Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Форма 4 - кінцевий вигодоодержувач, кто подает?

Відправлено користувачем buh2015 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 15 з 25    Сторінки: ПершаПопередні1011121314151617181920НаступнаОстання
А ФОПи подать цю форму? Чи в них якась інша? Якщо можна киньте ссилку де її завантажити.....
ФОПам нічого не потрібно подавать



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
В пятницу пыталась подать в Деснянской. Какой там... Принимают 4 человека и только до обеда. В час примерно 25-30 человек. Считайте сами. sad smiley Общалась с девочкой, которая пришла в 6.30 и была девяностая в очереди. Рассказывала, что вообще-то ей в Голосеевский, но туда они пришла в 7.00 и была двести какая-то.
Мне ближе всего в Днепровская, кто-то знает как там с очередями?


Хтось знає як з чергами в Солом'янській адміністрації? О котрій треба приходити, щоб до 13:00 пройти?
Quote
olga_45
Как быть с выгодополучателями для ОСББ? (неприбыльная организация, уставного капитала нет, учредители - физические лица - собственники жилых и нежилых помещений) Кто бенефициар??? Помогите!!!
У нас реєстратор сказав, що громадські організації, садівницькі кооперативи форму 4 не подають.
Подскажите пожалуйста по заполнению формы:
1. Можно ли печатать с 2х сторон или только односторонняя печать?
2. Я так поняла что заполнять нужно только стр.1 - реквизиты предприятия + стр.4?
Я друкувала з двох сторін, тільки 4 сторінку на другого засновника окремо, а далі знову з двох сторін.
І да заповнюєте 1 і 4, на всіх останніх дата, підпис, печатка
Дякую! а реєстратори придираються до заповнення - недотримання відступів і т.д... Назви вулиць писати Вул. Л. Гавро чи вулиця Лайоша Гавро?
Я из Харькова. Так нужно или нет сдавать форму 4 , если у ООО засновники- физ. лица.Я вначале тоже слышала, что сдавать нужно, если засновник - юр. лицо и раскрывать до физ. особ.
район города не забудьте указать на 4 стр. если город поделен на районы
А если ТОВ в стадии ликвидации, по нему нужно форму 4 подавать?
где ставить крестик на 4 странице внизу:
Включено Виключено Змінено відомості
А 5 страницу заполнять? У меня 5 учредителей. У всех равные доли
Quote
ketka
где ставить крестик на 4 странице внизу:
Включено Виключено Змінено відомості

Галочка напроти -Включено
Quote
lesusha
А 5 страницу заполнять? У меня 5 учредителей. У всех равные доли

якщо у вас 5 засновників фіз.осіб, то заповнюєте п"ять сторінок 4
якщо у вас засновники юр.особи є, то сторінку 5 заповніть
Quote
vilka
Я подала вчера эту форму. Мы зарегистрированы в Шевчн. р-не.
06.05 я была 200 в очереди. Принимают только 4 регистратора, а талончиков выдано на 300 с лишним. На 13:00 они приняли 80 человек, но сделали бонус (!), что форму эту начали принимать с 14:00 до 16:00. За это время они приняли еще 10 человек. В общем я не попала.
На стендах висит объявление, что можно подавать документы по любым вопросам по адресу ул.Хрещатик 7/11, там сидит один регистратор.
07.05 я пришла туда в 9:30 и была 29 в очереди, зашла я в 13:00. Одного человека он обслуживает до 20 минут(смотря по какому вопросу). У меня он все принял за 5 минут (отсканировал 4 страницу и отправил сканкопию в Шевч-ю админ-ю).
Сегодня на сайте проверила информацию, все обновилось, НО есть ошибка в названии улицы. Сказал, либо заново нести форму (смешно!) либо заявление в канцелярию занести на исправление ошибки.


А где там искать регистратора????? Может номер телефона подскажете???
Quote
rainy_days
Quote
lesusha
А 5 страницу заполнять? У меня 5 учредителей. У всех равные доли

