Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ЄСВ до мінімальної зарплати

Відправлено користувачем geridgen 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вже другий раз телефонують з податкової на рахунок звіту ЄСВ за лютий , донарахування до мінімальної зарплати , В мене таких працівників не було , лише ті , яким нараховувалися відпускні в січні за лютий і відповідно в лютому зарплата за декілька відпрацьованих днів, менше мінімальної , як ви відображаєте відпускні в звіті ЄСВ , я січень - один рядок 1 -зарплата , слідуючий 2 - відпускні (лютий), і так кожен місяць , і ще лікарняні лютий - нарахувань немає, березень - немає , в квітні показую окремими рядками розподіл лікарняних, дякую
Не має значення, чи відпускні, чи заробітна плата, якщо у працівників основне місце роботи, база для ЄСВ має бути не меншою ніж МЗП
Quote
Саня
Не має значення, чи відпускні, чи заробітна плата, якщо у працівників основне місце роботи, база для ЄСВ має бути не меншою ніж МЗП

Почему-это. В табл.6 отпускные за февраль должны быть показаны в январе, но по бухучету они будут начислены в феврале, и как пишет человек сумма начислений за февраль вместе с отпускными, больше минималки, но в табл.6 отпускные не отображаются, они были отображены в январе, и с них уже был уплачен авансом ЕСВ.
Если это так как я понял, то по мне налоговая в данном случае не права, ничего доначислять не надо, а надо сделать так чтобы и в табл.6 отпускные отображались по старому, т.е. в периоде начисления.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028100000000003