Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Сплата ПДВ за червень

Відправлено користувачем вип 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 3    Сторінки: Попередні123Наступна
Quote
Шустрик
Так отож - а як ви бачите шо сума за час поповнилась, єслі до
цього запит уже робили?!?!?!
цифры меняются
Спасібки за інфу, а то я роблю раз в день і даж
не ріскую більш))) drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Так отож - а як ви бачите шо сума за час поповнилась, єслі до
цього запит уже робили?!?!?!
тат о просто форму не изменили

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!


Quote
Ляля - Оля
Quote
Шустрик
Так отож - а як ви бачите шо сума за час поповнилась, єслі до
цього запит уже робили?!?!?!
тат о просто форму не изменили

Та отож - а я така довєрчіва...winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Quote
Ляля - Оля
Quote
Шустрик
Так отож - а як ви бачите шо сума за час поповнилась, єслі до
цього запит уже робили?!?!?!
тат о просто форму не изменили

Та отож - а я така довєрчіва...winking smiley
та тебе, видимо, оно и не надо smiling smiley

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Ну знанія ж за плечами не носить))) winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
А вот интересно , в том окошечке , что данные по лимиту ДФС и Медка , информация автоматически наверное не меняется ?Только после вытяга (


Иногда, какими-то странными путями, в жизни всё налаживается само собой.
Аха...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
я в квітні "глюкнула" й заплатила березневий ПДВ не на електронний, а на бюджетний рахунок sad smiley
чи можна якось виправити ситуацію, щоб ті гроші зарахувалися на наш ел. ПДВ-шний рахунок?

Quote
Valentina
я в квітні "глюкнула" й заплатила березневий ПДВ не на електронний, а на бюджетний рахунок sad smiley
чи можна якось виправити ситуацію, щоб ті гроші зарахувалися на наш ел. ПДВ-шний рахунок?
Валя, а после 01.07 НДС-счет пополняли вообще?

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Валя, вот тут описали
[club.dtkt.com.ua]

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
поповнювала, щоб зареєструвати червневі - не встигла в 06/2015 й не думала, що таке кідалово буде

а вот когда пополняла, в стр. 1 видела суммы? По идее, эти суммы должны были со стр. 1 списать в погашение обязательств по деке за 03/2015

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Оля, дякую - схожа ситуація

всьо так сложно sad smiley
буду кумекати-розбиратися smiling smiley
дякую

да все просто.... нужно СНОВА заплатить НДС за март, но уже на НДС-счет. Т.о. появится переплата и вот ее уже можно требовать к возврату sad smiley со старого счета

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Відвідала я інспектора у податковій, який консультує по ПДВ, і каже таке:
сума до сплати на казначейський рахунок за червень по декларації обов"язкова, бо це ЖИВІ гроші (а ті що реєструють постачальники - це віртуальні...і їх казначейство не використає для сплати до ДФС) які перераховують з казначейства в ДФС, якщо я їх перекину сьогодні то вони пропадуть коли почну реєструвати ПН за липень, тому краще цю суму сплачувати з 25- 30 липня, тоді ці гроші збережуться і їх перерахують у податкову інспекцію. Тому якщо є мінус на рахунку, то потрібно його гасити із надлишком для реєстрації ПН за липень, отакі то справи,я в шоці, це страшні переплати получаються...жах
Quote
xrisjka
Відвідала я інспектора у податковій, який консультує по ПДВ, і каже таке:
сума до сплати на казначейський рахунок за червень по декларації обов"язкова, бо це ЖИВІ гроші (а ті що реєструють постачальники - це віртуальні...і їх казначейство не використає для сплати до ДФС) які перераховують з казначейства в ДФС, якщо я їх перекину сьогодні то вони пропадуть коли почну реєструвати ПН за липень, тому краще цю суму сплачувати з 25- 30 липня, тоді ці гроші збережуться і їх перерахують у податкову інспекцію. Тому якщо є мінус на рахунку, то потрібно його гасити із надлишком для реєстрації ПН за липень, отакі то справи,я в шоці, це страшні переплати получаються...жах
на основании чего они пропадут со счета?
разве что у Вас есть долг за прошлые периоды по декларациям
Quote
Тому якщо є мінус на рахунку, то потрібно його гасити із надлишком для реєстрації ПН за липень, отакі то справи,я в шоці, це страшні переплати получаються...жах
полный бред
почитайте форум, много кто пополняет НДС-счет при минусах в формуле. Эти пополнения попадают в стр 1 Вытяга, т.е. остаток средств на счете. Но при условии отсутствия долгов по СЭА. Т.е. если Вы с февраля платите НДС на НДС-счет, а не на старый бюджетный счет

