Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Администрирование НДС с 01.07.2015 - все вопросы о нерегистрации НН и другие...

Відправлено користувачем faeton-2000 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 54 з 62    Сторінки: ПершаПопередні4950515253545556575859НаступнаОстання
Quote
Михаил
Quote
up_s
ТАК ВСЕ ТАКИ,
значение строк 24 и 31 июньской декларации включается в регистрационную сумму или нет?
Даже инспектора налоговой консультируют по разному по этому вопросу.
Есть мнение, что нас надули на сумму отрицательных значений по деке.

да включат они, ждите

1) до 10 серпня 2015 зареєстрованим платникам податку сума ΣНакл буде збільшена:

на суму від’ємного значення, непогашеного станом на 01.07.2015 та задекларованого платником у рядках 24 та 31 податкової декларації з ПДВ за червень, що була надана платниками до 31.07.2015.

[sfs.gov.ua]

Ну мені аж соромно Вам робити зауваження. Ви казали про Закон, а самі даєте посилання на повідомлення ДФСУ. ..
Quote
up_s
...
В законе указано по этой сумме - до 31.07. Советую Вам продумать варианты
Дякую, все вже продумано winking smiley. До 10-го можна і почекати...


Quote
natalka_l
Quote
Михаил
Quote
up_s
ТАК ВСЕ ТАКИ,
значение строк 24 и 31 июньской декларации включается в регистрационную сумму или нет?
Даже инспектора налоговой консультируют по разному по этому вопросу.
Есть мнение, что нас надули на сумму отрицательных значений по деке.

да включат они, ждите

1) до 10 серпня 2015 зареєстрованим платникам податку сума ΣНакл буде збільшена:

на суму від’ємного значення, непогашеного станом на 01.07.2015 та задекларованого платником у рядках 24 та 31 податкової декларації з ПДВ за червень, що була надана платниками до 31.07.2015.

[sfs.gov.ua]

Ну мені аж соромно Вам робити зауваження. Ви казали про Закон, а самі даєте посилання на повідомлення ДФСУ. ..

да, то інша норма про 10 днів, я звірив, переплутав
Я вчера спрашивала,но спрошу еще раз, переживаю, 24 июньскую строку мы переносим в июльскую деку независимо от того что ее добавят в вытяг для увеличения кредитного лимита
Quote
Klubnika
Я вчера спрашивала,но спрошу еще раз, переживаю, 24 июньскую строку мы переносим в июльскую деку независимо от того что ее добавят в вытяг для увеличения кредитного лимита

угу

до 31 липня 2015 року для платників податків, що застосовують звітний (податковий) період місяць, без проведення перевірок, передбачених статтею 200 цього Кодексу, на суму від’ємного значення, що зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду, та суму непогашеного від’ємного значення попередніх звітних (податкових) періодів на кінець поточного звітного (податкового) періоду, що зазначено в податковій звітності з податку на додану вартість, у якій відображаються розрахунки з бюджетом та/або відображаються операції, що стосуються спеціального режиму оподаткування відповідно до статті 209 цього Кодексу, за червень 2015 року. На таку суму платником податку збільшується розмір суми податкового кредиту за звітний (податковий) період (липень 2015 року).
Quote
Михаил
...
да, то інша норма про 10 днів, я звірив, переплутав
Так отож!
Це повідомлення від 30.07.2015 [sfs.gov.ua]

Quote

Протягом 3 серпня 2015 року (третього робочого дня після дня набрання чинності Законом №643) сума ΣНакл зареєстрованим платникам податку збільшиться на:

-суму середньомісячного розміру сум ПДВ, задекларованих платником до сплати до бюджету та погашених або розстрочених за останні 12 звітних місяців/ 4 квартали (Σовердрафт);

-суму помилково та/або надміру сплачених грошових зобов'язань з ПДВ станом на 01.07.2015 (ΣПерепл);

-суму від’ємного значення податку, непогашеного станом на 01.07.2015 та задекларованого платником у рядках 24 та 31 податкової декларації з ПДВ за червень 2015 року

А ось це повідомлення вже від 05.08.2015:
Quote

Крім того, ДФС буде забезпечено наступне:

1) до 10 серпня 2015 зареєстрованим платникам податку сума ΣНакл буде збільшена:

на суму від’ємного значення, непогашеного станом на 01.07.2015 та задекларованого платником у рядках 24 та 31 податкової декларації з ПДВ за червень, що була надана платниками до 31.07.2015

