Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Податкова накладна, реєстрація із запізненням

Відправлено користувачем xrisjka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий день! Виникла така ситуація, що ПН за лютий місяць на суму 30 грн не була зареєстрована...покупець оплату зробив 16,02,15р., і не включена в податкове зобов"язання в декларації по ПДВ за лютий. Як її тепер зареєструвати? З яким номером? Допоможіть будь-ласка...
Номер любий... ЄРПН не реєструє тільки однаковий
номер за одну дату - на наступний день можете і той
же номер зареєструвать...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
покупець не платник ПДВ,тому ролі не грає для нього...але тоді була нумерація 84,а зараз вже податкові накладні у 300-х номерах, то що реєструвати з датою 16,02,15р №341???? так буде правильно? і потім подавати уточнюючу по ПДВ за лютий?


Так можете ж і 85, якшо цього номеру не було за 16.02,
головне шоб ви знали собі шо до чого...тим паче неплатникуwinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
доброго дня! скажіть будь ласка, якщо невчасно зареєстрована податкова за травень (зареєстр в червні), то таку пн включати в деку за травень чи червень?і штрафів же ж поки нема?
Quote
ninamah
доброго дня! скажіть будь ласка, якщо невчасно зареєстрована податкова за травень (зареєстр в червні), то таку пн включати в деку за травень чи червень?і штрафів же ж поки нема?
если нарушен срок регистрации, то НК отражаются по дате регистрации. НО - в отчетном периоде.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
Ляля - Оля
Quote
ninamah
доброго дня! скажіть будь ласка, якщо невчасно зареєстрована податкова за травень (зареєстр в червні), то таку пн включати в деку за травень чи червень?і штрафів же ж поки нема?
если нарушен срок регистрации, то НК отражаются по дате регистрации. НО - в отчетном периоде.
тобто для нас но - в травні, а нк - для контрагента в червні? штрафів нема?
Якшо не перевищили 30-ти днів - то до 01.07.2015 без штрафів...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
в мене так з терміном перевищення 36 днів.

Зараз, клепаю декларацію не знаю в яку саме строчку декларації штраф вклепати ....

Хтось підскаже куди його показати .
Quote
Golub____ka
в мене так з терміном перевищення 36 днів.

Зараз, клепаю декларацію не знаю в яку саме строчку декларації штраф вклепати ....

Хтось підскаже куди його показати .
а його хіба потрібно в декларацію "тулити"?
Це не той штраф, який в деці показуєцця - його
здохлики скоріш за всьо НУРом проводиимуть і
пришлють відповідно drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Та, воЮ не знаю куди його притулити
В мене такого ще не було .
Просто податкову випадково виписали і зареєстрували на іншого клієнта ,

Тепер минуло 36 днів.. І де цей штраф показати - навіть уявлення не маю.eye rolling smiley
Quote
Шустрик
Це не той штраф, який в деці показуєцця - його
здохлики скоріш за всьо НУРом проводиимуть і
пришлють відповідно drinking smiley

о Дякую.... , з мене кава....

а то я вже з лупою декларацію замучилась читати .... smiling bouncing smiley
Я забула зареєструвала податкову накладну від 29,01,2016р. неплатнику з 0% ПДВ. Зареєструвала уже в березні. Як правильно поступити: подати уточнюючу до декларації за січень 16р, чи можна просто включи суму в березневу декларацію ?
а Вы только зарегить НН забыли ? или и в деку забыли ? Если и в деку, то да, уточненку, если только зарегить, то не надо, она в декларацию попадает не из реестра.
Добрый день.
А если простила включить налоговую в Декларацию по налоговому кредиту за январь? Пропустила налоговую от поставщика ((
как это можно исправить?
1. корректировкой?
2. или можно включить в февраль?
Посмотрите лист ДФС от 15.01.16 №1201/7/99-99-19-03-02-17. Я так поняла, что можно включать без корректировки
Продолжаю считать, что "включена до складу податкового кредиту" и "включена до поточної декларацій" - это не совсем одно и то же. Безопаснее уточненку подать. А письмо и отменить позже могут.
"Таким чином, починаючи з 29.07.15 податок на додану вартість, зазначений у ПН (складений як до 29.07.15, так і після цієї дати), яка була своєчасно зареєстрована в ЄРПН, може бути включений до складу ПК того податкового (звітного) періоду, у якому вона складена,або будь-якого наступного звітного періоду протягом 365 к.д з дати складання такої податкової накладної.
до складу ПК - не значит в текущую декларацию.
Коллеги, а подскажите, как правильно быть в такой ситуации: предприятие выписывает периодически нам НН на всякие там доп.услуги юристов, с предприятием данным мы судимся, все их счета и НН не принимаем к учету, т.к. они не законны. Вопрос в том, что эти их НН увеличивают мне регестрационную сумму на счету, как я должна поступить? Вроде бы выписать себе НН, а с другой стороны какое для этого основание?
с какой стати выписывать на себя НН, тут главное помнить, что если они суд проиграют, то будут корректировки, которые регить тебе и под них нужна будет регистрационая сумма....
О,TamiA , спасибо, даже не подумала об этом, что таки да, будут же корректировки. Ну тогда пусть присылают свои НН, я их нигде не отражаю, после суда разберемся.
Ну от и я попала впервые с налоговой накладной незарегистрированной...
Прошляпила зарегить нн на оплатуот покупателя от 14.02.16.
И в деку она не попала(((
Я так понимаю
1.я формирую и регистрирую сейчас налоговую(после граничной даты ее регистрации прошло на сегодня 26дней, значит 20%штраф)
2.подаю уточненку, (они сейчас существуют еще??)
3.посыпаю башку пеплом(((

eye popping smiley
уточненки существуют и штраф( по не попавшей в деку сумме) платить не на СЕА, а на ндс-ный счет в наложке, по превышению срока регистрации штрафи не слышала еще, чтобы как то уже выставляли....
Quote
TamiA
уточненки существуют и штраф( по не попавшей в деку сумме) платить не на СЕА, а на ндс-ный счет в наложке, по превышению срока регистрации штрафи не слышала еще, чтобы как то уже выставляли....


Спасибо!
Про счет уже нарыла инфу. Хорошо, хоть сумма НДС не большая))
Звонила на справку, именно в текущую деку без уточненки.
Добрый день!
подскажите пожалуйста !! просрочили 1 день по регистрации налоговой накладной , ставка нулевая ( экспорт ) , будут ли какие-то штрафные санкции ?

заранее благодарна.
База = 0. Значит и штрафа нет.

****************************************************************************
Я девушка творческая. Хочу - творю. Хочу - вытворяю.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00049299999999997