Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

01.07.15 уже близько!

Відправлено користувачем konta 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 12 з 15    Сторінки: ПершаПопередні56789101112131415Наступна
Quote
Karmen
Quote
Moment
Quote
Karmen
поясніть будь ласка бо вже шизію angry smiley
вчора зробили запит про стан рахунку отримала витяг у р.2 "- 44045,94"
а сьогодні в медку світисться реєстраційний ліміт "-131752,50"
Як це розуміти???


Возможно...(потому что никто не знает наверняка что происходит)....Возможно добавили Вам обязательств по зарегистрированным Вами нн....Было письмо налоговой, что они видят наши регистрации нн на 5 день...по "техническим" причинам..с 11 июля обещали все выравнять...

я вже 3-й день нічого не реєструю. Остання реєстрація була ще 30.06.15р. Я в шоці, мовчу про шефа angry smiley.
нам 50 000,00 важко назбирати щоб поповнити рахунок а тут аж 132000 та ще й треба доплачувати за реєстрацію....
Возможно, это из-за того, что не все Ваши контрагенты регистрируют ПН в Медке.
Re: 01.07.15 уже близько!
Quote
Olga47
Quote
Karmen
Quote
Moment
Quote
Karmen
поясніть будь ласка бо вже шизію angry smiley
вчора зробили запит про стан рахунку отримала витяг у р.2 "- 44045,94"
а сьогодні в медку світисться реєстраційний ліміт "-131752,50"
Як це розуміти???


Возможно...(потому что никто не знает наверняка что происходит)....Возможно добавили Вам обязательств по зарегистрированным Вами нн....Было письмо налоговой, что они видят наши регистрации нн на 5 день...по "техническим" причинам..с 11 июля обещали все выравнять...

я вже 3-й день нічого не реєструю. Остання реєстрація була ще 30.06.15р. Я в шоці, мовчу про шефа angry smiley.
нам 50 000,00 важко назбирати щоб поповнити рахунок а тут аж 132000 та ще й треба доплачувати за реєстрацію....
Возможно, это из-за того, что не все Ваши контрагенты регистрируют ПН в Медке.
ні думаю ліміт по медку - це якраз цифра яка виходить якщо взяти р 3 відняти р 6 витягу
а на стан рахунку впливают суми уже сплачені на пдв спецрахунок+ 1/12 овердрафту
Re: 01.07.15 уже близько!
А где Вы смотрите этот "ліміт по медку"?


Quote
Blick
А где Вы смотрите этот "ліміт по медку"?
Вверху -Сервис-Рег.лимит-там можна заносить суммы если вам что-то налоговая увеличивала
Re: 01.07.15 уже близько!
Quote
Blick
А где Вы смотрите этот "ліміт по медку"?
Зайти в Реестр первинных документов, правый верхний угол дисплея. По этой маленькой черно-белой табличке щелкнуть 2 раза.
Quote
Blick
А где Вы смотрите этот "ліміт по медку"?

медок показывает в "Реестре первинних документів" сверху справа. У меня суммы совпадает с "Витягом про стан"
Re: 01.07.15 уже близько!
Quote
Blick
А где Вы смотрите этот "ліміт по медку"?
коли відкриєте вкладку первинні документи (там де всі ПН), вгорі віконечко з*явилося
Quote
Oxi
Quote
Olga47
Quote
Karmen
Quote
Moment
Quote
Karmen
поясніть будь ласка бо вже шизію angry smiley
вчора зробили запит про стан рахунку отримала витяг у р.2 "- 44045,94"
а сьогодні в медку світисться реєстраційний ліміт "-131752,50"
Як це розуміти???


Возможно...(потому что никто не знает наверняка что происходит)....Возможно добавили Вам обязательств по зарегистрированным Вами нн....Было письмо налоговой, что они видят наши регистрации нн на 5 день...по "техническим" причинам..с 11 июля обещали все выравнять...

я вже 3-й день нічого не реєструю. Остання реєстрація була ще 30.06.15р. Я в шоці, мовчу про шефа angry smiley.
нам 50 000,00 важко назбирати щоб поповнити рахунок а тут аж 132000 та ще й треба доплачувати за реєстрацію....
Возможно, это из-за того, что не все Ваши контрагенты регистрируют ПН в Медке.
ні думаю ліміт по медку - це якраз цифра яка виходить якщо взяти р 3 відняти р 6 витягу
а на стан рахунку впливают суми уже сплачені на пдв спецрахунок+ 1/12 овердрафту

А нам нужна информация лимит медка ?eye rolling smiley
Re: 01.07.15 уже близько!
Quote
Moment
Quote
Blick
А где Вы смотрите этот "ліміт по медку"?

