Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Минимальные цены на АЛКОГОЛЬ!!!

Відправлено користувачем Наталья К 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Подскажите пожалуйста - НЕ МОГУ НАЙТИ минимальную цену на НАСТОЙКИ и БАЛЬЗАМЫ, все остальное нашла???
Quote
Наталья К
Подскажите пожалуйста - НЕ МОГУ НАЙТИ минимальную цену на НАСТОЙКИ и БАЛЬЗАМЫ, все остальное нашла???

Доброго дня! А ви уже знаєте точну дату підняття????
Перша хвиля з 01.07.2015, а друга хвиля з 01.09.15


Quote
Наталья К
Перша хвиля з 01.07.2015, а друга хвиля з 01.09.15
Велике спасибі!!!! А може маєте уже табличку????
Підкажіть де знайшли табличку.
На сайті КМУ постанова 957 ще старі ставки. Коли вступають в дію нові ціни???
Как сюда добавить табличку в Екселе - я сделала!!!!!!!
Наталья!
Сбросьте, пожалуйста, на єлектронку, буду очень благодарна.
lenok_vip@mail.ru
Так вже є ОФІЦІЙНА публікація??? Щось я передивилась весь Урядовий кур'єр і не знайшла !!!
Я даже номер постановления не нашла ,не то что опубликования. Откуда все взяли что с 01.07. вводятся
Наталья, спасибо огромное!
Я тоже нигде не могу найти ничего вразумительного относительно этого постановления.
С 1 июля пока не может быть никаких изменений....хотя нам все поставщики говорят, что с 1 июля....бред какой-то
На власні очі бачила проект постанови без номера і дати "Про внесення змін до постанови №957...". Дуже цікава фраза там написана: мінімальна ціна за 1 л..... до 1 серпня 2015р. становить ...249,50грн, з 1 вересня 2015р.... 274,50грн.

а з якого числа починаючи???? От якщо опублікують цю постанову без змін - сміху буде, хоч плач...
Quote
Наталья К
Как сюда добавить табличку в Екселе - я сделала!!!!!!!
Наталочка а можна ще мені!!!! Буду дуже вдячна: ira-s1185@mail.ru
Одно не пойму. Если пиво тоже алкоголь, то где тут
[www.minfin.gov.ua] минимальная цена на пиво. И где точно узнать с какого числа это действует?
Vorona, на пиво нет установленных минимальных цен, и никогда не было
Я знаю что не было. Но это нарушает "логику" наших законов. И не удивлюсь.если их установят.
Уряд підвищив ціни на алкоголь: спиртне з осені подорожчає на 40%

17.06.2015 | 18:54
Кабінет міністрів України прийняв рішення про підвищення у два етапи мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на алкогольні напої на 25-40%.

Відповідну постанову було прийнято на засіданні уряду 17 червня. Таким чином, ціна найдешевшої горілки може зрости з 40 грн до 55 грн, віскі — з 88,5 грн до 109 грн, коньяку — з 59 до 84 грн. Вино подорожчає з 20 до 27 грн (ігристе — з 33 грн до 50 грн) за пляшку. Про це повідомляє «Апостроф».

Згідно з прийнятим урядом на засіданні 17 червня проектом постанови, текст якого є у розпорядженні видання, мінімальні оптово-відпускні і роздрібні ціни на алкогольні напої будуть підвищені у два етапи.

Документ набирає чинності через 10 днів з моменту публікації в газеті "Урядовий кур'єр" і на першому етапі визначає мінімальні ціни до 30 серпня, на другому - з 1 вересня.

Таким чином, до кінця літа мінімальна оптова ціна на горілку і лікеро-горілчані вироби за 1 літр 100-відсоткового спирту із 133 грн зросте до 159,94 грн, а з 1 вересня — до 175,96 грн. На віскі — з 295 грн до 317,31 грн і 349,36 грн відповідно, на коньяк (три зірки) — з 196,7 грн до 253,21 і 269,23 грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖПиво з 1 липня в Україні вважатиметься алкогольним напоєм

Мінімальні роздрібні ціни на лікеро-горілчані вироби за 1 літр 100-відсоткового спирту піднімуться з 199,5 грн до 249,5 грн і 274,5 грн, віскі — з 442,5 грн до 495 грн і 545 грн, коньяк (три зірки) - з 295,05 грн до 395 і 420 грн.

