Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Кто НЕ сдает квартальніе балансы

Відправлено користувачем Кикимора 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
в Полтаве сказали подавать в любом случае - никаких писем и все такое. Ещё так посмотрели на меня, вроде я с другой планеты
Quote
batler
в Полтаве сказали подавать в любом случае - никаких писем и все такое. Ещё так посмотрели на меня, вроде я с другой планеты
Когда я сдавала годовой финотчет (январь 2015 года), во Львове ситуация была один к одному : сдавать квартальные и не вякать! И тоже смотрели на меня, как на марсианку.
Вот хочу завтра сходить с письмом (и с квартальным отчетом, куда ж без него sad smiley ) и опять провентилировать вопрос.
Ну, не хочу я сдавать в Статистику, если мне не положено ! А в податковую - тем более не хочу !
Завтра отпишусь.
а проигнорить - не?

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!


Quote
Ляля - Оля
Quote
Finance110
Вы обязаны уведомить статистику, что относитесь к предприятиям микробизнеса, и не ждете больших оборотов в текущем году.
дааа??? где это сказано??? и что, по прошлому Фин отчету субъекта малого предпринимательства они не видят моих оборотов, менее 10 млн и численность менее 10 чел?
thumbs up
Quote
nikon
Quote
batler
в Полтаве сказали подавать в любом случае - никаких писем и все такое. Ещё так посмотрели на меня, вроде я с другой планеты
Когда я сдавала годовой финотчет (январь 2015 года), во Львове ситуация была один к одному : сдавать квартальные и не вякать! И тоже смотрели на меня, как на марсианку.
Вот хочу завтра сходить с письмом (и с квартальным отчетом, куда ж без него sad smiley ) и опять провентилировать вопрос.
Ну, не хочу я сдавать в Статистику, если мне не положено ! А в податковую - тем более не хочу !
Завтра отпишусь.

Я також у Львові. Підпр-во до 10чол, до 10млн оборот.В 2014році подала за Ікв. - фін звітність, а потім тільки за рік. В статуправлінні сказали- якщо підпадаєте під критерії мікро, то подаєте тільки за рік (Шевченківський р-н).
Зараз квартальний фін звіт не подаю, подам за 2015рік.
на сайте статистики, когда вводишь свой код для перечня отчетов написано:
"......Суб’єкти малого підприємництва, які відповідають критеріям п.154.6 ПКУ (так звані «нульовики»), та юридичні особи, які відповідно до Господарського кодексу України належать до суб’єктів мікропідприємництва, подають фінансову звітність органам державної статистики раз на рік.

Склад та періодичність подання фінансової звітності респондент визначає самостійно у відповідності до вимог постанови Кабінету Міністрів від 28 лютого 2000р. №419 зі змінами і доповненнями та Закону України „Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”...."
правда, там есть упоминание о пункте 154.6 ПКУ, которого уже нетspinning smiley sticking its tongue out
я для себя решила:
1. я подпадаю под "суб’єктів мікропідприємництва"
2. я самостоятельно определила перечень сог. постановления КМУ.
3. нигде нет ни слова об уведомлении статистики

