Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Помогите! Зарегистрировала НН с х "не видається покупцю" Как исправить?

Відправлено користувачем 5marisha 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый вечер! Подскажите, пожалуйста, как правильно сделать РК к налоговой в которой стоит х в окошке "не видається покупцю" тип причини 0!2. ИНН покупателя в графе стоит правильный, налоговую зарегистрировала и отправила покупателю. А потом увидела что там не выдается...Сделать РК на минус и в РК тоже поставить не выдается покупателю а потом выписать новую уже правильную? Тогда какое основание поставить в РК?
мне так же продавец один раз прислал такую НН.
Мы сообща решили ничего не делать, свой зарегистрированный кредит по НДС я ведь все равно получила.
Но это я так решила в этой ситуации.
Может есть другие мнения

Може,я і не права, але коли стала отримувати електронні ПН, я взагалі перестала звертати увагу на такі дрібниці, ну вже точно не звіряю "хрестики" в куточку. ПН зареєстрована на мене, в ФОРМУЛУ входить, податковий кредит отримую. Тим паче, якщо в ЄРПН податкову накл, зареєстрували "без помилок", то це їхні проблеми, а не мої. Якось так.


я от взагалі думаю чи варто робити РК якщо ПН виписана правильно, але код УКТ ЗЕД інший ніж я його отримала від постачальника, а клієнту вже зареєструвала зі старим УКТ ЗЕД...
тобто якщо було - Монітор код УКТ ЗЕД : 0000000000000, показати "-"
Монітор код УКТ ЗЕД : 111111111111111, показати "+" ???
а реєструвати такий РК маю я чи клієнт? якщо РК не мінусовий а нульовий?
і тоді треба виписувати нову ПН чи РК вистачить?
Позвонила на Горячую линию ДФС, сказали сделать РК пустую с правильным заполнением верхней части (без "Х"). Согласовала с покупателем и сделала РК. Так, что вроде бы вопрос закрыт. Спасибо за советы.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035600000000002