Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ЄСВ

Відправлено користувачем cherservik 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
ЄСВ
Добрый день.
Вопрос ценой 0,01грн.
Сумма ЕСВ с ФОТ трех сотрудников 2000,00грн.
А сумма ЕСВ1сотр.+ЕСВ2сотр+ЕСВ3сотр.=2000,01грн.

В отчете если убрать одну копейку - пишет ошибку. Нужно доплатить ЕСВ или как ЗП уже выплачена?

Если я ее доплачу 15 в месте с авансом и отчет сдам 16 это будет правильно?
Re: ЄСВ
У меня такая же проблема. Из Пенсионного фонда мне позвонили, увидев мои мучения в виде 4-х поданых отчетов с ошибкой, и сказали подождать понедельника. По их сведениям , в понедельник будет обновление программы и про копейки будут писать только в предупреждениях. Буду ждать понедельникаspinning smiley sticking its tongue out или пойду с флешкой в налоговую если не будет изменений.
Re: ЄСВ
Підскажіть, чи нараховується ЄСВ на компенсацію за несвоєчасно виплачену зар.пл.? Дане нарахування проводить звільненому працівникові.


Re: ЄСВ
Может кто-то мне подскажет: теперь ЕСВ считаем по каждому сотруднику или на ФОТ? Если суммы за счет округления не совпадают, ставим сумму по каждому?
Re: ЄСВ
По кожному працівнику, на ФОТ не орієнтуємось вже...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: ЄСВ
Підскажіть, будь ласка, як нарахувати ЄСВ, якщо працівнику в травні 2015р. нарахований середній зар. на час мобілізації 1809,90грн., який повернеться з бюджету та нарахована компенсація за несвоєчасно виплачену зар.пл. за грудень 2014р. 886,07грн.

Я, вважаю, що так:
1809,90грн. не нараховується ЄСВ
886,07 нараховується на фактичн. нараховану компенсацію, оскільки загальний дохід більше МЗП,
але я не впевнена, і не можу знайти якись роз’яснення!!!

І ще як нарахувати ЄСВ, якщо по підприємству оформлений наказ про неповний роб.тиждень, але є такі працівники, які взагалі не працювали і не отримували дохід. Як же по таким працівникам нарахувати ЄСВ?
Re: ЄСВ
Підскажіть, будь ласка, як нарахувати ЄСВ, якщо працівнику в травні 2015р. нарахований середній зар. на час мобілізації 1809,90грн., який повернеться з бюджету та нарахована компенсація за несвоєчасно виплачену зар.пл. за грудень 2014р. 886,07грн.

Я, вважаю, що так:
1809,90грн. не нараховується ЄСВ
886,07 нараховується на фактичн. нараховану компенсацію, оскільки загальний дохід більше МЗП,
але я не впевнена, і не можу знайти якись роз’яснення!!!

І ще як нарахувати ЄСВ, якщо по підприємству оформлений наказ про неповний роб.тиждень, але є такі працівники, які взагалі не працювали і не отримували дохід. Як же по таким працівникам нарахувати ЄСВ?

Невже ніхто нічого не підскаже!!
Re: ЄСВ
По кожному працівнику, на ФОТ не орієнтуємось вже...
где написано, что-то не могу найти в каком разделе Закона, или другог нормативного документа это написано
спасибо
Re: ЄСВ
Quote
laneta
По кожному працівнику, на ФОТ не орієнтуємось вже...
где написано, что-то не могу найти в каком разделе Закона, или другог нормативного документа это написано
спасибо

Це випливає з самої форми табл. 6 додатку 4, бо саме на
основі її сум складаєцця табл. 1 - фактично сам звіт...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: ЄСВ
Quote
laneta
По кожному працівнику, на ФОТ не орієнтуємось вже...
где написано, что-то не могу найти в каком разделе Закона, или другог нормативного документа это написано
спасибо
А Вы посмотрите на январские правки к ЕСВ, там добавили фразы "на кожну застраховану особу".
Re: ЄСВ
Подскажите, пожалуйста, может кто-то столкнулся с такой проблемой!

В отчете за апрель в табл. 5 не показала увольнение сотрудника, хочу исправить в мае - подаю отчет за апрель (старую форму) с табл. 5 (тип - додаткова) и титульный лист. Пришел ответ - "Помилка - звіт сформовано з порушенням вимог нормативно правових актів, якими регулюються питання звітності по єдиному внеску!
Звітність необхідно подати за формами не нижче версії "I"."

Я то, конечно, понимаю, что форма устарела, но теперь показать в новой форме эти данные за апрель?
Re: ЄСВ
Треба весь звіт заново подавати. Якщо в одному місяці робились помилки і здавались декілька звітів, то правильним вважається останній.
Re: ЄСВ
Quote
accountent
Треба весь звіт заново подавати. Якщо в одному місяці робились помилки і здавались декілька звітів, то правильним вважається останній.

Якщо виправила помилку і повторно подаю звіт за липень до закінчення терміну подачі, тип - "початкова"?
Re: ЄСВ
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000359