мне статистика прислала письмо по электронке с перечнем отчетов, там только упоминание об отчетах согласно постанове КМУ 419.
кстати, сегодня мне от статистики пришло письмо с новым перечнем отчетов по моему предприятию, которое теперь не должно подавать Баланс. Его в списке и нету теперь.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
nikon
Quote
batler
в Полтаве сказали подавать в любом случае - никаких писем и все такое. Ещё так посмотрели на меня, вроде я с другой планеты
Когда я сдавала годовой финотчет (январь 2015 года), во Львове ситуация была один к одному : сдавать квартальные и не вякать! И тоже смотрели на меня, как на марсианку.
Вот хочу завтра сходить с письмом (и с квартальным отчетом, куда ж без него sad smiley ) и опять провентилировать вопрос.
Ну, не хочу я сдавать в Статистику, если мне не положено ! А в податковую - тем более не хочу !
Завтра отпишусь.
Всем доброго дня !
Приехала из Львовской Статистики и отписываюсь : я не поверила своим глазам и ушам !!!
На мое замечание по поводу того, что мы микро и должны сдавать только годовой отчет мне вежливо и даже ласково ответили Ну, звичайно що так, ви маєте подавати раз на рік.Ніякого підтвердження не треба, листа не треба. Закон є закон.
По ЗКПО проверили, все ли сдано - и все...Я ошарашенная вышла на летнее львовское солнце...cool smiley
Скиньте, пожалуйста ссылку на сайт, где смотреть по коду отчётность. Я в Киеве. Мой адрес tt-fly@yandex.ru
Только пришла на предприятия и не знаю что сдавать. Позвонила, сказали Баланс и всё. А как часто не спросила...
И что это за формы 1-М и 2-М? подскажите пожалуйста.
Спасибо!
Quote
batler
в Полтаве сказали подавать в любом случае - никаких писем и все такое. Ещё так посмотрели на меня, вроде я с другой планеты
Ага, они такие) я не сдавала весь прошлый год квартальные по трём предприятиям и ничего....никто и слова не сказал..
Спасибо!

Підприємство з таким кодом не знайдено
УВАГА!

Усі юридичні особи, незалежно від організаційно-правової форми господарювання і форми власності, зобов'язані подавати фінансову звітність в органи державної статистики. (Закон України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні (№996-XIV) зі змінами та доповненнями" та Порядок подання фінансової звітності(№419))


вот что пишет! что бы это значило?
Ось єсць уже загальний довідник, тільки не всі дані ще внесені...
я по одній своїй фірмі не знайшла ще... по іншим - всьо є...winking smiley

[rsp.ukrstat.gov.ua]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
а я по всем трём не нашла...
Значить ше не всю інфу загрузили...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
правильно сначала, штраф, а потом инфа smiling smiley
так еще раз для особо одаренных...Подскажите пожалуйста, дох. 2 млн грн,человек до 10 особ,-это ж микро?звонила сказали принесите письмо
Quote
Шустрик
Ось єсць уже загальний довідник, тільки не всі дані ще внесені...
я по одній своїй фірмі не знайшла ще... по іншим - всьо є...winking smiley

[rsp.ukrstat.gov.ua]
А тут я всех нашла, только по одной фирме лишние отчеты добавили, три разных 11-мтп, я их сроду не сдавала.
Quote
tt-fly
Спасибо!

Підприємство з таким кодом не знайдено
УВАГА!

Усі юридичні особи, незалежно від організаційно-правової форми господарювання і форми власності, зобов'язані подавати фінансову звітність в органи державної статистики. (Закон України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні (№996-XIV) зі змінами та доповненнями" та Порядок подання фінансової звітності(№419))


вот что пишет! что бы это значило?
в каком городе зарегистрирвоано предприятие? ссылка - по Киеву была

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
Marizell
так еще раз для особо одаренных...Подскажите пожалуйста, дох. 2 млн грн,человек до 10 особ,-это ж микро?звонила сказали принесите письмо
в игнор.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
nikon
Quote
nikon
Quote
batler
в Полтаве сказали подавать в любом случае - никаких писем и все такое. Ещё так посмотрели на меня, вроде я с другой планеты
Когда я сдавала годовой финотчет (январь 2015 года), во Львове ситуация была один к одному : сдавать квартальные и не вякать! И тоже смотрели на меня, как на марсианку.
Вот хочу завтра сходить с письмом (и с квартальным отчетом, куда ж без него sad smiley ) и опять провентилировать вопрос.
Ну, не хочу я сдавать в Статистику, если мне не положено ! А в податковую - тем более не хочу !
Завтра отпишусь.
Всем доброго дня !
Приехала из Львовской Статистики и отписываюсь : я не поверила своим глазам и ушам !!!
На мое замечание по поводу того, что мы микро и должны сдавать только годовой отчет мне вежливо и даже ласково ответили Ну, звичайно що так, ви маєте подавати раз на рік.Ніякого підтвердження не треба, листа не треба. Закон є закон.
По ЗКПО проверили, все ли сдано - и все...Я ошарашенная вышла на летнее львовское солнце...cool smiley
аналогично - принесла письмо, на всякий пожарный, а мне вежливо так - да вы сами решайте, будете сдавать или нет, письма не надо. только, говорит, проверьте в конце года бланк, он должен поменяться....весна однако!
В Киеве, Печерский р-н smiling smiley
Quote
Ляля - Оля
Quote
Marizell
так еще раз для особо одаренных...Подскажите пожалуйста, дох. 2 млн грн,человек до 10 особ,-это ж микро?звонила сказали принесите письмо
в игнор.
я так поняла это вы про письмо?_)
Quote
Marizell
Quote
Ляля - Оля
Quote
Marizell
так еще раз для особо одаренных...Подскажите пожалуйста, дох. 2 млн грн,человек до 10 особ,-это ж микро?звонила сказали принесите письмо
в игнор.
я так поняла это вы про письмо?_)
ну да smiling smiley про письмо и про отчет smiling smiley

