Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Администрирование НДС с 01.07.2015 - все вопросы о нерегистрации НН и другие...

Відправлено користувачем nataljavls 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 21 з 34    Сторінки: ПершаПопередні1617181920212223242526НаступнаОстання
Девочки помогите,- увидела,что на эл. счете ндс не хватило 139грн для погашення суммы НДС за сентябрь,сегодня пополнила рахунок,вопрос
там же пеня будет за эти два дня(31 и 1ноября) это 139*10%=13,9грн мне её надо платить как-то по другому? я только спецсчет пополняла,а они списывались автоматом в счет уплаты ндс.спасибо
где-то написано
а не уплаченный остаток задекларированных налоговых обязательств Вам необходимо оплатить уже со своего текущего расчетного счета.
письмо гни от 19,01№ 1403/7 / 99-99-19-03-01-17
Невыполненный (не уплаченный) по такому реестру остаток согласованных налоговых обязательств плательщика учитывается Казначейством до полного выполнения путем перечисления в бюджет/специальный счет средств, перечисляемых налогоплательщиком с собственного текущего счета на его электронный счет (пункт 22 Порядка № 569).

Расчеты с бюджетом до 01.02.2015 г. в связи с подачей уточняющих расчетов, уплата налоговых обязательств, определенных контролирующим органом, и уплата штрафных санкций и пени осуществляются налогоплательщиком в бюджет не с электронного счета, а с собственного текущего счета (пункт 25 порядка № 569).
Я поняла обязательство снимет казначейство а пеню со своего р/с платить?
А скажите, у всех сегодня нормально пришли зарегеные НН от поставщиков ?
У меня семь пришли, а три никак не могу вытянуть из реестра, ни по дате, ни по списку....
да, санкции платить с текущего счета, п. 25 Порядка 569


Доброго дня, маю проблему...закрутилася і забула зареєструвати на не платників ПДВ податкові накладні, гроші поступили на рахунок 16,10,15р. Чи можна поставити дату при реєстрації наприклад 20,10,15? Чи краще реєструвати як є і сплатити штрафи?
За нереєстрацію на неплатників штрафів нема...
Єдине зареєструйте їх до подачі декларації, аби
не вилізло в рядку 8 витягу по стану рахунку, який
зменьшить вам рядок 2...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
За нереєстрацію на неплатників штрафів нема...
Єдине зареєструйте їх до подачі декларації, аби
не вилізло в рядку 8 витягу по стану рахунку, який
зменьшить вам рядок 2...

А хіба там не вискочить прострочка??? ПН за 16,10,15р. ...а я реєструю сьогодні...два чи три дні я спізнююся.Бо є в мене за 16,10,15р. і один платник ПДВ...але там сума ПДВ маленька шось 58,33грн. Я зробила запит..в квитанції де колонка штрафу нічого нема..дивно...чому нема..може пізніше з"явиться сума до сплати. І цю суму я маю сплатити прямо на рахунок ДПІ так?
Quote
Oxi
ще нема механізму штрафувати

Але по всіх статтях пишуть шо з жовтня за просрочку штраф...
ну никому же ничего еще не приходило
видимо к НГ что-то решат, вот тогда и заплатите по решению
Quote
Oxi
ну никому же ничего еще не приходило
видимо к НГ что-то решат, вот тогда и заплатите по решению

То штрафи лише для платників ПДВ...а за просрочку не платників штрафів немає так? Вибачте шо тисячу разів одне і те саме перепитую..молодий бухгалтер..
Доброго дня. Маю виписану податкову накладну ще за лютий місяць. Я маю право включити її в декларацію за жовтень, щоб зменшити собі податкові зобов'язання?
значит, все-таки. если я выписала РК 31,10 а регистрировала 04,11 то отражать в декларации за октябрь? а если в декларации за октябрь не показала, то УР?
угу... термін реєстрації ж не порушено...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Скажите, пжл., а если покупатель неплатник пдв - так само нужно срок 15 дней придерживаться, а если нет, то капают штрафы...или можно оттягивать с регистрацией?
Бажано, но ніобізатєльно))) штрафів то нема...
Головне зареєструвать їх до подачі деки, аби
не виліз рядок 8 у витягу про стан рахунку...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Бажано, но ніобізатєльно))) штрафів то нема...
Головне зареєструвать їх до подачі деки, аби
не виліз рядок 8 у витягу про стан рахунку...eye rolling smiley

Шустрік, будь ласочка, пАдробніЄ...eye popping smiley
Падробніє про шо, про штрафи чи про рядок 8?!?!?! winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Бажано, но ніобізатєльно))) штрафів то нема...
Головне зареєструвать їх до подачі деки, аби
не виліз рядок 8 у витягу про стан рахунку...eye rolling smiley

і як це немає штрафів...вони ж вступили знову в силу з 01/10/2015..eye rolling smiley
Для ПН на платників ПДВ... а на неплатників їх нєтуті...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
подскажите, пж, как заполнить графу 7 (дата отримання покупцем) в додатке, если исправляю ошибку в налоговой накладной и она на неплательщика? ставить дату регистрации РК .или дату выписки?
спасибо
Quote
Шустрик
Падробніє про шо, про штрафи чи про рядок 8?!?!?! winking smiley


про штрафи й про необов*язкову реєстрацію, якщо можна. бо не знаходжу в адмініструванні такого шоб можно було не реєструвати податкову для неплатника в строк 15 к.д.
Quote
Шустрик
Для ПН на платників ПДВ... а на неплатників їх нєтуті...

