Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Единщики (юрлица) отзовитесь!!!

Відправлено користувачем Prosh 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Нужно ли подавать заявление на квартальный НДС, еслии предприятие не превысело 300 тыс, и было в 2008 году на квартальной отчетности по НДС. Спасибо!!!
Згідно p Указом усім платникам єдиного податку, у тому числі й тим, які одночасно є платниками податку на додану вартість, встановлено квартальний податковий період подання звітності, у тому числі і з податку на додану вартість. При цьому Указом не передбачено такого податкового періоду як місяць.
А если я помесячно отчитываюсь? А объм у меня 300 тыс. не превышает?


Да. Только в прошлом году Соломянская налоговая принимала заявления. Просто сегодня на глаза попалось письмо налоговой №8230
в каждой налоговой по-разному. Уточните в своей. В печерске мне сказали, что я если единщик, то не смотря на превыш.300тыс, я все равно на квартальной. А в Шевченк. потребовали заяву с последним отчетом по НДС.
Закон (т.е.Указ президента) говорит о том, что единщики отчитываются поквартально...
Ничего подавать не надо...
Надеюсь свидетельство плательщика единого налога вы получили...
Этого достаточно...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028900000000009