медок показывает в "Реестре первинних документів" сверху справа. У меня суммы совпадает с "Витягом про стан"
Ы-ы-ы! Я Вам больше скажу : только что я получила ПН, и эта сумма в окошечке в момент увеличилась на сумму ПДВ из полученной ПН.... >grinning smiley<
Quote
Клотильда
Quote
Oxi
Quote
Olga47
Quote
Karmen
Quote
Moment
Quote
Karmen
поясніть будь ласка бо вже шизію angry smiley
вчора зробили запит про стан рахунку отримала витяг у р.2 "- 44045,94"
а сьогодні в медку світисться реєстраційний ліміт "-131752,50"
Як це розуміти???


Возможно...(потому что никто не знает наверняка что происходит)....Возможно добавили Вам обязательств по зарегистрированным Вами нн....Было письмо налоговой, что они видят наши регистрации нн на 5 день...по "техническим" причинам..с 11 июля обещали все выравнять...

я вже 3-й день нічого не реєструю. Остання реєстрація була ще 30.06.15р. Я в шоці, мовчу про шефа angry smiley.
нам 50 000,00 важко назбирати щоб поповнити рахунок а тут аж 132000 та ще й треба доплачувати за реєстрацію....
Возможно, это из-за того, что не все Ваши контрагенты регистрируют ПН в Медке.
ні думаю ліміт по медку - це якраз цифра яка виходить якщо взяти р 3 відняти р 6 витягу
а на стан рахунку впливают суми уже сплачені на пдв спецрахунок+ 1/12 овердрафту

А нам нужна информация лимит медка ?eye rolling smiley


Медок тесно связан с налоговой..Так что, может они знают то, что мы не знаем? Например, если обнулят с июля, то будем пользоваться данными Медка..для начала..
Ну я так понимаю в лимите медка не учтена сумма пополнения спец. счета (т. е. уплаты НДС за февраль - май) и суммы ГТД.
Не , ну тогда все пусть обнуляют smoking smiley
Мне данные медка не подходят smoking smiley


Иногда, какими-то странными путями, в жизни всё налаживается само собой.
Re: 01.07.15 уже близько!
Ой, сколько ответов. Спасибо, я сегодня в первинни еще не заглядывала, вот и не видела. smiling smiley
Я так понимаю, Медок тупо считает у себя суммы всех НН, естественно новые полученные там появятся.
Re: 01.07.15 уже близько!
Quote
Inna0208
Ну я так понимаю в лимите медка не учтена сумма пополнения спец. счета (т. е. уплаты НДС за февраль - май) и суммы ГТД.
там можна вручну вписати ці суми
Re: 01.07.15 уже близько!
Quote
Клотильда
Не , ну тогда все пусть обнуляют smoking smiley
Мне данные медка не подходят smoking smiley
В данных Медка только суммы НН, которые у него есть. Остальное можно вручную внести. Я внесла стр.9 и 10, все совпало.
Quote
Blick
Ой, сколько ответов. Спасибо, я сегодня в первинни еще не заглядывала, вот и не видела. smiling smiley
Я так понимаю, Медок тупо считает у себя суммы всех НН, естественно новые полученные там появятся.

Я тоже так поняла, данные ДФС берутся из вытягов, а медок свои данные считает по НН. Ну и изначально надо данные Медка подкорректировать.
Шановні мої Ви всі поповнюєте рахунок щоб реєструвати накладні?
В нас такий ступор, грошей на рахунку обмаль, на ПДВ-му рахунку "-" величезний (як для нашої фірми), щоб зареєструвати накладні за 1-3 липня треба ще + прийстойну суму докинути на рахунок.
Що робити? (я знаю питання риторичне, але наболіло вже...)
Я так читаю по різних форумах і складається таке враження що я одна сиджу і чекаю з моря погоди, а всі інші кидають гроші на рахунок і працюють спокійно далі
Поки чекаємо 10-те число - здохлики обіцяють шось повключать
в свою формулу, а там видно буде - сама з такою проблемою...confused smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: 01.07.15 уже близько!
Quote
Karmen
Шановні мої Ви всі поповнюєте рахунок щоб реєструвати накладні?
В нас такий ступор, грошей на рахунку обмаль, на ПДВ-му рахунку "-" величезний (як для нашої фірми), щоб зареєструвати накладні за 1-3 липня треба ще + прийстойну суму докинути на рахунок.
Що робити? (я знаю питання риторичне, але наболіло вже...)
Я так читаю по різних форумах і складається таке враження що я одна сиджу і чекаю з моря погоди, а всі інші кидають гроші на рахунок і працюють спокійно далі