Називаэться знайдіть відмінності smiling smiley
Я чомусь думала, що вони в Витяг добавлять ще один рядок (наприклад 12-ий ) і відобразять там суму 24+31 рядків деки за 06.2015.
Але прочитавши останнє повідомлення від 05.08.2015, бачу що не хочуть вони так робити, а дарма smiling smiley
Дивлюсь вони планують на цю суму (24+31р) збільшити показник ΣНакл . Чомусь мені здається що це ще більше внесе путанину в подальшій перевірці платниками цього показника.
так, а что всё таки с переплатой по стр.11.... Если они её взяли в счёт погашения обязательств за июнь, а сейчас она добавлена в стр.2...как быть?
Quote
natalka_l
Я чомусь думала, що вони в Витяг добавлять ще один рядок (наприклад 12-ий ) і відобразять там суму 24+31 рядків деки за 06.2015.
Але прочитавши останнє повідомлення від 05.08.2015, бачу що не хочуть вони так робити, а дарма smiling smiley
Дивлюсь вони планують на цю суму (24+31р) збільшити показник ΣНакл . Чомусь мені здається що це ще більше внесе путанину в подальшій перевірці платниками цього показника.


стр.9 вытяга
Quote
alexsa
Quote
natalka_l
Я чомусь думала, що вони в Витяг добавлять ще один рядок (наприклад 12-ий ) і відобразять там суму 24+31 рядків деки за 06.2015.
Але прочитавши останнє повідомлення від 05.08.2015, бачу що не хочуть вони так робити, а дарма smiling smiley
Дивлюсь вони планують на цю суму (24+31р) збільшити показник ΣНакл . Чомусь мені здається що це ще більше внесе путанину в подальшій перевірці платниками цього показника.


стр.9 вытяга

Я тож думаю шо повинно буть в рядку 9...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
они уже исправили р.9...и там написали , что будя сумма вид.значения
Та я поки не отримала ще витягу, токмо повідомлення...yawning smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
А у вчорашньому витягу - все как раньше...yawning smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Осьо тільки отрималасьогоднішній - всьо так як було...
А як у вас alexsa?!?!?! У мене:
Сума збільшення, на яку платник має право зареєструвати
податкові накладні/розрахунки коригування до податкових
накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних

Так було і в раніших витягах...yawning smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
А-а-а....я получила вытяг из рахунка.... ( полчаса ждала ) : сумма, на которую можно зарегить, неожиданно УВЕЛИЧИЛАСЬ eye popping smiley на тысячу (по сравнению с вчерашним вытягом)...
Откуда взялось - убейте не знаю !!! ПН не приходили, вытяги из реестра делаю каждый день - там пусто...
Бред какой-то...angry smiley
Мой дир, видя мои метания и страдания, говорит Яка різниця чому збільшилася сума......реєструйте ПН швидше, поки та сума з витягу не почала раптово зменшуватися....от як почне незрозуміло зменшуватися - ото буде капець...>grinning smiley<
Правильно каже ваш дир... користуйтесь, поки мона)))



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Осьо тільки отрималасьогоднішній - всьо так як було...
А як у вас alexsa?!?!?! У мене:
Сума збільшення, на яку платник має право зареєструвати
податкові накладні/розрахунки коригування до податкових
накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних

Так було і в раніших витягах...yawning smiley

Сума від’ємного значення на яку збыльшуэться ΣНакл ...обновление версии 064
Аааа, а в Соті ішо не поміняли гади... В мене ліцензія
на Медок скінчилась, то я пока безкоштовний місяць в
Соті осваюю...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Содержание строки 9 изменилась в вытяге по запросу J1301205, вчера был J1301204.
Не поміняли ішо в Соті...confused smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
nikon
А-а-а....я получила вытяг из рахунка.... ( полчаса ждала ) : сумма, на которую можно зарегить, неожиданно УВЕЛИЧИЛАСЬ eye popping smiley на тысячу (по сравнению с вчерашним вытягом)...
Откуда взялось - убейте не знаю !!! ПН не приходили, вытяги из реестра делаю каждый день - там пусто...
Бред какой-то...angry smiley
Мой дир, видя мои метания и страдания, говорит Яка різниця чому збільшилася сума......реєструйте ПН швидше, поки та сума з витягу не почала раптово зменшуватися....от як почне незрозуміло зменшуватися - ото буде капець...>grinning smiley<

