Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

1 Дф і мобілізований

Відправлено користувачем Golub____ka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
питання №1
який код показувати в 1 ДФ людині яку мобілізували ????



питання № 2
Я так розумію що на ці виплати не нараховується військовий збір .
виникає питання
в новій колонці військовий збір там де скма нарахованого доходу я маю показати так як в сумі 1 таблиці чи за виключенням середної зарплати мобілізованим??
Відповідь на 1 питання 101 . ( вже сама знайшла)
Звонила в налоговую по этому вопросу на прошлой неделе - ответа нет. Может сейчас что-то известно. Узнаете напишите пожалуйста.
Я подала 1дф показала в таблице 1 под кодом 101, и в таблице 2 тоже показала мобиллизованого, без налогов, сумму начисленную и выплаченную. Решила пока так, а будет разъяснение подам нову звитну


щось вже по цьому питанню прояснилось??
нет еще, ждем
ех а там вихідні і терміни вже піджимають
сегодня опять звонила в налоговую, и НИЧЕГО..... я сдала 1дф и указала мобилизованого и пдфо и вз, чтоб потом вдруг не оказалось, что опять сервер висит и т.д.
Можливо допоможе:
[news.dtkt.ua]
а как же указывать ВЗ?
и про код 128 не расписано
Мое мнение:раз у вас есть начисления в разд.1 с кодом 128,то такие суммы в разд.2 не учитываются,таким образом будет сходиться: разд.1-код 128*1,5%=ВС.Но я сама вчера только сдала все с кодом 101.Если налоговики обнаружат -исправлю,а не -при проверке докажу,что у меня есть мобилизованный.
Quote
wabaw111
Можливо допоможе:
[news.dtkt.ua]
Меня смущает фраза про начисленную, но не выплаченную компенсацию. Разве кто-то ждет денег, а потом только собирается платить?
в постанове написано, чтоб платить вместе с зарплатой то есть аванс и зарплата
Quote
vitach
в постанове написано, чтоб платить вместе с зарплатой то есть аванс и зарплата
Я тоже так поняла. Думаю, может что-то пропустила.
в мене вилачено . мене більше розділ 2 хвилюєю
показувати там суму мобілізованого чи ні ??
Тобто,
1 варант
якщо в таблиці в розділі 2 я покажу в графі 3а та 3 суму без мобілізованого то від сум загальної в табличці 1 колонці 3 та 3а вона буде відрізнятись на суму нарахованого мобілізованому


але все таки йому ця сума нарахована

2 варіант покажу в військовому зборі суму що = сумі загальній таблички 1, Тоді суми військового збору *1,5% не дорівнюватимуть 4а та 4 в другій табличці
все !!!!!!!!! знайшла !!

всв графі «Загальна сума нарахованого доходу» – загальна сума нарахованого середнього заробітку мобілізованим працівникам за січень–лютий (без суми нарахованої компенсації із бюджету в межах середнього заробітку за березень, оскільки на компенсацію військовий збір не нараховується);

ура!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036599999999998