Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Администрирование НДС с 01.07.2015 - все вопросы о нерегистрации НН и другие...

Відправлено користувачем nataljavls 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 22 з 34    Сторінки: ПершаПопередні1718192021222324252627НаступнаОстання
Скажіть, будь ласка, на даний час податкова має право перевіряти чи може вже когось перевіряла на правильність оформлення зареєстрованих податкових накладних, включених у податковий кредит, (тобто вірність заповнення реквізитів, зокрема назви покупця)????????????
Повторюсь с вопросом:
Quote
vvv275
Возвращаем переплату СПД неплательщику НДС по договору аренды из-за расторжения договора. На переплату выписана НН.
Подскажите, пожалуйста, каков порядок выписки РК в 1С:8 (датой возврата денег в октябре, основание сентябрьская НН) и регистрации в Медке (мы сами регистрируем в ДФС). Спасибо.

А по поводу штрафов:
НКУ Стаття 120-1. Порушення термінів реєстрації податкових накладних, що підлягають наданню покупцям - платникам податку на додану вартість, та розрахунків коригування до таких податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних [docs.dtkt.ua]
Quote
vvv275
Возвращаем переплату СПД неплательщику НДС по договору аренды из-за расторжения договора. На переплату выписана НН.
Подскажите, пожалуйста, каков порядок выписки РК в 1С:8 (датой возврата денег в октябре, основание сентябрьская НН) и регистрации в Медке (мы сами регистрируем в ДФС). Спасибо.
РК датой возврата денег, регистрирует покупатель, т.к. РК на минус.


Quote
Blick
Quote
vvv275
Возвращаем переплату СПД неплательщику НДС по договору аренды из-за расторжения договора. На переплату выписана НН.
Подскажите, пожалуйста, каков порядок выписки РК в 1С:8 (датой возврата денег в октябре, основание сентябрьская НН) и регистрации в Медке (мы сами регистрируем в ДФС). Спасибо.
РК датой возврата денег, регистрирует покупатель, т.к. РК на минус.

НН выписана ФОП - неплательщику. Значит сами?
Quote
vvv275
Quote
Blick
Quote
vvv275
Возвращаем переплату СПД неплательщику НДС по договору аренды из-за расторжения договора. На переплату выписана НН.
Подскажите, пожалуйста, каков порядок выписки РК в 1С:8 (датой возврата денег в октябре, основание сентябрьская НН) и регистрации в Медке (мы сами регистрируем в ДФС). Спасибо.
РК датой возврата денег, регистрирует покупатель, т.к. РК на минус.

НН выписана ФОП - неплательщику. Значит сами?
Неплательщику сами, недоглядела.
Доброго дня, шановні форумчани.
Маю надію, що зможете мені допомогти,

Сталася неприємна ситуація, яка позбавила можливості реєструвати ПН.
При поданні декларації за вересень, СЕА, не зрозуміло по якому алгоритму, поставила мені в колонку "сума перевищення" суму задекларовиних податкових зобовязань за липень, серпень і вересень.
Виходячи з ПК і розяснень ДФС, я мав не зареєструвати жодної податкової накладної за 3 місяці.
Хоча всі ПН за квартал зареєстровані вчасно і в повному обсязі (маю повний витяг в розрізі операцій).

Ні районна ні обласна ДПІ не можуть вказати конкретної причини такої ситуації. Тим більше, нічого не можуть зробити, оскільки можуть тільки переглядати інформацію.
Посилаються на те, що в вересені ми подавали уточнюючу декларацію за березень 2015, яка призвела до того, що по карточці в ДПІ в нас виникла переплата. І ніби ми її подали неправильно.

Можливо хтось стикався чи чув про такі ситації, чи знає якийсь вихід.
(Варіант з поповненням рахунку не підходить, оскільки, враховуючи переплату і потрібну суму поповнення - це більше 1 млн.)
Дякую.
Колеги,я зареєструвала ПН від 23.10.(в ПН чотири позиції),сьогодні стало відомо,що в одній із позицій треба відкоригувати кількість.Підкажіть,будь ласка,як формувати РК. Треба прописувати лише ту позицію,яку коригується а три інші не прописувати зовсім ?
так, тільки ту де помилка...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
voxa
...
Сталася неприємна ситуація, яка позбавила можливості реєструвати ПН.
При поданні декларації за вересень, СЕА, не зрозуміло по якому алгоритму, поставила мені в колонку "сума перевищення" суму задекларовиних податкових зобовязань за липень, серпень і вересень.
Може декларацію не правильно заповнили? З рядком 9.1 все добре?
Quote
natalka_l
Quote
voxa
...

Може декларацію не правильно заповнили? З рядком 9.1 все добре?

