Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Пустое предприятие

Відправлено користувачем Lucky 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Пустое предприятие
Дорогие бухгалтера, подскажите!
Собственники предприятия уехали за рубеж, деятельность более года не ведется. Что будет, если перестать сдавать отчеты?
Будут начисляться штрафы за неподачу отчетности (в течение срока исковой давности).
Лишат св-ва плательщика НДС (если были таковыми), поставят стан 9.

Подскажите предприятие не подает ничего и не ведет деятельности с 2008 года..в 2009 за не подачу деклараций год( анулировали свидетельство НДС) поставили стан 9
Какие тут грозят штрафы..за не подачу НДС за 2009 год могу начитать 170грн+1020*11=11390??
+ Дека по прибыли хоть и пуская с 2008 года не подавалась 170грн* пусть на 6 лет=1020 грн.
если нет наемных то я понимаю штрафа за ЕСВ и 1дФ нет..а остальные фонды?

буду благодарна за ответы любые


Та ж ситуація. За попердні періоди (з 2008 р.) не подавалися ніякі звіти. Просто вісить собі не працююче підприємство. Правда довідку про кінцевих бенефіціарів подали. Я зараз начебто і готова здавати скрізь пустишки, але може не треба нариватися? Поки тихо.А?
Re: Пустое предприятие
Quote
ksikosha
Я зараз начебто і готова здавати скрізь пустишки, але може не треба нариватися? Поки тихо.А?

Якщо не плануєте продовжувати діяльність підприємства, то можна не здавати.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031100000000006