Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Администрирование НДС с 01.07.2015 - все вопросы о нерегистрации НН и другие...

Відправлено користувачем faeton-2000 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 20 з 62    Сторінки: ПершаПопередні1516171819202122232425НаступнаОстання
ФБ
Юля Акимова ‎ Захистимо бізнес від ПДВ-рахунків

"Истинная благодарность" этой очень "умной" женщине, которая является инициатором этого «г…» ПРИВАЛОВОЙ НЕЛЕ ЄВГЕНІЇВНІ - Директору Департаменту методологічної роботи з питань оподаткування Державної фіскальної служби України. [www.facebook.com] , nelya.privalova@gmail.com
Quote
Шустрик

Дєвочки ми з Леной Джин і Апельсінкой (правда вона була
зовсім чуть-чуть) були на зборах цієї ініціативної групи. До
чого домовились докаладаю:
- в понеділок погоджувальна рада голів фракцій на Садовій 3а
з 10-30 до 12-00 - там треба небагато чоловік, десь 20-ть...
- у вівторок - цілий день з 9-00 під ВР вимагаємо голосування
закону 2960 ( цей закон продовжить тестовий режим і можливість
реєстрації ПН без формули) - поки так, аби хоч це прийняли, а вже
далі боротись за відміну СЕА.

З собою мати плакатики:
- на папері формату А-4 роздруковуєм фразу "Вимагаєм 2960"
і достатньо;
- якшо хтось може намалювать на ватмані - пропонували такі тексти:
2960 - тестовий режим для влади.
Бизнес ляже, пенсіонер помре.
Були ще пропозиції, но не все встигла записюкать...eye rolling smiley

Треба донести до якомога більшої кількості платників, шоб
не платили на спец.рахунок нічого, до вирішення цього питання.
Легше ж заплатити 10% штрафів (це якшо штрафи не відмінять)
за невчасну реєстрацію - ніж платить і мінус і ше й суму ПДВ...

Чекаєм всіх небайдужих 14-го у вівторок під Радою...smileys with beer

Вы - огромные молодцы! Нет возможности приехать в Киев, держу за вас кулачки! У нас все должно получится!
Коллеги, у кого-нибудь подтянули по вытягу минусы по корректировкам и возмещение ндс??? Сегодня 10.07.


Єжелі здохлики не мінятимуть формулу,
то вроді і не дОлжні - а це по суті кидок...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
У меня корректировки так и не попали в стр 6, январьская стр 20.2 тоже нигде не фигурирует. Офигезное настроение просто на выходные дни
2173-a-1- "смерть" переносится на 1 октября: зарегистрирован законопроэкт к 134-му июляsad smiley
[uab.org.ua]
Порівняльна таблиця до проекту Закону України „Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо
удосконалення адміністрування податку на додану вартість”
Внезапно подтянулась маленькая старая переплата, а я думала, что она за много лет уже куда-нибудь списалась grinning smiley
Средняя за 12 месяцев один раз навсегда определяется или каждый месяц пересчитывается?
Quote
brick
Внезапно подтянулась маленькая старая переплата, а я думала, что она за много лет уже куда-нибудь списалась grinning smiley
Средняя за 12 месяцев один раз навсегда определяется или каждый месяц пересчитывается?

Раз в квартал, если я правильно поняла
и я такое встречала. что сумма будет пересматриваться
Quote
Oxi
и я такое встречала. что сумма будет пересматриваться
в НКУ
34. Встановити, що 1 липня 2015 року зареєстрованим платникам податку автоматично збільшується розмір суми податку, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні / розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, визначену пунктом 2001.3 статті 2001 цього Кодексу, на суму середньомісячного розміру сум податку, задекларованих платником до сплати до бюджету та погашених за останні 12 звітних (податкових) місяців / 4 квартали.

Така сума збільшення щокварталу підлягає автоматичному перерахунку з урахуванням показника середньомісячного розміру сум податку, задекларованих платником до сплати до бюджету та погашених за останні 12 звітних (податкових) місяців / 4 квартали, станом на дату такого перерахунку. Такий перерахунок здійснюється шляхом віднімання суми попереднього збільшення та додавання суми збільшення згідно з поточним перерахунком.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Что делать тем, у кого на 01.02.15 была стр 20.2 с января, у кого в стр 6 не учтены РК к НН, которые выписаны до 01.02.15?????? Меня покупатели разрывают просто, а я не могу НН порегистрировать и никто ничего у нас не знает
Quote
lesusha
Что делать тем, у кого на 01.02.15 была стр 20.2 с января, у кого в стр 6 не учтены РК к НН, которые выписаны до 01.02.15?????? Меня покупатели разрывают просто, а я не могу НН порегистрировать и никто ничего у нас не знает
Та же ситуация, к сожалению, если формулу не поменяют, или платить, или искать кто даст НДС кредит (т.е. что-то "химичить", несмотря на то, что типа делают все для прозрачности). Лично я пока жду, уж очень сумма большая вырисовалась, для нас - неподъемная. Мне повезло, что я только 2 налоговые не успела за июнь зарегистрировать - данные позже 30.06 пришли, но вот подходит уже срок июльских, а положительного результата по устранению ошибок все нет и нет.
Подскажите как платить в июле за июнь по декларации или уже пополнять счёт по необходимости
Подскажите, пожалуйста, нужно ли было заполнить приложение 2 к декларации за февраль, если у меня такие вот данные:
январь стр 20.2 -36732