В результаті найдешевша пляшка горілки об'ємом 0,5 л буде коштувати до кінця серпня 50 грн, з 1 вересня - 55 грн (зараз 40 грн), віскі — 99 грн і 109 грн (нині - 88,5 грн), відповідно, коньяк (три зірочки) 79 грн і 84 грн (п'ять зірочок) — 89 грн і 94 грн (зараз 59 грн і 69 грн). Найдешевше ігристе вино в пляшці 0,7 буде коштувати не 33 грн, як зараз, а 44,9 грн і 49,9 грн відповідно, на інше вино мінімальна ціна підніметься з 20 грн до 27 грн.

Згідно з пояснювальною запискою до документа, яка підготовлена Міністерством фінансів, діючі в даний час мінімальні ціни були введені в червні 2014 року і на сьогоднішній день їх рівень, враховуючи зростання інфляції та падіння курсу гривні, не відповідають реальним витратам суб'єктів ринку на виробництво та торгівлю алкогольними напоями. Мінімальні ціни “не відображають зростання ставок акцизного податку, цін на енергоносії, сировину та інші складові ціни", - йдеться в пояснювальній записці.
Детальніше читайте на УНІАН: [economics.unian.ua]
То з якого числа робити переоцінку з 01.07.2015р. чиз якого іншого????
А публікація уже є в урядовому курєрі???
Документ набирає чинності через 10 днів з моменту публікації в газеті "Урядовий кур'єр"

Все это понятно.
Главный вопрос: ГДЕ ОФИЦИАЛЬНОЕ ОПУБЛИКОВАНИЕ ???????
Неверное выползет сегодня из печати - как говорится НОЧЬ ДЛИННАЯ - а что нам отдыхать нужноsmileys with beer
Quote
Наталья К
Неверное выползет сегодня из печати - как говорится НОЧЬ ДЛИННАЯ - а что нам отдыхать нужноsmileys with beer

А зачєм ночь - 10-ть днів впереді, навіть якшо сьогодні
виповзе, хоча думаю вже навряд виповзе - тираж ужеж
надрукований - не думаю шо вони декілька раз в день
виходять...eye popping smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Сегодня УК не было, после 27.06. следующий 01.07.Хотелось бы еще номер постанови с изменениями увидеть
Згідно з прийнятим урядом на засіданні 17 червня проектом постанови, текст якого є у розпорядженні видання, мінімальні оптово-відпускні і роздрібні ціни на алкогольні напої будуть підвищені у два етапи. Я думаю що треба передивитися усі видання.
Передивилась всі випуски Урядового кур'єра до сьогоднішнього дня з 17.06.15 (правда, в електронному вигляді, на сайті) - нічого не знайшла. Зараз паперовий УК хтось виписує???
Повышение цен на алкоголь будет проходить в два этапа.
Сегодня 16:00
На сайте Правительства появилось постановление, которым утверждаются новые цены на алкоголь

КМУ затвердив постанову «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2008 р. № 957» від 17.06.2015 р. № 426 (завантажити >>>).
Згідно з документом, до 31 серпня 2015 року, а також з 1 вересня 2015 року, підвищується розмір мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв.
Так, зокрема, до 31 серпня 2015 року мінімальна оптова ціна на горілку і лікеро-горілчані вироби за 1 літр 100-відсоткового спирту з 133 грн зросте до 159,94 гривень, а з 1 вересня - до 175,96 гривень.
Постанова набирає чинності через 10 днів з дня її опублікування.

Источник:
«Дебет-Кредит»
Quote
Наталья К
Повышение цен на алкоголь будет проходить в два этапа.
Сегодня 16:00
На сайте Правительства появилось постановление, которым утверждаются новые цены на алкоголь

КМУ затвердив постанову «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2008 р. № 957» від 17.06.2015 р. № 426 (завантажити >>>).
Згідно з документом, до 31 серпня 2015 року, а також з 1 вересня 2015 року, підвищується розмір мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв.
Так, зокрема, до 31 серпня 2015 року мінімальна оптова ціна на горілку і лікеро-горілчані вироби за 1 літр 100-відсоткового спирту з 133 грн зросте до 159,94 гривень, а з 1 вересня - до 175,96 гривень.
Постанова набирає чинності через 10 днів з дня її опублікування.

Источник:
«Дебет-Кредит»

На скільки я зрозуміла дана постанова ще не набрала чинності????
Доброго усім дня!!! Уже опубліковано в Урядовому курєрі:
[www.ukurier.gov.ua]
Набирає чинності через 10 днів з дня лпублікації в урядовому курєрі???
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000472