Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Покупка авто юр лицом

Відправлено користувачем Asya_2015 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Подскажите пожалуйста кто в 2015 г сталкивался с покупкой авто через юр лицо, интересует вопрос какие налоги платить и какие отчеты сдавать? Насколько я понимаю 3,4 или 5% в ПФ (но какой отчет потом сдавать) и как сейчас с транспортным налогом? его вроде как отменили...
так , до пенсійного фонду платять, плюс за реєстрацію транспортного засобу, щодо звітів не знаю, також цікавить це питання...
Asya_2015, Вы разобрались с покупкой автомобиля?
Помогите, пожалуйста, а то директору срочно приспичило покупать автомобиль.
Какие налоги нужно платить и какие отчёты подаём?


Налоги - 25 тысяч в год, если объем двигателя свыше 3000 куб.см. - отчет в течение месяца с даты регистрации- статья 267 НКУ
Пенчионный 0,5% и за регистрацию - оплата до момента регитсрации (без этого никто не выдаст техпаспорт) - отчетов нет


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Директору на фирму берем авто,как быть с налоговым кредитом?
Re: Покупка авто юр лицом
Вопрос все так же актуален.Раньше в НК такая покупка не попадала,а сейчас?
Re: Покупка авто юр лицом
а чего это не попадала, если вы авто для хоз нужд директора берете?
Re: Покупка авто юр лицом
Да было такое еще до НКУ. В законе об НДС было написано, что при покупке легкового авто НДС в НК нельзя, а нужно в ВР. Но поскольку в законе о прибыли об этом не было ни слова, а ВР его тоже нельзя было относить. В НКУ вроде такой дурости нет.
Re: Покупка авто юр лицом
дякую,погуглила-можна.Дійсно таке було до НКУ
Quote
Р.В.
Налоги - 25 тысяч в год, если объем двигателя свыше 3000 куб.см. - отчет в течение месяца с даты регистрации- статья 267 НКУ
Пенчионный 0,5% и за регистрацию - оплата до момента регитсрации (без этого никто не выдаст техпаспорт) - отчетов нет

Откуда такая цифра пенсионного 0,5%?

13. Збір на обов’язкове державне пенсійне страхування з операцій, визначених пунктом 12 цього Порядку, сплачується у розмірі залежно від вартості легкового автомобіля, визначеної відповідно до договору купівлі-продажу, довідки-рахунку торговельних організацій, договору міни, довідки органів митної служби, акта експертної оцінки вартості автомобіля, інших документів, що підтверджують цю вартість, у розмірі:
3 відсотки - якщо вартість легкового автомобіля не перевищує 165 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року;
4 відсотки - якщо вартість легкового автомобіля перевищує 165, але не перевищує 290 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року;
5 відсотків - якщо вартість легкового автомобіля перевищує 290 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року.
[Пункт 13 викладено у новій редакції згідно з Постановою Кабінету Міністрів України N 17 від 16.01.2013 р.

Я правильно понимаю,что сбор платится при первой регистрации авто в Украине? Если мы выкупаем из финлизинга,то платить уже не нужно?
Добрый день. Меня тоже интересует вопрос покупки авто через юр лицо. Подскажите пожалуйста какие налоги нужно платить и какие отчеты сдавать? Что с транспортным налогом? В налоговую тоже надо какой-то отчет сдавать?
Добрый день. Подскажите, пожалуйста, ООО на общей системе хочет купить у физ.лица легковой автомобиль. Можно-ли так покупать? Как правильно оформить сделку, какие отчеты сдавать и кому какие налоги платить в этом случае? Столкнулась с таким впервые. Заранее благодарна за помощь!!!
Помогите, пожалуйста, советом!!!
Купить конечно можно, с оформлением не сталкивалась
xxl
Договір купівлі-продажу завіряється нотаріально, виплату доходу фіз. особі показуєте в 1ДФ, транспортний податок платиться якщо купуєте легковий автомобіль, який використовувався до 5 років та середньоринкова вартість якого становить понад 750 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

Така вартість визначається центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику економічного розвитку, за методикою, затвердженою Кабінетом Міністрів України, виходячи з марки, моделі, року випуску, типу двигуна, об'єму циліндрів двигуна, типу коробки переключення передач, пробігу легкового автомобіля, та розміщується на його офіційному веб-сайті.

