Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

заповнення 1ДФ

Відправлено користувачем Тамила 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
заповнення 1ДФ
Підкажіть , будь-ласка, як треба в 1 ДФ заповнювати графи 3а і 3 по фізичних особах ? у мене дві особи працюють по ЦПК (орендуємо в них авто) : я повинна в графй 3а поставити суму по актах , а в 3 суму фактично виплачену у т.ч. з податками ( ПДФО , військовий збір) ? я правильно розумію ?
Ні - фактично виплачену ставите, але нараховану з податками...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Re: заповнення 1ДФ
Здравствуйте, подскажите пожалуйста я ФОП сдаю в аренду половину своего магазина другому ФОП он платит мне аренду указывать ли эту сумму в 1 дф?
Re: заповнення 1ДФ
Нет. Если уж и показывать ФОПов в 1ДФ, то тех, кому Вы платите деньги, а не наоборот.
Re: заповнення 1ДФ
В Розділі ІІ Загальна сума нарахованого доходу -
заповнюсвати тільки зарплату,
чи так, як всього в 3а (зарплпта +фопи)?
Re: заповнення 1ДФ
Підприємців показувати нарахування в кварталі нарахування(по актах) а виплату в кварталі виплати.
Напр: нараховано оренду в січні, лютому, березні -5000грн., виплачено -2000грн. В 1ДФ: р.3а - 5000,00 р.3-2000,00
Re: заповнення 1ДФ
Quote
annavo
В Розділі ІІ Загальна сума нарахованого доходу -
заповнюсвати тільки зарплату,
чи так, як всього в 3а (зарплпта +фопи)?
В Розділі ІІ по Війському збору заповнюємо лише тільки ті виплати, де був нарахований і утриманий ВЗ, ФОПів + поворотну фінансову допомогу не вказуємо.
Re: заповнення 1ДФ
У рядку «Військовий збір» відображають:
- у графі «Загальна сума нарахованого доходу (грн., коп.)» – загальну суму нарахованого протягом кварталу всім фізособам доходу, із якого утримують військовий збір;
- у графі «Загальна сума виплаченого доходу (грн., коп.)» – загальну суму фактично виплачену протягом звітного кварталу;
Re: заповнення 1ДФ
Quote
annavo
У рядку «Військовий збір» відображають:
- у графі «Загальна сума нарахованого доходу (грн., коп.)» – загальну суму нарахованого протягом кварталу всім фізособам доходу, із якого утримують військовий збір;
- у графі «Загальна сума виплаченого доходу (грн., коп.)» – загальну суму фактично виплачену протягом звітного кварталу;


Вопрос...з/п насчитана в марте,а перечислена в апреле....ставить 3а=3?(так как и с НДФЛ)
Re: заповнення 1ДФ
якщо виплачено до 07 квітня, тоді 3а=3
Re: заповнення 1ДФ
Quote
accountent
якщо виплачено до 07 квітня, тоді 3а=3

а вы где-то разъяснения находили?
Re: заповнення 1ДФ
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
доходів і зборів України
21.01.2014 № 49
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
5 лютого 2014 р.
за № 228/25005

ПОРЯДОК
заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку

3.3. У графі 3 "Сума виплаченого доходу" відображається сума фактично виплаченого доходу платнику податку податковим агентом.

Заробітна плата, що виплачується у встановлені терміни в наступному місяці, повинна бути відображена в податковому розрахунку за той період, у який входить попередній місяць, за який заробітну плату було нараховано. Наприклад, до податкового розрахунку за I квартал входить заробітна плата за січень, яка нарахована у січні та виплачена в лютому, за лютий (нарахована у лютому та виплачена в березні), за березень (нарахована в березні та виплачена у квітні).
Re: заповнення 1ДФ
Извините, утратил силу. Смотрим Приказ № 4 от 13.01.15, текст пункта 3.3 такой жеsmiling smiley
Re: заповнення 1ДФ
Quote
YuliyaDnepr
Извините, утратил силу. Смотрим Приказ № 4 от 13.01.15, текст пункта 3.3 такой жеsmiling smiley


Спасибо!Смущает только то,что это написано про 1 Раздел(((
Re: заповнення 1ДФ
Отражается ли как перечисленный НДФЛ, который перечислен по сроку до 30го, а доход соответствующий не выплачен?
Quote
brick
Отражается ли как перечисленный НДФЛ, который перечислен по сроку до 30го, а доход соответствующий не выплачен?
да ,конечно. Я так понимаю, тут нарушение сроков выплаты зарплаты, поэтому все данные по факту.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Re: заповнення 1ДФ
Это не зарплата, а дивиденды. То есть будет "сума виплаченого доходу" - 0, но "сума утриманого податку перерахованого" - 1000? А в следующем периоде показывать выплаченные суммы без налога?
Когда-то в статьях встречала, что надо вписывать НДФЛ в момент выплаты дохода, а не отдельно, но подробного обоснования не было confused smiley
Quote
brick
Это не зарплата, а дивиденды. То есть будет "сума виплаченого доходу" - 0, но "сума утриманого податку перерахованого" - 1000? А в следующем периоде показывать выплаченные суммы без налога?
Когда-то в статьях встречала, что надо вписывать НДФЛ в момент выплаты дохода, а не отдельно, но подробного обоснования не было confused smiley
не, ну налог-то перечислили, конечно, нужно отразить. Потом выплата дохода без перечисления налога будет.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Re: заповнення 1ДФ
ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЗАГАЛЬНОДОСТУПНИЙ ІНФОРМАЦІЙНО-ДОВІДКОВИЙ РЕСУРС "ЗІР"

ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ

Питання:

Яким чином заповнюється графа 4 "Сума перерахованого податку" податкового розрахунку за ф. 1ДФ, якщо заробітна плата виплачується несвоєчасно (у наступному кварталі), а сума податку на доходи фізичних осіб перераховується до бюджету у визначений термін, а саме протягом 30-ти календарних днів, наступних за місяцем нарахування доходів?

