Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

помилка в книзі обліку

Відправлено користувачем italy 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня, прошу Вашої допомоги. я ФОП на 2 групі, при заповненні книги обліку доходів зробила помилку пропустила цілий лютий місяць 2015р. ((, тобто заповнила повністю січень і зразу почала заповнювати березень, в лютому мала б заповнити 4 рядка (( і забула, Що тепер робити? закреслювати березень кожний рядок ( там такоє 4 записи) писати виправленому вірити і після того заповнювати лютий? Допоможіть будь ласка
Я б робила правку по загальним правилам. Перекреслила неправильний рядок, (щоб можна було прочитати невірний запис), зверху вірну суму, підпис і так з усіма 4 рядками. Трішки буде наляписто, але по другому нізяяяяя.
У мене немає мсця там все записати, я заповнювала рядок в рядок. А можна акуратно всі 4 рядки закреслити рівними лініями, написати внизу: внесено не вірно, підпис. І після того по новій заповнити лютий, а вже потім березень?


Та перекресліть зразу всі невірні рядки - напишіть анульовано.
(колись раніше - ше при серисері - таке писали червоною пастою)
Підпишіцця і якшо є печатка - ше і її стукніть, а далі пишіть шо вам треба...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Можна. Печатку було б непогано вліпити. А от червоною пастою краще не писати. Дуже вже в очі буде кидатись писанина.
Супер!!! Дуже дякуюsmiling smiley, так і зроблю ))
а якщо зроблено 3 записи із трьома невірними сумами і пропущено один день, то як правильно зробити? виправити уже існуючі суми і нижче дописати дату і суму, якої не вистачає?
Ой ну це вже вирішіть самі, як вам буде зручніше.
Вам же ж потім при перевірці доводити здохликам
свої суми... eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Мабуть краще буде виправити у перших двох записах суми, потім виправити число і суми відповідно цьому числу, а потім написати внизу уже останній запис із правильним числом. Щоб збереглася хронологія і записи не тулити.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032200000000004