якщо у вас 5 засновників фіз.осіб, то заповнюєте п"ять сторінок 4
якщо у вас засновники юр.особи є, то сторінку 5 заповніть
если 5 учредителей-физ.лиц, то я считаю нужно заполнить только тех, у кого больше 25%
Quote
lesusha
Quote
vilka
Я подала вчера эту форму. Мы зарегистрированы в Шевчн. р-не.
06.05 я была 200 в очереди. Принимают только 4 регистратора, а талончиков выдано на 300 с лишним. На 13:00 они приняли 80 человек, но сделали бонус (!), что форму эту начали принимать с 14:00 до 16:00. За это время они приняли еще 10 человек. В общем я не попала.
На стендах висит объявление, что можно подавать документы по любым вопросам по адресу ул.Хрещатик 7/11, там сидит один регистратор.
07.05 я пришла туда в 9:30 и была 29 в очереди, зашла я в 13:00. Одного человека он обслуживает до 20 минут(смотря по какому вопросу). У меня он все принял за 5 минут (отсканировал 4 страницу и отправил сканкопию в Шевч-ю админ-ю).
Сегодня на сайте проверила информацию, все обновилось, НО есть ошибка в названии улицы. Сказал, либо заново нести форму (смешно!) либо заявление в канцелярию занести на исправление ошибки.


А где там искать регистратора????? Может номер телефона подскажете???

520-21-89 - регистратор на ул.Крещатик 7/11
Мои сдали форму 4 в марте. Сейчас опять под
авать?
Quote
Барышня
Мои сдали форму 4 в марте. Сейчас опять под
авать?

ну если выгодополучателей не включали, то да, по ним сдать
А можно голосеевский и печерский районы сдать в одно окошко? Спасибо
Подскажите, пожалуйста, как довереность написать правильно? У нас Шевченковский р-н
Quote
Барышня
А можно голосеевский и печерский районы сдать в одно окошко? Спасибо

Можно по всім районам у одного реєстратора здацця.
Тільки коли вибиватимеш номерки в електронній черзі,
то вибивай їх таку кількість, за скільки підприємств будеш
здавать ту форму...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
lesusha
Подскажите, пожалуйста, как довереность написать правильно? У нас Шевченковский р-н
У МЕНЯ БЫЛА ТАКАЯ
Вих.№ 5 від 28 квітня 2015 р.


Довіреність
місто Київ 28.04.2015 року

Товариство з обмеженою відповідальністю «ІЫЫЫ», код в ЄДРПОУ 3333333, надалі Товариство, в особі Директора КККК Ж.В., що діє на підставі Статуту (далі – Довіритель), цією довіреністю уповноважує
РРРР ПППП ТТТТ (паспорт серії ЛЛ № 3555555 від 01 липня 1999 року, виданий Мттттт РВ УМВС України в ккккккк обл.)
з метою виконання пункту 2 прикінцевих та перехідних положень Закону № 1701 надати Державному реєстратору юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Оболонського району реєстраційної служби Головного управління юстиції у місті Києві– реєстраційну картку про внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців (Форма 4). Для цього їй надається право подавати та підписувати відповідні документи.

Довіреність видана без права передоручення терміном на десять календарних днів та дійсна до «07» травня 2015 року включно.

Підпис уповноваженої особи _______________________________

Підпис уповноваженої особи підтверджую Директор _______________ Ж.В.КККК
Quote
Шустрик
Quote
Барышня
А можно голосеевский и печерский районы сдать в одно окошко? Спасибо

Можно по всім районам у одного реєстратора здацця.
Тільки коли вибиватимеш номерки в електронній черзі,
то вибивай їх таку кількість, за скільки підприємств будеш
здавать ту форму...drinking smiley

Вибачте, що перепитую, а де можна здати у одного реєстратора?????
Quote
lesusha
Quote
Шустрик
Quote
Барышня
А можно голосеевский и печерский районы сдать в одно окошко? Спасибо

Можно по всім районам у одного реєстратора здацця.
Тільки коли вибиватимеш номерки в електронній черзі,
то вибивай їх таку кількість, за скільки підприємств будеш
здавать ту форму...drinking smiley

Вибачте, що перепитую, а де можна здати у одного реєстратора?????

До якого потрапите...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
lesusha
Quote
Шустрик
Quote
Барышня
А можно голосеевский и печерский районы сдать в одно окошко? Спасибо

Можно по всім районам у одного реєстратора здацця.
Тільки коли вибиватимеш номерки в електронній черзі,
то вибивай їх таку кількість, за скільки підприємств будеш
здавать ту форму...drinking smiley

Вибачте, що перепитую, а де можна здати у одного реєстратора?????
в будь-якого реєстратора м. Києва, не залежно від району реєстрації
А на каком сайте проверять?
Дайте, плиз, ссылочку.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 15 з 25    Сторінки: ПершаПопередні1011121314151617181920НаступнаОстання
Нажаль ви не зможете відповісти на цю тему. Вона була закрита.


Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00046599999999997