Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Розподіл ПДВ

Відправлено користувачем Olenkabuh 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Розподіл ПДВ
Коллеги, актуальный вопрос: Не було змін про те, що донараховувати собі зобов'язання по частині вхідного ПДВ , що не відноситься до податкового кредиту будемо з 01.07.15 р.??? І що потім будемо робити з таким невключеним ПДВ за 01-06.15??? Бо зараз на оцю різницю не співпадають дані з витягу.
Re: Розподіл ПДВ
Колеги в мене запитання щодо розподілу вхідного ПДВ. Як його показувати у звіті ? Якщо я буду відображати так само як було в 2014р., то в мене не зійдеться електронний рахунок на суму, яку я не включу до ПК.

Чи, може, потрібно всю суму включати по ПК та одночасно нараховувати зобов`язання на ту частину, на яку не маю права ?
Re: Розподіл ПДВ
логично со стороны ГНИ по итогам года снять ндс (на который не имели права) со спецсчета


Re: Розподіл ПДВ
Не забивайте себе голову ерундой. В НКУ четко прописано, что нужно делать до 01.07 как в прошлом году.
Нет смысла думать наперед, до конца года "родят" какой-нибудь новый бред. На данный момент полно ситуаций, когда спецсчета с декларацией не стыкуются, и налоговики пока не шевелятся доработать.
Re: Розподіл ПДВ
Brick, напишите ,пожал, где в НКУ указаны различия по учету распределения НДС по входящим операциям до 01.07.15 и после 01.07.2015?

Не могу найти.

Т.е. до 01.07.2015г. распределяем как раньше в декларации по НДС между строкой 15.1 и строкой 15.2? А начисление обязательств будет происходить только после 01.07.15?

Заранее спасибо
Re: Розподіл ПДВ
Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи" п.46 излагает п.199.1 в новой редакции - выписывать НН. В прикінцевих положеннях у него есть п.1 о том, какие нормы с какой даты: п.46 вступает в силу с 1 июля 2015. То есть до 1 июля распределение производится по старым правилам.

По логике в системе должны бы запрограммировать обработку деклараций и учесть, что мы в них пишем не включать в НК. Но с логикой у них слабо в последнее время... angry smiley
Re: Розподіл ПДВ
Спасибо вам большоеsmileys with beer
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00056500000000004