Відповідь:

Відповідно пп. 168.1.5 п. 168.1 ст. 168 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року N 2755-VI, із змінами і доповненнями (далі - ПКУ), якщо оподатковуваний дохід нараховується податковим агентом, але не виплачується (не надається) платнику податку, то податок, який підлягає утриманню з такого нарахованого доходу, підлягає перерахуванню до бюджету податковим агентом у строки, встановлені ПКУ для місячного податкового періоду.

Згідно з п. 3.3 розд. III Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015 N 4, заробітна плата, що виплачується у встановлені терміни в наступному місяці, повинна бути відображена в податковому розрахунку за той період, у який входить попередній місяць, за який заробітну плату було нараховано.

Наприклад, до податкового розрахунку за I квартал входить заробітна плата за січень, яка нарахована у січні та виплачена в лютому, за лютий (нарахована у лютому та виплачена в березні), за березень (нарахована в березні та виплачена у квітні).

Аналогічно відображається і податок на доходи фізичних осіб, що перераховується у встановлені терміни до бюджету у наступному місяці, у разі своєчасної виплати заробітної плати.

Враховуючи викладене вище, якщо заробітна плата виплачується несвоєчасно (у наступному кварталі), то незважаючи на те, що податок на доходи фізичних осіб перераховується до бюджету протягом 30-ти календарних днів, наступних за місяцем нарахування доходів, сума фактично перерахованого до бюджету податку відображається у графі 4 "Сума перерахованого податку" податкового розрахунку за ф. 1ДФ за наступний квартал.

 

Інформаційно-довідковий департамент Державної фіскальної служби України
Re: заповнення 1ДФ
Гарно все прочитала. Але, все-одно, залишились питання.
За перший квартал 2016р. гарно нараховувалась зарплата і чемно платились податки, але зарплата не виплачувалась взагалі. За 1-й кв.2016р. здали 1ДФ і показали нараховану зарплату і сплачені податки. А в травні виплатили всю заборгованість по зарплаті, але податки вже не платили, бо їх сплатили в 1кв.
Що ж тоді показувати в 2кв? В 3а "Сума нарахованого доходу" - реальну суму нарахованого доходу, в 3 "Сума виплаченого доходу" - всю суму виплаченого доходу за 1-й і 2-й кв.2016р. разом. А от що стосується податків - в 4а"сума нарахованого податку" - сума нарах. податку за 1-й кв.2016р., а в 4 "сума виплаченого податку" - тільки суму податку заплачену в 2-му кв.2016р.? Бо якщо покажу і податки за 1-й кв. 2016р., то ж вийде подвоєння, бо я їх показала в 1-му кварталі 1ДФ.
Виправте мене, будь-ласка, якщо я неправильно думаю. Дякую.
Re: заповнення 1ДФ
Виходить, що за 1-й кв.2016р. мені потрібно було показати тільки суми нарахованого доходу і нарахованого податку, навіть, якщо податок було виплачено вчасно. А вже за 2-й кв. показати фактично виплачений дохід і фактично виплачений податок.
Якщо вже подано так як подано, то що зробити в 2кв. так, щоб менше було штрафу. Я так розумію, що його мені не уникнути?
Re: заповнення 1ДФ
Поговоріть хтось зі мною.....confused smiley
Шустрик може Ви мені щось підкажете, Ви неодноразово мені допомогали?
Re: заповнення 1ДФ
Підскажіть відправила звіт, побачила помилку.
Щоб виправити :відправити звітний чи звітний новий ?( у звітному новому чомусь зникає строчка : Всьго)
Quote
irisha_novice
Підскажіть відправила звіт, побачила помилку.
Щоб виправити :відправити звітний чи звітний новий ?( у звітному новому чомусь зникає строчка : Всьго)
звитный новый заполняется также, как и уточнюючий

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Re: заповнення 1ДФ
Отчет за 1 квартал:
3а-начислен доход за 1 квартал 2016
3-----
4а-начислен налог за 1 квартал
4-перечислен налог за 1 квартал
Отчет за 2 квартал:
3а-начислен доход за 2 квартал 2016
3-выплачен доход за 1+2 кварталы 2016
4а-начислен налог за 2 квартал
4-перечислен налог за 2 квартал
Re: заповнення 1ДФ
Quote
alisse
Отчет за 1 квартал:
3а-начислен доход за 1 квартал 2016
3-----
4а-начислен налог за 1 квартал
4-перечислен налог за 1 квартал
Отчет за 2 квартал:
3а-начислен доход за 2 квартал 2016
3-выплачен доход за 1+2 кварталы 2016
4а-начислен налог за 2 квартал
4-перечислен налог за 2 квартал

Дуже дякую за відповідь. Тобто нічого не чіпати в 1кв., а за 2-й подати факт.виплачену зп за 1+2кв., а податки за 2-й кв.
Ще раз дякую.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00062700000000004