Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Помер працівник, Терміново

Відправлено користувачем accountent 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підкажіть, будь ласка,
виплачуємо зарплату померлого його родичу через касу фірми, які проводки будуть?
Буду дуже вдячна за допомогу!
Тобто, в 1 С закриваємо, як видачу зарплатии померлому, а в видатковому касові ордері пишемо отримувача - родича?


да, так точно,токо не родина, а конкретное лицо по паспорту
В нас має право отримати дружина, але вона не може приїхати, то зробила нотаріальну довіренність на брата померлого.
То я видаю братові за його паспортними даними і в призначенні пишу: заробітна плата за 04.15р. ПІБ померлого, за Довіреність № дата.
Підкажіть, будь ласка, заповнюю звіт по ЄСВ, у померлого не використаного 55 дн відпустки, виходить відпрацював 5 дн + компенсація за невикористану відпустку, я показую це одним рядком?
В ЄСВ дод. 5 трудові відносини дата припинення =дата смерті, причина інші, в дод. 6 все однією строкою (з/пл+компенсація).
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029800000000002