Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

помилка в податковій накладній неплатнику

Відправлено користувачем Юріс 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий день!Підскажіть як зреагувати. Зареєстрували декілька податкових накладних на наплатника ПДВ ,а тип причини не вказали,та і мітку що не видається покупцю ,теж не поставили.А вже квитанції що зареєстровані прийшли.Які можуть бути наслідки?Робити коригуючі чи як? Хто підскаже?Дякую.Завтра ще є день для реєстрації.
Я бы ничего не делала. Контрагенту они не нужны, а НО у Вас не снимут. А условный ИНН 100000000000 правильно поставили?
Дякую.Так з цим все нормально "10000000000" код стоїть, і в графі теж назва "неплатник", медок пропустив і квитанції пройшли. Все це як завжди - поспіх останного дня.


що грозить, коли в податкових накладних, виписаних на неплатника, товар не розбито по номентклатурі, а все одним рядком?
Думаю, ничего. У меня сейчас нет таких НН, но если бы были, я бы не заморачивалась.
дякую, у мене на неплатника всі - одним рядком, без розбивки по номенклатурі.
Думаю, чим це може загрожувати, можливо з 01.07.2015 р. слід розбивати?
А при чем здесь 01.07.2015? С этой даты порядок заполнения НН не меняется. Чем грозит? Ну, при проверке возможен штраф за неправильное заполнение НН, так от этого никто не застрахован. Без ошибок не бывает, да и без штрафов они не уходят.
А если ошибочно не указали тип причины и зарегистрировали на неплатника, а вот код сам заполнился 4000... вместо 10000...есть 2квитанция все принято, можна так оставить? Если нет то как откорректировать?
Якшо все прийнято, я б не заморочувалась - все-одно
та ПН нікому не потрібна)))



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Дякую, так і залишу. А дод5 я показую як інші, чи як платник з кодом 400000 як продаж представництву?
Я б показувала як інші...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000359