Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Кто платил НДС

Відправлено користувачем Кикимора 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Кто платил НДС
подскажите, оплатила , НДС на спецсчет, еще в понедельник , начиталась форума нашего , вроде должно в вітяге появится сегодня в строке 1 и 5 сумма, что я проплатила, сегодня спецом витяг распечатала по состоянию на 27/04/15 р.- нет єтой суммы. Когда она должна появится?
Re: Кто платил НДС
у меня тоже нет( платила в четверг
блин, сорри, в пятницу, суммы не тото что би и большие, но и немаленькие, проплатила частично, думаю увижу что сумма прошла по этим строчкам скину остальное.
Но оно ж должно сейчас появится? А не после 30?


Дєвочки, можить в них какісь роботи, бо й сайт їх тож
не відкриваєйцця...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Кто платил НДС
Аналогично, оплатила НДС в пятницу на спецсчет, сегодня утром в вытяге - нет. 3 день пошел, ГДЕ ДЕНЬГИ?
Звонила в инспектору, на горячую линию, даже не знают где искать. У знакомой средства вернулись, хотя все реквизиты заполнены правильно.
Re: Кто платил НДС
оплатила 22.04.15, у меня в вытяге есть.
проверила сегодня свои витяги Соломенка,ПЕчерка - нет нифига
Re: Кто платил НДС
У меня другой вопрос - если у меня в апреле несколько крупных РК от моего покупателя на возврат нами предоплаты, то у меня 6-ая-то должна уменьшиться намного....Отразиться должна же где-то, а у меня в витяге тишь да гладь по этому поводу.
А на які податкові ті РК?!?!?! Якшо це були січневі
чи ще раніші ПН, то в витягу вони не відобразяцця...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Кто платил НДС
Я платила НДС 21.04.15.Вчера в вытяге все отобразилось в 1-й и 5-й колонках.
Re: Кто платил НДС
Quote
Шустрик
А на які податкові ті РК?!?!?! Якшо це були січневі
чи ще раніші ПН, то в витягу вони не відобразяцця...drinking smiley

Так, січневі. Але ж тоді дані витягу - недоствірні, раніше вони у мене з 1с-кою сходилися, а зараз ні в тин ногою.
Ну дані ж у витягу тільки з лютого...
а ви січневу ПН коригуєте, яка в лютий
ну нікак не могла попасти - потому і ж
РК не попада...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Кто платил НДС
Шустрик, ви уявляєте, тільки тут написала-пожалілася, прийшов сьогоднішній витяг, усі РК відобразилися, навіть сальдо моє по 6415 зійшлося з витягом. Буває ж таке!!!grinning smiley
Вам візьот)))



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Кто платил НДС
Та сама в шоке)))) Мисль тепер тільки одна, що мені з чим "щастям" -17200грн. робити?
Нічєво - мовчки радувацця і носицця з місяця в місяць,
як з писаною торбою - поки не виберете...tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Кто платил НДС
Оплатила на спецрах. вчора, сьогодні у Витягу, якщо з наростаючим, у р. 5 не бачу цієї суми. Але інспектор сказав, що ці кошти він бачить і вони вже зарахувалися у сплату ПДВ. Заспокоїв.
Re: Кто платил НДС
Quote
Шустрик
Нічєво - мовчки радувацця і носицця з місяця в місяць,
як з писаною торбою - поки не виберете...tongue sticking out smiley

Вперше буду показувати мінус.... І так із зустрічок не вилазимо, не буде нової хвилі, як думаєте? Коли мінус такий великий покажу? Чи це відносно невеликий мінус?
В мене одна фірма імпортер - то за весь
період діяльності ніразу не платила ПДВ і
досі жива... Якшо у вас ото і весь мінус,
не переймайтесь...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Кто платил НДС
оплатила 23-го, только сегодня (29) отобразилось в рядке 5
Re: Кто платил НДС
Доброго ранку!
А я проплатила ПДВ 24 квітня, сьогодні закинула запит - а там оплати немає досі. В податковій сказали, що бачать гроші і вони вже списались з спецрахунку, а те що грошиків я не бачу - то "можливо відбувся збій в програмі".
З їхніми "покращеннями" ...
Re: Кто платил НДС
Quote
Шустрик
В мене одна фірма імпортер - то за весь
період діяльності ніразу не платила ПДВ і
досі жива... Якшо у вас ото і весь мінус,
не переймайтесь...drinking smiley

Так ви імпортер, а ми логісти, і з обороту 2млн./місяць спустилися аж на 8000,00грн. /дякуємо нашим перевізникам, що перехопили наш контракт/. Завжди платили симпатичний такий ПДВ по 20000,00грн., 11000,00грн., а тут в минулому місяці 46грн., а в цьому взагалі мінус..... ДФС і так на нас через лупу дивиться, все підозрюють нас в "ямі", тому й переймаюсь трохи.
Re: Кто платил НДС
Сделала витяг сегодня, оплата ндс наконец-то видна.

______________________________________________________________________________________
Править — бессмыленно, а управлять — мудро. Пра­вят, следовательно, потому, что не умеют управлять.
у меня по одной фирме - то что платила в пятницу - в строке 5 появилось, в 1- нет єто Печерка, Вторая Соломенка в 5- то что платила вчера , в 1-й строке, то что платила вчера и в пятницу.
Re: Кто платил НДС
У них з витягами ще не налагоджена оперативна робота - за лютий моя проплата так і не з'явилась в р.1, зате в бюджет списалось, в р.5 - відобразилось, за березень проплата попала відразу в р.1 і в р.5. У них же зараз ТЕСТОВИЙ період...
Re: Кто платил НДС
Сьогодні платила ПДВ, у витязі оплата є.
Re: Кто платил НДС
а як видно що гроші списались в бюджет з електронного рахунку? в мене заповнений рядок 1 і 5 на суму оплати.
Quote
natha_lia
а як видно що гроші списались в бюджет з електронного рахунку? в мене заповнений рядок 1 і 5 на суму оплати.
Рядок 1 - Стан рахунку - это, считайте, остаток на этом счету. Т.е. если перечисляли с запасом, то будет остаток, а если перечисляли строго по деке, то должен быть 0 после списания средств в бюджет.
У меня сегодня нормальные вытяги, в стр. 5 общая сумма перечислений с 01.02.15, в стр 1 - 0,00

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Re: Кто платил НДС
а в мене нічого не списалось, так і лишилось в 1 і 5 радочках
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000498