а де ви таке читали?smiling bouncing smiley
Ви не правильно зрозуміли... yawning smiley Почитайте уважно на яке запитання я вам відповідала...
Про 15-днів для неплатників... Семён Семёныч (с) і я не писала про нереєстрацію, а
шо можна і невчасно - головне встигнуть до подачі деки, шоб не виліз у витягу рядок 8...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Ви не правильно зрозуміли... yawning smiley Почитайте уважно на яке запитання я вам відповідала...
Про 15-днів для неплатників... Семён Семёныч (с) і я не писала про нереєстрацію, а
шо можна і невчасно - головне встигнуть до подачі деки, шоб не виліз у витягу рядок 8...


я зрозуміла. Уточнювала. Виходить, якщо мені (платнику ПДВ) зайшли кошти 03/11/2015 р. від покупця (НЕплатника ПДВ), то строк реєстрації податкових накладних , який становить 15 к.д., я можу порушити! головне зареєструвати до подачі деки за листопад 2015 р. Вірно??????
якщо вірно, то з цього було наступне питання - з чого Ви таке взяли й де читали?
Возвращаем переплату СПД неплательщику НДС по договору аренды из-за расторжения договора. На переплату выписана НН.
Подскажите, пожалуйста, каков порядок выписки РК в 1С:8 (датой возврата денег в октябре, основание сентябрьская НН) и регистрации в Медке (мы сами регистрируем в ДФС). Спасибо.
Quote
bonyblu
Quote
Шустрик
Ви не правильно зрозуміли... yawning smiley Почитайте уважно на яке запитання я вам відповідала...
Про 15-днів для неплатників... Семён Семёныч (с) і я не писала про нереєстрацію, а
шо можна і невчасно - головне встигнуть до подачі деки, шоб не виліз у витягу рядок 8...


я зрозуміла. Уточнювала. Виходить, якщо мені (платнику ПДВ) зайшли кошти 03/11/2015 р. від покупця (НЕплатника ПДВ), то строк реєстрації податкових накладних , який становить 15 к.д., я можу порушити! головне зареєструвати до подачі деки за листопад 2015 р. Вірно??????
якщо вірно, то з цього було наступне питання - з чого Ви таке взяли й де читали?

[news.dtkt.ua]

...
Проте податківці наголошують, що штрафи за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних/розрахунків коригування до них в ЄРПН застосовуються у разі, якщо такі податкові накладні/розрахунки коригування до них підлягають наданню покупцям-платникам ПДВ.
Ну а про 8-й рядок особистий досвід...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Quote
bonyblu
Quote
Шустрик
Ви не правильно зрозуміли... yawning smiley Почитайте уважно на яке запитання я вам відповідала...
Про 15-днів для неплатників... Семён Семёныч (с) і я не писала про нереєстрацію, а
шо можна і невчасно - головне встигнуть до подачі деки, шоб не виліз у витягу рядок 8...


я зрозуміла. Уточнювала. Виходить, якщо мені (платнику ПДВ) зайшли кошти 03/11/2015 р. від покупця (НЕплатника ПДВ), то строк реєстрації податкових накладних , який становить 15 к.д., я можу порушити! головне зареєструвати до подачі деки за листопад 2015 р. Вірно??????
якщо вірно, то з цього було наступне питання - з чого Ви таке взяли й де читали?

[news.dtkt.ua]


і у Вас так було и Вам за це нічого не було? - я просто не можу повірити в це щастя...

...
Проте податківці наголошують, що штрафи за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних/розрахунків коригування до них в ЄРПН застосовуються у разі, якщо такі податкові накладні/розрахунки коригування до них підлягають наданню покупцям-платникам ПДВ.
Ну а про 8-й рядок особистий досвід...
Quote
Шустрик
Quote
bonyblu
Quote
Шустрик
Ви не правильно зрозуміли... yawning smiley Почитайте уважно на яке запитання я вам відповідала...
Про 15-днів для неплатників... Семён Семёныч (с) і я не писала про нереєстрацію, а
шо можна і невчасно - головне встигнуть до подачі деки, шоб не виліз у витягу рядок 8...


я зрозуміла. Уточнювала. Виходить, якщо мені (платнику ПДВ) зайшли кошти 03/11/2015 р. від покупця (НЕплатника ПДВ), то строк реєстрації податкових накладних , який становить 15 к.д., я можу порушити! головне зареєструвати до подачі деки за листопад 2015 р. Вірно??????
якщо вірно, то з цього було наступне питання - з чого Ви таке взяли й де читали?

[news.dtkt.ua]

...
Проте податківці наголошують, що штрафи за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних/розрахунків коригування до них в ЄРПН застосовуються у разі, якщо такі податкові накладні/розрахунки коригування до них підлягають наданню покупцям-платникам ПДВ.
Ну а про 8-й рядок особистий досвід...


і у Вас так було и Вам за це нічого не було? - я просто не можу повірити в це щастя...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 21 з 34    Сторінки: ПершаПопередні1617181920212223242526НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00049499999999991