Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Приватбанк, виручка

Відправлено користувачем rainbow33 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий вечір! Може хтось стикався з такою ситуацією: наша ЮО має відкритий рахунок в Приваті , раніше ми здавали виручку через термінал і у виписці було вказано призначення : "Надходження виручки вiд послуг ", але за це ми платили комісію, тепер нам запропонували зараховувати виручку на рахунок через картку-ключ без комісії, кошти нам зарах. на 2 день,але мене хвилює призначення "Пополнение карты"-це нормально? чи краще повернутись до 1 варіанту-але там нормальна сума комісії набігає, можливо хтось користується такими картками-ключами допоможіть розібратися,переживаю.
По моему мнению "пополнение карты" это не нормально. Перечитайте внимательно договор. Мы тоже сдавали в Приват выручку, это бесплатно, тоесть % не начисляются. Сдавали и в кассу и через терминал, но всегда через карту. Бывало что каким то образом терминал не различал нас как клиентов Привата и начислял %, бывало что кассиры (то ли от не знания то ли ...) тоже пытались начислять комиссию. Приходилось очень скандалить, тогда они начинали вникать и разбиратся. Вообщем устали постоянно разбираться , ушли мы от них.
Так, в Приваті зараз встановили % за внесення власної виручки на свій Р/р. У нас ФОП заг.система, пропонували і нам "поповнення карти", але я проти такого призначення, адже податківці можуть це розтлумачити не як вже оподатковану виручку, а якість інші доходи, які знову ж таки треба оподатковувати. Якби писали хоча б "внесення власних коштів", якщо не "виручка" то проблем би не було.
Моніторили по іншим банкам - теж беруть комісію - хто більше, хто менше. Але я все ставлю у витрати.


ми на єдиному податку і на витрати поставити ми не можемо,якщо ми тільки поповнюємо рахунок через картку, чи можуть бути до нас якісь претензії з боку фіскалів, в нас тільки виручка йде і все.
Тоді вам без проблем - все, що надійшло на рахунок (або в касу), все вважається доходом і, по-моєму, тут навіть не принципово, що в призначенні платежу написано. Фіскали все-рівно перевіряють лише суму надходжень, керуючись ПКУ:
292.1. Доходом платника єдиного податку є:
1) для фізичної особи - підприємця - дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній пунктом 292.3 цієї статті. При цьому до доходу не включаються отримані такою фізичною особою пасивні доходи у вигляді процентів, дивідендів, роялті, страхові виплати і відшкодування, а також доходи, отримані від продажу рухомого та нерухомого майна, яке належить на праві власності фізичній особі та використовується в її господарській діяльності;
Мне кажется что принципиально что написано, при формальном подходе под налогообложение попадет выручка которая прошла через кассу и суммы которые прошли как пополнение счета (ведь в выписке не будет написано что это выручка, а будет как пополнение счета). Фантазия налоговиков может так развиваться ... и если в выписке будет фигурировать как поплнение счета то собственно выручку куда вы дели?
Я деякі суми закидаю постачальникам готівкою через термінал, здачу (від декількох копійок до декількох гривень) кладу на рахунок "поповненням карти". За місяць набігає пару сотень. В дохід не включаю, оскільки це вже є виручка, яка пройшла через РРО і касу ФОПа (заг.система). Але зараховувати таким чином всю виручку на Р\Р страшнувато. Тому зараз платимо 0,1% РКО при внесенні виручки на Р/р.
Як правильно вчинити?
Якщо по 1С та касовому апараті сьгодні бились чеки, та по завершенню зроблено службову видачу та сформовано видатковий касовий ордер для здачі в банк торгової виручки, чи можна здавати ці кошти у вечірню касу, або взагалі завтра?
Quote
Oksana_m
Як правильно вчинити?
Якщо по 1С та касовому апараті сьгодні бились чеки, та по завершенню зроблено службову видачу та сформовано видатковий касовий ордер для здачі в банк торгової виручки, чи можна здавати ці кошти у вечірню касу, або взагалі завтра?
А лимит кассы позволяет сдать сегодняшнюю выручку "взагалі завтра" ?????eye rolling smiley
В вечернюю кассу можно. А если завтра, то и РКО на сдачу в банк нужно завтрашним числом делать, и с лимитом как-то выкручиваться.
Касу обнулила (службова видача), але відповідальна особа не встигла здати гроші, тому РКО створила як видачу грошей під звіт директору. На наступний день внесла гроші в касу (повернення з під звіту), і по результатам уже цього дня внесли кошти в банк вчасно.
А наш зам переконує мене, що так не добре, бо вони до мене (я місяць як працюю) вносили виручку так часто, а бувало що і всуботу.
Забула додати: коли таким чином вносили кошти (у вечірню касу, або на наступний день), то службову видачу завжди робили під кінець робочого дня - каса була по нулям, і тоді ж формували РКО з даними "торгова виручка в банк".
Quote
Oksana_m
Касу обнулила (службова видача), але відповідальна особа не встигла здати гроші, тому РКО створила як видачу грошей під звіт директору. На наступний день внесла гроші в касу (повернення з під звіту), і по результатам уже цього дня внесли кошти в банк вчасно.
А наш зам переконує мене, що так не добре, бо вони до мене (я місяць як працюю) вносили виручку так часто, а бувало що і всуботу.

Під звіт на ніч - це вірно. (якщо внесення на наступний день)

А от РКО попереднім днем - це невірно, Бо, при перевірці суму по РКО податківець додасть до залишку в касі попереднього дня.
Якщо буде переліміт - то ж будуть й санкції.

Дата РКО повинна співпадати з датою банківського документу (ордер, чі квітанція з терміналу, що є у Вас)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035400000000002