Більше звітів ніяких не подається, окрім того, якщо ви заплатите транспортний податок.
Тільки можливо ще Статистика певні звіти захоче. але про це вони вам самі повідомлять.
в мене питання про єсв, чи потрібно платити від підприємства, якщо авто з салону ?
Вам нужны статьи НКУ 173.1, 173.2. и 173.3

173.3. У разі якщо стороною договору купівлі-продажу об'єкта рухомого майна є юридична особа чи фізична особа - підприємець, така особа вважається податковим агентом платника податку та зобов'язана виконати всі визначені цим розділом функції податкового агента. При цьому податковий агент утримує податок за ставками, визначеними відповідно до пунктів 173.1 або 173.2 цієї статті з урахуванням інформації про черговість продажу рухомого майна, зазначеної платником податку у договорі купівлі-продажу чи в окремій заяві.


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Quote
rainy_days
в мене питання про єсв, чи потрібно платити від підприємства, якщо авто з салону ?

а при чем здесь ЕСВ ??? это ж не з/пл
скорее всего, перепутали с пенсионным сбором при покупке легковых авто


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Quote
Р.В.
скорее всего, перепутали с пенсионным сбором при покупке легковых авто

так, так, дякую Р.В. , саме про пенсійний збір мені цікаво, його в 2016 сплачують ? як я розумію салонне авто - це перша реєстрація авто
кажись, никто его не отменял
в любом случае его платят перед постановкой на учет и МРЕО его контролирует, а никакого отчета никто никуда не сдает

Стаття 1. Платниками збору на обов'язкове державне пенсійне страхування є:
7) підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, фізичні особи, які набувають право власності на легкові автомобілі, що підлягають першій державній реєстрації в Україні територіальними органами Міністерства внутрішніх справ України, крім випадків забезпечення легковими автомобілями інвалідів згідно із законодавством та успадкування легкових автомобілів відповідно до закону;
Стаття 2. Об'єктом оподаткування є:
6) для платників збору, визначених пунктом 7 статті 1 цього Закону, - вартість легкового автомобіля;
Стаття 4. На обов'язкове державне пенсійне страхування встановлюються ставки збору у таких розмірах:
8) для платників збору, визначених пунктом 7 статті 1 цього Закону, залежно від вартості об'єкта, визначеного пунктом 6 статті 2 цього Закону:
3 відсотки - якщо об'єкт оподаткування не перевищує 165 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року;
4 відсотки - якщо об'єкт оподаткування перевищує 165, але не перевищує 290 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року;
5 відсотків - якщо об'єкт оподаткування перевищує 290 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року;


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Спасибо!!! На сколько я знаю, авто не новое и использовалось больше 5-ти лет. Как определить цену в таком случае? Можем -ли мы поставить в договоре купли-продажи поставить договорную цену??? Надо-ли потом регистрировать это авто на предприятие?? confused smiley
Quote
rainy_days
xxl
Договір купівлі-продажу завіряється нотаріально, виплату доходу фіз. особі показуєте в 1ДФ, транспортний податок платиться якщо купуєте легковий автомобіль, який використовувався до 5 років та середньоринкова вартість якого становить понад 750 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

Така вартість визначається центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику економічного розвитку, за методикою, затвердженою Кабінетом Міністрів України, виходячи з марки, моделі, року випуску, типу двигуна, об'єму циліндрів двигуна, типу коробки переключення передач, пробігу легкового автомобіля, та розміщується на його офіційному веб-сайті.

Більше звітів ніяких не подається, окрім того, якщо ви заплатите транспортний податок.
Тільки можливо ще Статистика певні звіти захоче. але про це вони вам самі повідомлять.


Спасибо!!! На сколько я знаю, авто не новое и использовалось больше 5-ти лет. Как определить цену в таком случае? Можем -ли мы поставить в договоре купли-продажи поставить договорную цену??? Надо-ли потом регистрировать это авто на предприятие?? confused smiley
якщо авто не нове, то відповідно транспортного не буде, ціну вам ваш продавець має сказати, я не знаю які у вас відносини, звісно ціна буде договірна, як у будь-якій угоді smiling smiley

на рахунок чи потрібно реєструвати авто на підприємство - звісно, якщо оплата буде за рахунок підприємства у господарських цілях, і ви хочете списувати офіційно витрати на авто, то потрібно все оформити згідно законодавства.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000435