Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

РК к НН зарегистирован с опозданием

Відправлено користувачем Кара 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Я - продавец зарегистировала РК к НН (возврат товара от покупателя) с опозданием. В каком месяце мне включать в Деку - по дате выписки или дате регистрации? Корректировка была - минус мои налоговые обязательства.
РК ж з мінусом?!?!?! А ви реєсрували бо ПН на неплатника?!?!?!
З порушенням терміну - тільки по даті реєстрації... А якшо на
платника ПДВ - то РК тільки одночасно з покупцем, а покупець
має право по даті реєстрації...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Подскажите правильно ли я сделала. 18.05.15г. мы оплатили Фирме "А" 6230,67грн. Они выписали НН 19.05.15 на сумму 6230,63грнр. Далее Фирма "А" 26.05.15 сделала корректировку к НН ЗА 19.05.15 на сумму 6230,63грн. Затем выписала новую НН от 18.05.15 ( по дате оплаты) на сумму 6230,67грн. и зарегистрировала её с опозданием 18.06.15г . В мае я не проводила ни ошибочную НН ни корректировку к ней. Уже в июне я провела НН от 18.05.15 на сумму 6230,67 и включила её в налоговый кредит. Правильно ли я сделала???
Quote
Gusya
Подскажите правильно ли я сделала. 18.05.15г. мы оплатили Фирме "А" 6230,67грн. Они выписали НН 19.05.15 на сумму 6230,63грнр. Далее Фирма "А" 26.05.15 сделала корректировку к НН ЗА 19.05.15 на сумму 6230,63грн. Затем выписала новую НН от 18.05.15 ( по дате оплаты) на сумму 6230,67грн. и зарегистрировала её с опозданием 18.06.15г . В мае я не проводила ни ошибочную НН ни корректировку к ней. Уже в июне я провела НН от 18.05.15 на сумму 6230,67 и включила её в налоговый кредит. Правильно ли я сделала???

Все вірно...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Подскажите пожалуйста. Я оплатила поставщику 17.07.15 2134грн., а НН он выписал 17.07.15 на сумму 2134грн, но зарегистрировал её с опозданием 05.08.15г. Могу ли я включать эту НН в НДСза июль???
к сожалению нет, включите в августе. "Суми податку, сплачені (нараховані) у зв'язку з придбанням товарів/послуг, зазначені в податкових накладних, зареєстрованих в ЄРПН з порушенням терміну реєстрації, відносяться до податкового кредиту за звітний податковий період, в якому зареєстровано податкову накладну в ЄРПН, але не пізніше ніж через 365 календарних днів з дати складення податкової накладної."
Quote
Nastya
к сожалению нет, включите в августе. "Суми податку, сплачені (нараховані) у зв'язку з придбанням товарів/послуг, зазначені в податкових накладних, зареєстрованих в ЄРПН з порушенням терміну реєстрації, відносяться до податкового кредиту за звітний податковий період, в якому зареєстровано податкову накладну в ЄРПН, але не пізніше ніж через 365 календарних днів з дати складення податкової накладної."
А как же пункт 39 ЗУ № 643-VIII
3) доповнити пунктами 39-43 такого змісту:

"39. Для податкових накладних, дата складення яких припадає на період з 1 липня по 30 вересня 2015 року включно, не застосовуються граничні строки реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних, встановлені пунктом 201.10 статті 201 цього Кодексу, та встановлюються такі строки реєстрації:

податкові накладні, складені з 1 по 15 день (включно) місяця у період, зазначений в абзаці першому цього пункту, підлягають реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних до останнього дня (включно) місяця, в якому вони були складені;

податкові накладні, складені з 16 по останній день (включно) місяця у період, зазначений в абзаці першому цього пункту, підлягають реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних до 15 числа (включно) місяця, наступного за місяцем, в якому вони були складені.
Может я неправильно поняла, но думаю,что сроки изменились только для регистрации НН поставщиком, а для включения таких НН/РК в НК покупателя - все осталось как и прежде - п. 198.6 НКУ... т.е. я думаю ,что включать нужно в августе.
Мне тоже интересны другие мнения...
Quote
tiger1
Может я неправильно поняла, но думаю,что сроки изменились только для регистрации НН поставщиком, а для включения таких НН/РК в НК покупателя - все осталось как и прежде - п. 198.6 НКУ... т.е. я думаю ,что включать нужно в августе.
Мне тоже интересны другие мнения...
Не відносяться до податкового кредиту суми податку, сплаченого (нарахованого) у зв'язку з придбанням товарів/послуг, не підтверджені зареєстрованими в Єдиному реєстрі податкових накладних податковими накладними чи не підтверджені митними деклараціями, іншими документами, передбаченими пунктом 201.11 статті 201 цього Кодексу.
Но НН зарегистрирована вовремя согласно п.39 ЗУ 43-VIII???
Я думала также как и Вы, вначале, а потом засомневалась. Может,еще кто присоединится к теме и выскажет свое видение с аргументацией.
В "Балансе-арго" за 10.08.15 автор высказался за то,что если новые сроки для регистрации НН поставщиком выдержаны, значит покупатель может регистрировать по дате составления.
покупатель может регистрировать отражать в Деке по дате составления.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036200000000008