февраль стр 18 45029
стр 20.1 36732
стр 25 8297


Мой минус 36732 не учитывается сейчас по вытягу
Quote
voobrajaemaya
Подскажите как платить в июле за июнь по декларации или уже пополнять счёт по необходимости
Правильно - поповнювати рахунок по необхідності. Але на даний час формула недороблена....
Quote
lesusha
Подскажите, пожалуйста, нужно ли было заполнить приложение 2 к декларации за февраль, если у меня такие вот данные:
январь стр 20.2 -36732

февраль стр 18 45029
стр 20.1 36732
стр 25 8297


Мой минус 36732 не учитывается сейчас по вытягу
Так, він і не буде враховуватись!!! В лютому був лист податкової про це.
Хто хотів зберегти мінуси попередніх періодів, повинні були показувати їх, починаючи з декларації за березень 2015, а лютий показувати по факту (як окремий місяць) зі сплатою ПДВ (якщо по результатах лютого був 25 рядок).
Quote
lesusha
А зараз що порадите робити????
Варіант 1. Закинути на ПДВ-шний рахунок 36732 грн. Їх можна буде повернути додатком 4 до декларації перед спригуванням з ПДВ.
Варіант 2. Чекати, що хтось випадково на Вас зареєструє податкову і не попросить коригування smiling smiley У мене так уже гривень 300 накапало.
Варіант 3. "Шукати ПДВ", але це кримінал sad smiley
Quote
lesusha
Варіант 1 це відмова від свідоцтва платника пдв???
Свідоцтво на даний час не є документом winking smiley
Варіант 1 - це перехід на спрощену систему без ПДВ, або вихід з "елітного клубу" платників ПДВ шляхом подання заяви 3-ПДВ (але для цього ваші обороти повинні бути меньшими 1,2 млн. гривень на рік)
Не підходить. Треба щось купувати. Оце так попали!!!!
Quote
lesusha
А зараз що порадите робити????
На мітинг до Верховної Ради йти.
Quote
Toma_Vit
Quote
lesusha
Варіант 1 це відмова від свідоцтва платника пдв???
Свідоцтво на даний час не є документом winking smiley
Варіант 1 - це перехід на спрощену систему без ПДВ, або вихід з "елітного клубу" платників ПДВ шляхом подання заяви 3-ПДВ (але для цього ваші обороти повинні бути меньшими 1,2 млн. гривень на рік)
Але, судячи по Ваших цифрах, обороти далеко за 1,2 млн. грн. з ПДВ
Кто подскажет: платила в бюджет в расчетного счета до июля 2015. на прошлой неделе начальник налоговой обещала, что эти деньги отобразятся в электронном администрировании НДС. Сегодня она в отпуске, а ИО теперь заявляет, что раз не было расчетов с электронного счета, то и нечего ожидать их ожидать. Куда же теперь попали те деньги, которые я уплатила по факту? и к кому теперь обращаться? такое чувство, что они просто не хотят заниматься этим вопросом
Quote
viko
Кто подскажет: платила в бюджет в расчетного счета до июля 2015. на прошлой неделе начальник налоговой обещала, что эти деньги отобразятся в электронном администрировании НДС. Сегодня она в отпуске, а ИО теперь заявляет, что раз не было расчетов с электронного счета, то и нечего ожидать их ожидать. Куда же теперь попали те деньги, которые я уплатила по факту? и к кому теперь обращаться? такое чувство, что они просто не хотят заниматься этим вопросом
по идее, переплата по старому счету должна была отразиться в Вытяге. Есть в 11 стр что-то?

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
в строке 11 есть маленькая переплата (5 грн), которая не отражает действительных взаиморасчетов. Правильно, в стр 11 должна быть переплата 22000 грн. Т.е. нам не учли перечислений в бюджет по итогам деклараций.
а сверки делали?

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Отклонили налоговую накладную

Помилка - Зверніться до ДПІ за місцем реєстрації для з'ясування причини помилки.

Я сейчас с ума сойду(
Что за причина? Понятно что надо звонить, лимит для регистрации есть..
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 20 з 62    Сторінки: ПершаПопередні1516171819202122232425НаступнаОстання
Нажаль ви не зможете відповісти на цю тему. Вона була закрита.


Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00056699999999998