Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Неужели свершилось!

Відправлено користувачем _Anna_ 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
ДФСУ у листі від 29.07.2015 р. № 27651/7/99-99-19-03-02-17 повідомила, що з 29 липня (з дати набрання чинності Законом №643-VІІІ) платники податку при складанні податкової накладної/розрахунку коригування можуть не заповнювати в їх заголовній частині поля реквізитів, які не визначені пунктом 201.1 ПКУ як обов’язкові, а саме:
-місцезнаходження (податкова адреса продавця);
-місцезнаходження (податкова адреса покупця);
-номер телефону (продавця та покупця);
-вид цивільно-правового договору, його номер та дата;
-форма проведених розрахунків.
При цьому наявність чи відсутність у податковій накладній/розрахунку коригування заповнених полів реквізитів заголовної частини, які не є обов’язковими, не може бути підставою для виключення такої податкової накладної/розрахунку коригування зі складу податкового кредиту, якщо немає інших підстав для його зменшення.
Таблична частина податкової накладної/розрахунку коригування, яка визначає опис та номенклатуру товару, до затвердження нової форми податкової накладної/розрахунку коригування заповнюється без змін.
Порядок складання податкових накладних/розрахунків коригування, зазначений в цьому листі, поширюється на податкові накладні/розрахунки коригування, дата складання яких припадає на період, починаючи з дня набрання чинності Законом №643 включно.


[news.dtkt.ua]

З 1 липня по 30 вересня 2015 року діятимуть спеціальні строки реєстрації податкових накладних
Одна із змін, внесених законотворцями до Податкового кодексу України, стосується реєстрації податкових накладних (далі — ПН) у Єдиному реєстрі податкових накладних.
ПН, оформлені в період із 1 липня по 30 вересня 2015 року включно, слід реєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних у такі строки:
— ПН, складені з 1-го по 15-й день (включно) місяця в зазначений період — до останнього дня (включно) місяця, у якому вони були складені;
— ПН, складені із 16-го по останній день (включно) місяця в зазначений період — до 15 числа (включно) місяця, що настає за місяцем, у якому вони були складені.
Оновлений Податковий кодекс України можна знайти на нашому сайті.



Редаговано разів: 1. Востаннє 30/09/2015 08:05 користувачем nataljavls.
Увидела такой заголовок с утра, думаю , ну наконец-то свершилось что-то значительное в администрироовании НДС, а тут ... но как же видимо все-таки достали всех бухгалтеров , что мы даже таким мелочам радуемся.. а самого главного вопроса так и не решают.. и видимо уже не решат...
Мне, и думаю, большей части бухгалтеров, эти мелочи значительно упростят работу. Чертову уйму времени проверяешь индексы, дома и улицы с телефонами, договора с датами и счетами... Меня это порадовало, хоть что-то...

Ну а с тем, что с НДС- счетом придется как-то работать, я думаю все уже смирились. И как-то работают...


а для поставщиков електроенергии , сроки составления НН остались подекадно или опять будут последним днем месяца?
это если НН датирована 16.08 , зерегистрирована 14.09 - в какую деку она идет? август или сентябрь?
у продавца понятно - август. а у покупателя?
Идет в август. Для сдачи декларации будем ждать до 15 числа следующего месяца, чтобы собрать все налоговые за предыдущий месяц.
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
а для поставщиков електроенергии , сроки составления НН остались подекадно или опять будут последним днем месяца?
ст. 201.4 изменили.
Капец, так нормально было прописано о электроенергии- подекадно, а теперь опять будут выписывать последним днем месяца и регистрировать 15-м следующего, а плати им авансово до 15-го текущего, кредитом для формулы можно воспользоваться спустя месяц.
Я было подумала, что НН за июнь начали регистрироваться без пополнения, а тут... spinning smiley sticking its tongue out
Quote
_Anna_
Идет в август. Для сдачи декларации будем ждать до 15 числа следующего месяца, чтобы собрать все налоговые за предыдущий месяц.