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
Ляля - Оля
Quote
Marizell
Quote
Ляля - Оля
Quote
Marizell
так еще раз для особо одаренных...Подскажите пожалуйста, дох. 2 млн грн,человек до 10 особ,-это ж микро?звонила сказали принесите письмо
в игнор.
я так поняла это вы про письмо?_)
ну да smiling smiley про письмо и про отчет smiling smiley

)))приятно такое слышать))Спасибо
Quote
Шустрик
Ось єсць уже загальний довідник, тільки не всі дані ще внесені...
я по одній своїй фірмі не знайшла ще... по іншим - всьо є...winking smiley

[rsp.ukrstat.gov.ua]

хм, по мне все верно кроме одного-нет в перечне фин отчетности и баланса confused smiley
там "Перелік форм державних статистичних спостережень, які має подавати у 2015 році.....", фін.звітність - це не державне статистичне спостереження
sldaemon, по Киеву и областям (в смысле на сайтах тер.управления статистики) вот такое

ШАНОВНИЙ РЕСПОНДЕНТЕ!!!

Відповідно до Постанови Кабінету міністрів від 28.02.2000р. №419 із змінами та доповненнями, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 07.11.2013р. №820, усі підприємства-юридичні особи незалежно від організаційно-правової форми господарювання і форми власності повинні складати та подавати квартальну та річну фінансову звітність згідно із законодавством – органам державної статистики. Суб’єкти малого підприємництва, які відповідають критеріям п.154.6 ПКУ (так звані «нульовики»), та юридичні особи, які відповідно до Господарського кодексу України належать до суб’єктів мікропідприємництва, подають фінансову звітність органам державної статистики раз на рік.

Склад та періодичність подання фінансової звітності респондент визначає самостійно у відповідності до вимог постанови Кабінету Міністрів від 28 лютого 2000р. №419 зі змінами і доповненнями та Закону України „Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”.
Перелік форм статистичної та фінансової звітності, які у 2015 році має подавати суб'єкт ЄДРПОУ з *********

Фінансова звітність відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 28.02.2000 року №419 зі змінами та доповненнями Фінансова звітність відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 28.02.2000 року №419 зі змінами та доповненнями та Довідка про згоду надання даних з фінансової звітності підприємства органам державної влади відповідно до постанови КМУ від 28.02.2000 року №419 зі змінами та доповненнями

Звертаємо Вашу увагу на те, що наведений перелік є орієнтовним і може змінюватися в залежності від мети державних статистичних спостережень, величини економічних показників діяльності підприємства, кількості найманих працівників, зміни основного або другорядних видів економічної діяльності тощо.
Quote
Nastya
sldaemon, по Киеву и областям (в смысле на сайтах тер.управления статистики) вот такое.....

Перелік форм статистичної та фінансової звітності, які у 2015 році має подавати суб'єкт ЄДРПОУ з *********

.
Мой комментарий касался этого сайта :
[rsp.ukrstat.gov.ua], там ни по одному коду моих подопечных предприятий нет фин.отчетности, потому сделала такой вывод.
А на сайте статистики моего города по всем моим предприятиям есть финотчетность в перечне и текст такой, как Вы указали.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00046400000000002