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Хто підкаже що писати в платіжці щоб поповними ел.рах. в казначействі по ПДВ????
Где-то видела вот так
*;101;;поповнення ПДВ ел. рахунку за ТОВ "..." (код за ЄДРПОУ.....);;;
Re: Сплата ПДВ за червень
вообще-то код ЄДРОУ надо лепить после 101, а не в текстовом поле

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Монна Нонна
вообще-то код ЄДРОУ надо лепить после 101, а не в текстовом поле
Согласна.
Сама я еще не пополняла : жду деньги за аренду и предвкушаю торжественный момент.angry smiley
Но когда буду пополнять - напишу ЄДРПОУ и после 101 (как и полагается), и в текстовом поле в скобках.Чтобы понятнее былоgrinning smiley
Такой образец платежки давала ДФС *;101;; ПДВ за лютий 2015р. ТОВ "Промінь" (код за ЄДРПОУ 11111111);;; Я так и пишу. только вместо ПДВ за лютий 2015р. пишу поповнення електронного рахунку ПДВ.
Quote
nikon
Quote
Монна Нонна
вообще-то код ЄДРОУ надо лепить после 101, а не в текстовом поле
Согласна.
Сама я еще не пополняла : жду деньги за аренду и предвкушаю торжественный момент.angry smiley
Но когда буду пополнять - напишу ЄДРПОУ и после 101 (как и полагается), и в текстовом поле в скобках.Чтобы понятнее былоgrinning smiley
а в прошлых месяцах не платили НДС?

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Re: Сплата ПДВ за червень
Quote
5marisha
Такой образец платежки давала ДФС *;101;; ПДВ за лютий 2015р. ТОВ "Промінь" (код за ЄДРПОУ 11111111);;; Я так и пишу. только вместо ПДВ за лютий 2015р. пишу поповнення електронного рахунку ПДВ.
они наверное в своем мире живут

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Ляля - Оля
Quote
nikon
Quote
Монна Нонна
вообще-то код ЄДРОУ надо лепить после 101, а не в текстовом поле
Согласна.
Сама я еще не пополняла : жду деньги за аренду и предвкушаю торжественный момент.angry smiley
Но когда буду пополнять - напишу ЄДРПОУ и после 101 (как и полагается), и в текстовом поле в скобках.Чтобы понятнее былоgrinning smiley
а в прошлых месяцах не платили НДС?
ПДВ плачУ ежемесячно.
*;101;ХХХХХХХХ;Податок на додану вартість за ... 2015р.ТОВ "......" (код за ЄДРПОУ ХХХХХХХХ);;;
Quote
nikon
Quote
Ляля - Оля
Quote
nikon
Quote
Монна Нонна
вообще-то код ЄДРОУ надо лепить после 101, а не в текстовом поле
Согласна.
Сама я еще не пополняла : жду деньги за аренду и предвкушаю торжественный момент.angry smiley
Но когда буду пополнять - напишу ЄДРПОУ и после 101 (как и полагается), и в текстовом поле в скобках.Чтобы понятнее былоgrinning smiley
а в прошлых месяцах не платили НДС?
ПДВ плачУ ежемесячно.
*;101;ХХХХХХХХ;Податок на додану вартість за ... 2015р.ТОВ "......" (код за ЄДРПОУ ХХХХХХХХ);;;
ну так чем отличается старая платежка от новой? никакой разницы нет, хоть пополнение, хоть НДС за... списание НДС в бюджет производится по реестрам ГНИ.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Да ничем не отличается. Я ж так и написала, что где-то видела вариант со словами "поповнення ел. рахунку ПДВ" smiling smiley, но сама еще не пополняла.
Человек спросил - я ответила. В чем криминал ?smiling smiley
Quote
nikon
Да ничем не отличается. Я ж так и написала, что где-то видела вариант со словами "поповнення ел. рахунку ПДВ" smiling smiley, но сама еще не пополняла.
Человек спросил - я ответила. В чем криминал ?smiling smiley
та нет криминала smiling smiley
просто Ваше сообщение прозвучало неуверенно

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 3    Сторінки: Попередні123Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000469