Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Терміново !! Прошу допомоги

Відправлено користувачем LaPa2010 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Дуже прошу допомогти.

В витягі щодо суми збільшення ПДВ, на яку платник має право зареєструвати
податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних знайшла помилку - сумму збільшили в два рази, ніж потрібно - тепер не знаю. яку суму показати в податковій та додатку Д5 (вірну суму, або ту. на яку збільшили по факту). Дуже прошу допомоги, бо до інспектора вже другий день не можу додзвонитися..
Я бы показала по факту - ту сумму , которая отражена в витяге про стан..
Quote
LaPa2010
Дуже прошу допомогти.

В витягі щодо суми збільшення ПДВ, на яку платник має право зареєструвати
податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних знайшла помилку - сумму збільшили в два рази, ніж потрібно - тепер не знаю. яку суму показати в податковій та додатку Д5 (вірну суму, або ту. на яку збільшили по факту). Дуже прошу допомоги, бо до інспектора вже другий день не можу додзвонитися..
ви мабуть 2 рази в шапці "а" дод 2 прописали


в Дод 5 нужно показать данные которые у вас в учете, а из-за чего разница нашли?
в дод 5 дана сума не відображається
якщо подаєте з декларацією дод 2 , то поставте лишню суму в шапку з мінусом
а в декларацію я б переносила правильне число
Quote
Oxi
Quote
LaPa2010
Дуже прошу допомогти.

В витягі щодо суми збільшення ПДВ, на яку платник має право зареєструвати
податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних знайшла помилку - сумму збільшили в два рази, ніж потрібно - тепер не знаю. яку суму показати в податковій та додатку Д5 (вірну суму, або ту. на яку збільшили по факту). Дуже прошу допомоги, бо до інспектора вже другий день не можу додзвонитися..
ви мабуть 2 рази в шапці "а" дод 2 прописали

Я разом з уточнюючим розрахунком відправила два рази додаток Д5, тому сума задвоїлась...
Quote
Oxi
в дод 5 дана сума не відображається
якщо подаєте з декларацією дод 2 , то поставте лишню суму в шапку з мінусом
а в декларацію я б переносила правильне число

Звісно дод.2. (зовсім запрацювалась smiling smiley
Всім дякую! Нареншті поговорила з інспектором - треба в декларації показати правильні данні + надіслати уточнюючий за той період, в якому бала помилка.
Підкажіть будь-ласка : подала додаток 2 до декларації за квітень вчора , сьогодні зробила витяг - ця сума уже є у витягу в 9 рядку " сума збільшення , на яку платник має право зареєструвати ПН " Що це означає ? чи може я можу в травні на цю суму зменшити свою оплату??
Quote
Тамила
Підкажіть будь-ласка : подала додаток 2 до декларації за квітень вчора , сьогодні зробила витяг - ця сума уже є у витягу в 9 рядку " сума збільшення , на яку платник має право зареєструвати ПН " Що це означає ? чи може я можу в травні на цю суму зменшити свою оплату??
так у травневій сума збільшення іде в р.27, р 20.2 та в дод 2 в 7 стовбчик
Тамила , якщо ви всю суму з дод 2 заявили і вам її підтвердили, то уже з декл за червень дод 2 не подається
Дякую за відповідь , я так розумію в травневій декларації я собі цією сумою збільшу ПК?
Quote
Тамила
Дякую за відповідь , я так розумію в травневій декларації я собі цією сумою збільшу ПК?
так
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000349