Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ТТН на отгрузку продукции

Відправлено користувачем Igor07042015 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
мне компания кот. оказывает услуги ТЕО говорит что машины находятся в собственности водителей, и просто работают на них
Подскажите пожалуйста,обязаны ли заказчики Транспортной услуги(договор подписан с Перевозчиком) хранить у себя заявки?Или они нужны только перевозчику?И если в течении месяца было несколько перевозок,может перевозчик выписывать 1 акт вып. услуг в конце месяца на все перевозки,или на каждую перевозку должен быть акт?
Доброе утро,пожалуйста подскажите кто знает ,очень срочно надо, раньше с транспортными услугами не сталкивались


Ми з Новою поштою "боремось" таким чином :
1. Вимагаємо поставити печатки і підписи на експес-накладній ( в ній є графи представник "НП" підпис і печатка)
2. при випісці ТТН вказуємо пункт розвантаження - адреса і назва відділення "НП"
3. ну і тоді просимо поставити печатку на зворотній стороні
В ТТН-ках В пункті "Перевізник" вказано іншу фірму, ніж та, якій оплачено за перевезення і з якою є акт вик.робіт. Тепер побачила, за мин.рік є кілька таких випадків. В деяких на ТТН є печатка перевізника, якому оплачувалось за перевезення, а в деяких немає. Що можна зробити?
мы просим копии договоров между перевозчиком, с котром у нас договор и третьим перевозчиком, который есть в ТТН


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
и мы у котов таки выдрали нашу ТТНку ))))


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
спасибо большое
Quote
Anna
В ТТН-ках В пункті "Перевізник" вказано іншу фірму, ніж та, якій оплачено за перевезення і з якою є акт вик.робіт. Тепер побачила, за мин.рік є кілька таких випадків. В деяких на ТТН є печатка перевізника, якому оплачувалось за перевезення, а в деяких немає. Що можна зробити?

так печать перевозчика там не нужна, у меня тоже так бывает, компания оказывает нам ТЕУ, я перевозчика пишу реального, акт получаю от компании кот. предоставила ТЕУ, и с этой компанией у нас есть договор и заявка где указан перевозчик

вы оплачивали именно за перевозку?
"так печать перевозчика там не нужна" - согласна
"вы оплачивали именно за перевозку?" - да
но меня смущает, что оплачивали за перевозку, например ПП Логотрейдинг (от них есть договор+заявка+ акт виконаних робіт) , а в ТТН - где перевозчик - совсем другая фирма
Quote
Anna
"так печать перевозчика там не нужна" - согласна
"вы оплачивали именно за перевозку?" - да
но меня смущает, что оплачивали за перевозку, например ПП Логотрейдинг (от них есть договор+заявка+ акт виконаних робіт) , а в ТТН - где перевозчик - совсем другая фирма

Я бы попросила у перевозчика договор между тем перевозчиком который вез и тем которому вы оплачивали.
Quote
nadinaK
Quote
Anna
"так печать перевозчика там не нужна" - согласна
"вы оплачивали именно за перевозку?" - да
но меня смущает, что оплачивали за перевозку, например ПП Логотрейдинг (от них есть договор+заявка+ акт виконаних робіт) , а в ТТН - где перевозчик - совсем другая фирма

Я бы попросила у перевозчика договор между тем перевозчиком который вез и тем которому вы оплачивали.

мне ни разу такой договор не дали
Вопрос тогда к перевозчику - почему была машина другого перевозчика? Надо еще внимательно договор с перевозчиком прочитать что там написано, какие машины он вам предоставляет свои или чужие
у меня были договора услуги ТЭО, а не договора на перевозку
Доброго дня.

Допоможіть розібратися - ФОП займається оптовою торгівлею, всі покупці на єниному податку (деякі навідь накладні не завжди беруть, хоча оплати проводяться через банк), товар забирається самовивозом. Чи обов'язково виписувати ТНН і якщо обов'язково то на кого.

Дуже чекаю допомоги - бо вже отримали повідомлення про перевірку 2014 - 2015 рр.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00051699999999999