированы и включены в деку. единственное что может быть у меня есть РК каждый месяц к НН которая выписана в декабре 2014г. и в деке я в строке 9.1 указала всю сумму а надо было за минусом этих РК к декабрськой НН. вот думаю уточнится и посмотрю уйдет ли эта сумма.
Есть подозрения, что эта сумма перешла из стр.2 в стр.8

11.06.15 в стр.2 было - 513,22
15.06.15 пополнила счет за июнь
24.06.15 в стр.8 появились - 513

Может это совпадение,
а не знаете будет ли учтена сума, которую показали в декларации за февраль в строчке 20,1?
анализирую свои данные, полученные из ВЫТЯГа и замечаю, что в него не попадают корректировки налогового обязательства по возврату товара (дод1), дата возникновения НО по которым была до 01,02,2015г. До 01,02,2015г налоговые накладные всегда регистрировались, корректировки к ним после 01,02,2015г тоже регистрировались, в декл по НДС отражались в стр.8,2 и учитывались в стр.9. НО! в данные системы електр администр НДС не попадают. Причем, по операциям отгрузки и возврата после 01,02,2015г все попадает.
У кого есть похожее или может кто-то знает....что это может быть...
Так так і повинно бути...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Так так і повинно бути...
Так ведь в декл по НДС эти корректировки, как до 01,02,2015г, так и после 01,02,2015 уменьшаю мое Налоговое обязательство....
А в данные системы элект админ попадают только те, что произошли после 01,02,2015г...И как следствие, строка 2 Вытяга "не идет" с моими данными
Она не когда и не будет у Вас идти!
Quote
nata0212
Quote
Шустрик
Так так і повинно бути...
Так ведь в декл по НДС эти корректировки, как до 01,02,2015г, так и после 01,02,2015 уменьшаю мое Налоговое обязательство....
А в данные системы элект админ попадают только те, что произошли после 01,02,2015г...И как следствие, строка 2 Вытяга "не идет" с моими данными
добрый день, для этого в декларации есть стр. 9.1 в которой отражаются НО без РК к НН до 01.02.2015г.
я весь час не правильно заповнювала 9.1 декларації дублюючи 9 не віднімаючи 8.1.1 Тепер у витягу казна що. Потрібно подавати уточнюючі до всіх декларацій
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 6 з 8    Сторінки: Попередні12345678Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00056400000000001