+
они прописали спец. сроки для рег-ции, т е это считается вовремя зарегистрирована
Quote
_Anna_
Идет в август. Для сдачи декларации будем ждать до 15 числа следующего месяца, чтобы собрать все налоговые за предыдущий месяц.
Так а что изменилось ???eye popping smiley
Мы и до этих изменений ждали до 15 июля чтобы собрать все ПН за июнь (предыдущий месяц).
Или я не то и не там читаю ?
Quote
nikon
Quote
_Anna_
Идет в август. Для сдачи декларации будем ждать до 15 числа следующего месяца, чтобы собрать все налоговые за предыдущий месяц.
Так а что изменилось ???eye popping smiley
Мы и до этих изменений ждали до 15 июля чтобы собрать все ПН за июнь (предыдущий месяц).
Или я не то и не там читаю ?

так если накладная от 17 числа а зарегина допустим 10го сл.месяца, то раньше у покупателя она шла в сл.месяц
да , но для формулы это не выгодно.
Quote
Михаил
Quote
_Anna_
Идет в август. Для сдачи декларации будем ждать до 15 числа следующего месяца, чтобы собрать все налоговые за предыдущий месяц.

+
они прописали спец. сроки для рег-ции, т е это считается вовремя зарегистрирована
ясно теперь
они убрали 15 дней на регистрацию от даты выписки, теперь будем следить за спец.сроками
Re: Неужели свершилось!
Quote
munsmumric
Я было подумала, что НН за июнь начали регистрироваться без пополнения, а тут... spinning smiley sticking its tongue out

С 4 августа должны регистрироваться без пополнения

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Oxi
Quote
Михаил
Quote
_Anna_
Идет в август. Для сдачи декларации будем ждать до 15 числа следующего месяца, чтобы собрать все налоговые за предыдущий месяц.

+
они прописали спец. сроки для рег-ции, т е это считается вовремя зарегистрирована
ясно теперь
они убрали 15 дней на регистрацию от даты выписки, теперь будем следить за спец.сроками

ну да, 30 дней будет только для 1го числа, а потом этот срок сокращается с каждым днем
ну и зачем нам такая радость )))) сиди теперь по-новому выдумывай эти сроки (((

А понялаsmoking smiley, теперь бухгалтеру можно пойти в отпуск с 01 числа и на 24 кал дня, а потом галопом все налоговые проводить
Ага, а дека до 20-го? На 24 дня никак не получится. Бухгалтеру можно ходить в отпуск только с ноутбуком или с удаленным доступом к рабочему месту.smoking smiley
а лучче вообще не ходить
Quote
Oxi
а лучче вообще не ходить
ни в отпуск ни домой, такой себе режим НОН-СТОП
Отпуск? 24 календарных дня ? Ф А Н Т А С Т И К А ......Станислав Лем нервно курит в сторонке.....
Quote
Blick
Ага, а дека до 20-го? На 24 дня никак не получится. Бухгалтеру можно ходить в отпуск только с ноутбуком или с удаленным доступом к рабочему месту.smoking smiley
да , до 20 значит ))))
и вообще для бухов давно пора свои нормы отпуска делать )))) мы не как все люди ))))
Quote
TanyaOdessa
Quote
Blick
Ага, а дека до 20-го? На 24 дня никак не получится. Бухгалтеру можно ходить в отпуск только с ноутбуком или с удаленным доступом к рабочему месту.smoking smiley
да , до 20 значит ))))
и вообще для бухов давно пора свои нормы отпуска делать )))) мы не как все люди ))))
А я бы подкорректировала :
мы не как все люди мы все как не люди
grinning smiley
БУХ- звучит гордо
Хороший бухгалтер умирает на работе, а плохой в заключении))))
бух - даааsmoking smiley
у меня на работе случай был, менеджер записала меня в тел книгу сокращённо " Таня БухЛО" ( ЛО - это название фирмы сокращённо)
так потом когда она увидела кто ей звонит не могла долго понять кто это )))) короче ржали всем офисом и сейчас иногда вспоминаемsmileys with beer )))
а бухгалтер-виртуоз - вообще не умирает, потому что некогда
Бухгалтера безсмертні, їм ніколи вмерти бо потрібно виписати буде податкову на першу подію. А хто знає перша подія це вмер чи окочуривсь?
бухгалтера-виртуозы!!! давайте без печальных мыслей, мы все равно умней и талантливей всех их вместе взятых, законотворцев хреновых!!! предлагаю всем в выходные поехать на природу, развесить мозги на ветках, хорошо их проветрить и с понедельника встретить новую формулу со светлыми мыслями и хорошим настроением!!! мы ведь тоже люди и должны отдыхать!!! всем удачных выходных!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00038500000000001