Ви не одна.
Думка про те, що треба брати кредит в банку для закриття помилок у їх формулі, для мене абсурдна. Такий же ступор щодо подальших дій. Чекаю, що прокинуся і "брєд" розсіється
Quote
Karmen
Шановні мої Ви всі поповнюєте рахунок щоб реєструвати накладні?
В нас такий ступор, грошей на рахунку обмаль, на ПДВ-му рахунку "-" величезний (як для нашої фірми), щоб зареєструвати накладні за 1-3 липня треба ще + прийстойну суму докинути на рахунок.
Що робити? (я знаю питання риторичне, але наболіло вже...)
Я так читаю по різних форумах і складається таке враження що я одна сиджу і чекаю з моря погоди, а всі інші кидають гроші на рахунок і працюють спокійно далі
Я бы на Ваше месте ждала до последнего. 1-е число можете зарегистрировать 16.07 может до этой даты что-то изменится, а пополнить счет всегда успеете.
Re: 01.07.15 уже близько!
тоже ждуууууsad smiley
Quote
Karmen
Шановні мої Ви всі поповнюєте рахунок щоб реєструвати накладні?
В нас такий ступор, грошей на рахунку обмаль, на ПДВ-му рахунку "-" величезний (як для нашої фірми), щоб зареєструвати накладні за 1-3 липня треба ще + прийстойну суму докинути на рахунок.
Що робити? (я знаю питання риторичне, але наболіло вже...)
Я так читаю по різних форумах і складається таке враження що я одна сиджу і чекаю з моря погоди, а всі інші кидають гроші на рахунок і працюють спокійно далі

ждем...ничего на спецсчет не платим...и не собираемся...потому что если будем платить на спецсчет - нечем будет платить поставщикам и сотрудникам..покупатели с нами работают на основе отсрочки платежей..поэтому выбор - либо отдавать налоговикам, либо закрываться, всех увольнять...а если все равно закрываться, то зачем платить на спецсчет?....
тоже затаились...

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Re: 01.07.15 уже близько!
У меня ни одной входящей налоговой за июль. Я так понимаю, затаились 90 %
Только с чего налоговики рапортуют об успехах СЭА?
А мені сіводня МТС зареєстрував tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
сегодня приснилось, что тестовый режим продлят до 01.01.16... счастья во сне не было предела... проснулась и вернулась в жестокую реальность, вот бы сон "в руку"...
Quote
up_s
У меня ни одной входящей налоговой за июль. Я так понимаю, затаились 90 %
Только с чего налоговики рапортуют об успехах СЭА?[/quot


1. есть такие бухгалтера, кто не зарегистрировался за июнь. Суммы не большие , они проплатили на спецсчета.
2. налоговики - известные Фантазеры...
тоже не могу понять что это за рапорты у налоговиков (( ни я ни мои поставщики, а это как минимум 20 единиц юр лиц
откуда они эти сказки взяли, наверное им это сниться

тоже тихо сижу пока
У меня тоже за липень никто не регистрирует, да и червень не закрылся. Хорошо, что я обязательства червня все порегистрировала до 30.06.15 без лимита. Не знаю, кто им будет платить на спец.счета, разве что камикадзе. Но это - к нашему КМ ближе, Яценюк сам так его назвал.
нехай би податківці написали для порівняння скільки накладних реєструвалось в день до 1 липня, от тоді всі б побчили реальну картину. А не тільки відзвітовуються за перші дні липня, це напевно крапля в морі від тих сум які раніше реєструвались за день
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 12 з 15    Сторінки: ПершаПопередні56789101112131415Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00045099999999998