Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Якщо постачальник не реєструє ПН у зв"язку з мінусовим рахунком чи включати її в ПК?

Відправлено користувачем xrisjka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Отже така ситуація...постачальник має величезний мінус...і не зареєструє ПН..можливо пізніше це зробить із запізненням, послуга по АКТУ за 30,06,15 на суму 56,26 грн, була оплачена нашим підприємством у липні, я питалася у нашій податковій про цю ситуацію...але нажаль працівники ДФС знизують плечима, бо це смт і вони чомусь завжди нічого незнаю...і не читають..мушу по форумах все випитувати...так от, скажіть чи включати цю суму, чи нііі,я так розумію що не маю права у декларації за червень її показувати, тоді виходить коли вони зареєструють тоді і показувати вже у декларації за той місяць коли буде реєстрація,яяяяяяяк?????? підкажіть,бо я страшне вже заплуталася, хочу сьогодні здавати декларацію по ПДВ, ОПЛАЧУВАТИ, гасити мінуси і реєструвати ПН, БО ВЖЕ МАЮ ПРОПЛАТУ ЗА 01,07,15...завтра останній день(((((
ДОПОМОЖІТЬ!!!!
да, не вовремя зарегистрированные включаете по дате регистрации.
а кстате, чо это для выписанной НН 01.07.15 завтра последний день ?


Quote
TamiA
а кстате, чо это для выписанной НН 01.07.15 завтра последний день ?
16.07 - последний день

мені прийшла оплата від покупця 1,07,15, значить я маю реєструвати ПН...15,07,15 останній день, чи я щось не так розумію..чи то сьогодні останній день???
Quote
xrisjka
мені прийшла оплата від покупця 1,07,15, значить я маю реєструвати ПН...15,07,15 останній день, чи я щось не так розумію..чи то сьогодні останній день???
16/07 последний день

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
let_natali
Quote
TamiA
а кстате, чо это для выписанной НН 01.07.15 завтра последний день ?
16.07 - последний день

ООООООО то взагалі супер...а я, ручняк від зіла, думала шо рівно треба рахувати))))
Quote
xrisjka
Отже така ситуація...постачальник має величезний мінус...і не зареєструє ПН..можливо пізніше це зробить із запізненням, послуга по АКТУ за 30,06,15 на суму 56,26 грн, була оплачена нашим підприємством у липні, я питалася у нашій податковій про цю ситуацію...але нажаль працівники ДФС знизують плечима, бо це смт і вони чомусь завжди нічого незнаю...і не читають..мушу по форумах все випитувати...так от, скажіть чи включати цю суму, чи нііі,я так розумію що не маю права у декларації за червень її показувати, тоді виходить коли вони зареєструють тоді і показувати вже у декларації за той місяць коли буде реєстрація,яяяяяяяк?????? підкажіть,бо я страшне вже заплуталася, хочу сьогодні здавати декларацію по ПДВ, ОПЛАЧУВАТИ, гасити мінуси і реєструвати ПН, БО ВЖЕ МАЮ ПРОПЛАТУ ЗА 01,07,15...завтра останній день(((((
ДОПОМОЖІТЬ!!!!

имею такое счастье за апрель и май-зарегили поставщики аж в июне...значит,ручками в реестр в Медке вбивала данные этих НН-и дату выписки,и ДАТУ РЕГИСТРАЦИИ.пока еще не сдала деку.
А ще може хтось розкаже що з оплатою за червень???? я всі свої ПН зареструвала в червні, а от мої постачальники реєстрували і в липні, і ці суми з"являлися вже на казначейському рахунку, тобто мінус зменшувався...і на даний момент мінус 4607 грн, до спалати по особистих звичайних розрахунках,як і всі місяці вираховувала ПДВ до сплати...виходить 5000 грн, мої постачальники нареєстрували вже в липні десь приблизно 6000 і вже з липневими ПН...Боже..як все закручено...шо я маю сплачувати????
я розумію шо в мене є мінус і мені потрібно його гасити, то чи конкретною сумою за червень тобто 5000 грн чи просто з фонаря кидати скільки мені треба для погашення мінусу та суму яка потрібна для реєстрації пн за липень?
стр 2 Вытяга - это виртуальная формула, не имеет отношения к уплате НДС в бюджет.
Стр 1 Вытяга - наличие средств на НДС счете. Есть в стр 1 что-то?