ага, прав дирик, у меня вчера на утро, когда еще были в СЕА июньские НН был плюс, я быстро порегила, а после обеда уже стал минус, а НН то уже зарегистрированы, так шо они не успели....
Quote
TamiA
Quote
nikon
А-а-а....я получила вытяг из рахунка.... ( полчаса ждала ) : сумма, на которую можно зарегить, неожиданно УВЕЛИЧИЛАСЬ eye popping smiley на тысячу (по сравнению с вчерашним вытягом)...
Откуда взялось - убейте не знаю !!! ПН не приходили, вытяги из реестра делаю каждый день - там пусто...
Бред какой-то...angry smiley
Мой дир, видя мои метания и страдания, говорит Яка різниця чому збільшилася сума......реєструйте ПН швидше, поки та сума з витягу не почала раптово зменшуватися....от як почне незрозуміло зменшуватися - ото буде капець...>grinning smiley<

ага, прав дирик, у меня вчера на утро, когда еще были в СЕА июньские НН был плюс, я быстро порегила, а после обеда уже стал минус, а НН то уже зарегистрированы, так шо они не успели....
smiling smiley Ух ты ж.......это ж надо....Сейчас ему расскажу - будет доволен собственной прозорливостью.
Кстати, ПН я таки быстренько отправила региться....пока ОНИ не переиграли...вот сижу жду...пока пришли только повидомлення.
За регистрацию сейчас НН за июнь штрафы не применяются? Или это касается только НН, выписанных после 1 июля?
Все пытаюсь зарегить НН
Получила такой ответ
"Документ не може бути прийнятий - порушення вимог п.4 наказу МФУ від
22.09.2014 №957 "Про затвердення форми податкової накладної та Порядку
заповнення податкової накладної" із змінами і доповненнями внесеними
наказами МФУ від 14 лиспопада 2014 №№1129, від 23 січня 2015 №13, а саме:
дата подання розрахунку коригування (05.08.2015) не збігається з періодом
подання (Липень,2015 р.)"

Это что за ошибка, про деньги, что не хватает, ничего не говорят...
Вчера в вытяге в стр. 2 было - 15000, а сегодня уже - 17700, хотя зарегистроровать нет возможности, почему изменилась сумма - НЕПОНЯТНО.
Quote
MichaelK
Quote
ANASKOV
Quote
Arin_sss
Quote
buh-psf
Quote
krasniy
подскажите что делать с проблемой!

Помилка - Зверніться до ДПІ за місцем реєстрації для з'ясування причини помилки

регистрирую налоговую в медке начиная с 20.07.2015 каждый день выдаёт эту ошибку, сумма 260 тыс грн. сумма ндс на счету медка больше чем достаточно.
в налоговой Святошинского района разводят руками, и говорят что у вас все хорошо. советуют звонить на горячую линию, в горячей линии тоже ничем не могут помочь, советуют звонить в ПУЛЬС - протидія корупції, и оставлять жалобу на налоговиков.....

кто то сталкивался с данной проблемой ??

попробуйте сначала получить вытяг по счету, после этого сделайте заново импорт налоговой и регистрируйте


так же проверьте своего контрагента


Ага, и вытяг делала и в налоговую звонила, а воз и ныне там(((. Может у кого-то есть еще идеи? Налоговая за две недели нашего общения уже морозится).


Аналогічна ситуація - вже два тижні проблема не вирішується confused smiley

И мы тоже маемся с нерегистрацией налоговых накладных с 16.07.15 г. Покупатели наши уже на ушах стоят, денег не платят, а нам ни в местной налоговой, ни на "горячей линии", ни в антикоррупционном проекте "Пульс" ничего ответить не могут и друг на друга стрелки переводят. Последнее что сказали: подождите понедельника 03.08.15 - формулу пересчитают и может быть заработает. Я уже убедился, что "горячие линии" и прочие "обратные связи" открывают у нас не для "открытости" и "прозрачности", а для того, чтобы было куда послать обратившегося. С таким же результатом ты можешь об стенку головой побиться. Цирк на дроте. Было бы смешно, если б не было так грустно.

Друзья, как у вас на сегодня обстоит дело с регистрацией? У меня сегодня 15-й день с момента подачи жалобы в "Пульс" , результат нулевой. Сказали, что рассмотрение нашего вопроса продлили на 15 дней. Дурдом, по другому не назовешь.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 54 з 62    Сторінки: ПершаПопередні4950515253545556575859НаступнаОстання
Нажаль ви не зможете відповісти на цю тему. Вона була закрита.


Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00070000000000003