Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Понижуючий кофіцієнт ЄСВ.

Відправлено користувачем Galyunya 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачайте, шо не пиг=шу у попередніх темах.
Але тут таке питання , побачила в ЗІР

З метою застосування понижуючого коефіцієнта, сума доходів, нарахованих у звітному місяці за минулі (лікарняні, тимчасова непрацездатність та перебування у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами) та майбутні (відпускні, допомога у зв’язку з вагітністю та пологами) періоди включаються до бази нарахування єдиного внеску того звітного місяця, в якому були нараховані. Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс, підкатегорія 301.04.01


так воно ж вплине на показники і який тоді коефіцієнт застосовувати? коригувати? чи як?

Хтось, щось зрозумів з цього пояснення.
Дякую
ну да, а как вы можете знать его на будущее? только после того как узнаете весь ФОТ, а это можно знать только в конце месяца
Так, уявіть, ми застосували понижуючий коефіцієнт у травні, у липня працівник надав лікарняний за травень...І шо тепер? як бути в цій ситуації?. коригувати? зміниться коефіцієнт, зміниться сума внеску, швидше за все збільшиться. і тоді виходить недоплата? чи я чогось не розумію? хто й що думає? дякую


Quote
Galyunya
Вибачайте, шо не пиг=шу у попередніх темах.
Але тут таке питання , побачила в ЗІР

З метою застосування понижуючого коефіцієнта, сума доходів, нарахованих у звітному місяці за минулі (лікарняні, тимчасова непрацездатність та перебування у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами) та майбутні (відпускні, допомога у зв’язку з вагітністю та пологами) періоди включаються до бази нарахування єдиного внеску того звітного місяця, в якому були нараховані. Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс, підкатегорія 301.04.01


Дякую

Если в июне начисляем больничные за апрель, отпускные за июль, то эти начисления войдут в базу для определения К-та за июнь. Я так пониманию, что ничего не надо корректировать ни в прошлом периоде, ни в будущем. Они же пишут о месяце, в котором произведены начисления, а не о периоде, к которому относятся начисления.
ааа, Семен Семеныч, перепрацювала
так вони ж написали що включається для розрахунку бази того місяця в якому нараховано, тобто в червні нараховано лік за квітень-травень-червень, тоді включаємо в базу для розрахунку коеф червня , а не коригуємо ті місяці.
Ну это зирами нельзя регулировать. Должно быть в законе прописано. Еще недавно они Почти противоположное в письме писали
Quote
Котег :-)
Ну это зирами нельзя регулировать. Должно быть в законе прописано. Еще недавно они Почти противоположное в письме писали

а шо ж робить?
Смотря для якоі цілі тобі) якщо для одноі, то можна на зір зіслатися, якщо для другоі - то мабуть варто для себе запит послать в податкову. А вообще логіка є і в тому, і в тому підході.
//Ну это зирами нельзя регулировать. Должно быть в законе прописано// А там і написано: база нарахування і т.і.
Добрий вечір!
Підскажіть, чи правомірно я застосовую понижуючий коефіцієнт при переведенні працівників з неповного робочого дня (з/п 609,00) на повний (з/п 1218). Адже я збільшила базу нарахувань єдиного внеску в розрахунку на одну застраховану особу у звітному місяці відповідно до першоі умови та і дві інші умови у мене відповідають вимогам.
Дякую
Дякую за відповідь, але можно більш трошки розшириніше, так як мій аудитор, з яким я консольтувалася вважає інакше, а саме: що відбулося не збільшення з/п, т.к. розрахувавши почасаво працівники працюють за ту саму з/п.
Пошлите его учиться читатть. Там не идет речь об увеличении зарплат. Там идет речь об увеличении базы начисления есв. Читайте внимательно. И пусть аудитор читает. Бо потом котеки должны удиторов учить
А ще підскажіть будь ласка коефіцієнт розраховуеться 1 раз на місяць чи 1 раз на рік?
коеф розраховується щомісяця
А у авансі він враховується?
По листу ДФС - так, враховуэться. По моэму розумынню - нэт
І що робити з новоприйнятими працівниками?
що робити, можна познайомитися, і пляшку хай з першої зарплати ставлять smiling bouncing smiley
нєа, чайю та кАнХВетів
Пляшка вже стоіть і чекає
А база нарахувань чекати не буде. Включати з/п нового працівника до бази нарахувань і застосовувати коефіцієнт?
применяем понижающий коэф, пришло Повідомлення с налоговой о том что будет проведена камеральная проверка правомерности применения пониж коэф за период май-август 2015 года. явится глав буху с паспортом для составления акта камеральной проверки.
в телефонном режиме говорят что неправомерно применили в августе так средний платеж на 1 чела меньше нежели за 2014 год.
считаю у меня все получается , начинаем разговаривать с инспектором, он мне диктует цифры и понимаю что из-за мобилизованого у нас не сходятся цифры.
просят дать пояснения, на вопрос о каких пояснениях идет речь , ведь это камеральная проверка и сроки то уже прошли, и тут идут угрозы что будет документальная , что у нас цифры неправильные.
в отчете показано кол застрахованных в отчетном месяце вместе с мобилизованным, а для расчета коэф его отнимаем из количества человек.
теперь с августа они меня каждый месяц будут проверять так как мобилизировали с августа сотрудника .
Да, и у меня почти такая же история ...Позвонила сегодня инспектор и говорит, что за май и июнь неправильно
применен пониж. коэф. Начинаю проверять - у меня все правильно, ср. платеж на 1 чел. точно такой же, но не меньше, чем в 2014г.
Перезваниваю- а мне-,, у меня тут табл. лежит,и Вы написаны, я сама смотрю, вроде правильно, но мне же написали.Буду им писать, если что- я Вам буду звонить" Какие-то наезды с этим пониж коэф.ЦИРК...
А какая у Вас ДФС?Не Подольская?
у меня хустская налоговая, им с Киева прислали запрос, в Киеве следят за всеми кто применяет коэф.
принесли на бумажке расчет показателей за 2014 год и расчет коэф за август 2015 года, начали сверять , как-бы все правильно.
но теперь просят написать объяснение на офиц бумажке.
вот и думаю , а стоит ли.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00041099999999994