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Відвідала я інспектора у податковій, який консультує по ПДВ, і каже таке:
сума до сплати на казначейський рахунок за червень по декларації обов"язкова, бо це ЖИВІ гроші (а ті що реєструють постачальники - це віртуальні...і їх казначейство не використає для сплати до ДФС) які перераховують з казначейства в ДФС, якщо я їх перекину сьогодні то вони пропадуть коли почну реєструвати ПН за липень, тому краще цю суму сплачувати з 25- 30 липня, тоді ці гроші збережуться і їх перерахують у податкову інспекцію. Тому якщо є мінус на рахунку, то потрібно його гасити із надлишком для реєстрації ПН за липень, отакі то справи,я в шоці, це страшні переплати получаються...жах...в нас мале ТзОВ і кожна копійка важлива...і де набрати тих грошей..хіба в кредит заходити((((
Quote
xrisjka
Відвідала я інспектора у податковій, який консультує по ПДВ, і каже таке:
сума до сплати на казначейський рахунок за червень по декларації обов"язкова, бо це ЖИВІ гроші (а ті що реєструють постачальники - це віртуальні...і їх казначейство не використає для сплати до ДФС) які перераховують з казначейства в ДФС, якщо я їх перекину сьогодні то вони пропадуть коли почну реєструвати ПН за липень, тому краще цю суму сплачувати з 25- 30 липня, тоді ці гроші збережуться і їх перерахують у податкову інспекцію. Тому якщо є мінус на рахунку, то потрібно його гасити із надлишком для реєстрації ПН за липень, отакі то справи,я в шоці, це страшні переплати получаються...жах...в нас мале ТзОВ і кожна копійка важлива...і де набрати тих грошей..хіба в кредит заходити((((
как это пропадут? какой-то бред. Как я поняла на 30.06 должна быть сумма в 1 строке витяга, чтобы по декларации за июнь( у кого к уплате) прошла оплата. И соответственно 1 строка уменьшится на сумму 25 стр. деки. А уплатить я могу ее и сейчас и никуда она не денется с 1 строки вытяга.
Quote
xrisjka
Відвідала я інспектора у податковій, який консультує по ПДВ, і каже таке:
сума до сплати на казначейський рахунок за червень по декларації обов"язкова, бо це ЖИВІ гроші (а ті що реєструють постачальники - це віртуальні...і їх казначейство не використає для сплати до ДФС) які перераховують з казначейства в ДФС, якщо я їх перекину сьогодні то вони пропадуть коли почну реєструвати ПН за липень, тому краще цю суму сплачувати з 25- 30 липня, тоді ці гроші збережуться і їх перерахують у податкову інспекцію. Тому якщо є мінус на рахунку, то потрібно його гасити із надлишком для реєстрації ПН за липень, отакі то справи,я в шоці, це страшні переплати получаються...жах...в нас мале ТзОВ і кожна копійка важлива...і де набрати тих грошей..хіба в кредит заходити((((
р 1 (стан рахунку) не может быть минусовым
Quote
ксенья
Quote
xrisjka
Відвідала я інспектора у податковій, який консультує по ПДВ, і каже таке:
сума до сплати на казначейський рахунок за червень по декларації обов"язкова, бо це ЖИВІ гроші (а ті що реєструють постачальники - це віртуальні...і їх казначейство не використає для сплати до ДФС) які перераховують з казначейства в ДФС, якщо я їх перекину сьогодні то вони пропадуть коли почну реєструвати ПН за липень, тому краще цю суму сплачувати з 25- 30 липня, тоді ці гроші збережуться і їх перерахують у податкову інспекцію. Тому якщо є мінус на рахунку, то потрібно його гасити із надлишком для реєстрації ПН за липень, отакі то справи,я в шоці, це страшні переплати получаються...жах...в нас мале ТзОВ і кожна копійка важлива...і де набрати тих грошей..хіба в кредит заходити((((
как это пропадут? какой-то бред. Как я поняла на 30.06 должна быть сумма в 1 строке витяга, чтобы по декларации за июнь( у кого к уплате) прошла оплата. И соответственно 1 строка уменьшится на сумму 25 стр. деки. А уплатить я могу ее и сейчас и никуда она не денется с 1 строки вытяга.

я сама в шоці..це мені сказав інспектор з податкової інспекції...незнаю що вже думати...
Quote
ксенья
пора уже инспекторов консультировать, а не нам у них...

100%..особливо в "сєльськой мєсності"....і коли інспектор тільки один по ПДВ..і ще вимахується...і так себе поводить ніби ти за кожну консультацІю маєш йому пачку паперу чи "кульочок" носити((((((
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000417