Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Тема по визначенню доходів для заповнення декларації на субсидії

Відправлено користувачем Vika2011 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Шановні бухгалтери!!! Як ви визначаєте суму,яку потрібно записати в декларацію на отримання субсидій? Розумію,що питання суто особистого характеру,але стосується кожного. В поясненні сказано:
Quote

Для призначення субсидії враховуватимуться доходи без податку з доходів фізичних осіб за попередній календарний рік.
. То як це розуміти? Від якої суми віднімати ці 15%? А 3,6% і 1,5% куди ділися? Ми ж їх не бачили "на руки",а показувати потрібно як дохід. Хто як розуміє дане пояснення? Дякую!!!! Відгукніться,не будьте байдужими!!!!
Ссылки нет, но недавно читала разъяснение, из суммы дохода только убирается НДФЛ, ЕСВ и ВС берутся в доход. Бред конечно НО УВЫ ТАК.
Також своїм працівникам даємо суму нарахов.-сума ПДФО


я думаю что они будут сверять с 1 ДФ, поэтому и снимается только НДФЛ
А запрос в медке кто-то делал ? Там есть какой-то по этому вопросу ?
Есць... добавили недавно два запити...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Я видела , что есть ( ? с точкой перепутала grinning smiley ) А кто-то делал ?


Иногда, какими-то странными путями, в жизни всё налаживается само собой.
Я не робила - в мене нема таких, хто користуєцця субсидіями...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Есць... добавили недавно два запити...

А номер не подскажите? eye rolling smiley
я делала запрос на себя. пришло какое-то пояснение. что форма не работает, т.е. запрос невозможен, и какие-то иероглифы.
Смотрела я на эти запросы, там непонятно ниче... вроде как они для соцзащиты, чтоб они проверяли, там какие-то даты, приказы...
Всім дякую за вичерпні відповіді!!!!Успіхів!!!!smiling bouncing smileysmileys with beer
Я заказывала такую справку в налоговой, по форме похожа на 1 ДФ, два столбца: доход и сумма НДФЛ, по квартально.
Глянула в МЕДКЕ, не понимаю, где там такой запыт. А так да, я давала справку зарплата минус НДФЛ.
А вони ті запити вже щезли кудась...
А були ж...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Vika2011
Шановні бухгалтери!!! Як ви визначаєте суму,яку потрібно записати в декларацію на отримання субсидій? Розумію,що питання суто особистого характеру,але стосується кожного. В поясненні сказано:
Quote

Для призначення субсидії враховуватимуться доходи без податку з доходів фізичних осіб за попередній календарний рік.
. То як це розуміти? Від якої суми віднімати ці 15%? А 3,6% і 1,5% куди ділися? Ми ж їх не бачили "на руки",а показувати потрібно як дохід. Хто як розуміє дане пояснення? Дякую!!!! Відгукніться,не будьте байдужими!!!!

На весні довідку для оформлення субсидії роздруковувала в 1с:
зарплата - справка о доходах .
Вид справки :для оформлення субсидії.( так і називається)
Quote
demos98
как определить доход единщику 2 гр ?
по декларации
Скажите пожалуйста а декларацию делать за 12 месяцев 2014 года или за 6 месяцев ,предшествующих обращению за субсидией т.е за 6 месяцев 2015 года (январь-июнь)???
За весь 2014 год. Вот бланки с инструкциями: [timlawyer.com.ua]. Инструкции строк на 20, но больше нет..sad smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00044700000000003