Ні, з декларацією все нормально. Все заповнено правильно.
НН по 1 событию выписываются по договору в целом или по каждому счёту?
По одному договору с контрагентом два счёта.
20.10.15 - отгрузка по 1му счёту 100,00
21.10.15 - оплата по 2му 150,00
22.10.15 - оплата по 1му 100,00
НН выписываем 22.10.15 на 100,00. А каким числом выписать НН на 150,00 21.10.15 или 22.10.15 ?
Спасибо.
Якшо ви ведете облік в розрізі рахунків, то
20-го по першому рахунку перша подія, а
21-го - по другому рахунку перша подія,
відповідно і ПН виписуєте якшо це не проплата
від бюджетників...smoking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Дякую. Бух.облік за контрагентами ведеться у 1С "За договором у цілому" і формується НЗ у сумі 150,00 при реалізації Дт702 - Кт6432, а не при оплаті. Треба щоб було прописано у обліковій політиці порядок обліку за рахунками або договором?
А что может быть если я ошибусь с датой выписки НН, какие санкции? Я новичёк в НН, что почитать основное и доступное порекомендуете? Спасибо.
Вам можуть при перевірці додати до зобов'язань по правильній даті,
а неправильну непомітити... ну і покупці можуть теж відповідно постраждати eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Пустая корректировка и Додаток 1 к Декларации по НДС

Девочки, добрый день! помогите, пожалуйста
в октябре была корректировка к налоговым обязательствам (ошиблась в адресе, сделала корректировку с пустой табличной частью и правильно заполненными реквизитами.)

Скажите пожалуйста, как мне теперь писать её в Додаток 1 к декларации? я пишу в разделе 1 додатка 1 к декларации по ндсу в столбцах 8-13 прочерки? пидставу для коригування нужно писать?
Спасибо большое!
Всем спасибо! такие корректировки с незаполненной табличной частью в додаток 1 не вносятся, если есть такая корректировка одна в месяце, подавать Додаток 1 не нужно!
Подскажите, пожалуйста!
Мы(плательщики НДС) в сентябре получили предоплату за товар, выписали и зарегистрировали покупателю (на тот момент как плательщику НДС) налоговую накладную по первому событию на сумму предоплаты. Потом позже отгрузили им часть товара. В октябре была возвращена сумма за не дополученный товар, а они оказывается уже лишены свидетельства плательщика НДС. Как зарегистрировать корректировку к налоговой за сентябрь? Помогите. Очень нужно, поджимают сроки.
Quote
Alira
Всем спасибо! такие корректировки с незаполненной табличной частью в додаток 1 не вносятся, если есть такая корректировка одна в месяце, подавать Додаток 1 не нужно!

Спасибо, будем знать. Тут, к сожалению, кроме Шустрика и Blick неоткуда помощи ждать. Спасибо им большое за оказанную экстренную помощь. Но многие вопросы продолжают висеть открытыми, видимо специалистам некогда на форумах сидеть.
Дак спіціалісти тож работають і на всі-всі-всі вАпроси
тож не всіхда знають отвєт)))tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Добрый день, коллеги!!! Посоветуйте как быть. Фирма была полгода в простое, в октябре начали работать. Последняя деклНДС сдавалась за февраль 2015г. Сейчас получила Витяг по счету, там в п.3(полученные накладные) стоит сумма 617 грн. стала ее раскручивать - нашла полученные НН с июня по октябрь, которые ее формируют. Что мне теперь с ними делать? октябрьские вносить в текущую декларацию, а более ранние через КР?
и еще вопрос: если мне дали НН на 0,23 грн. как ее отражать в дод5?
Я НА ТАКИЕ ПОТЕРЯШКИ выписывала НН с кодом 13
Как выписывали? У меня полученные НН, которые формируют мой налоговый кредит за весь 2015год почти...и на половину нет счетов и квитанций об оплате. А если неизвестно, кто счет оплатил, как мы можем взять это себе в НК sad smiley
Доброго дня! Підскажіть будь ласки, чи потрібно на ТзОВ роздруковувати і підшивати для документації ПН які реєструєш а також і вхідні ПН? Незнаю що робити, до сьогодні роздуковувала...а тепер думаю,вони ж є в електронному вигляді...в реєстрі завжди..і мене цікавить чи вимагається сьогодні їх зберігати у паперовому вигляді з печаткою?
Кому-нибудь уже приходилось регистрировать НН по распределению после 15го? Не пытаются штраф впаять? На этот раз 15е попадает на воскресенье, так что не факт, что к концу пятницы будут получены все НН. Какой-то идиот эту норму составлял angry smiley
Quote
xrisjka
Доброго дня! Підскажіть будь ласки, чи потрібно на ТзОВ роздруковувати і підшивати для документації ПН які реєструєш а також і вхідні ПН? Незнаю що робити, до сьогодні роздуковувала...а тепер думаю,вони ж є в електронному вигляді...в реєстрі завжди..і мене цікавить чи вимагається сьогодні їх зберігати у паперовому вигляді з печаткою?
На то как выписывать и сохранять НН не влияет форма собственности, а нужно исполнять нормы НКУ. А там сказано, что НН выписываются только в электронном виде. И ни какие другие не признаются. Так что не берегите бумагуsmiling smiley
Так что не берегите бумагуsmiling smiley =Так что берегите бумагуsmiling smiley
Quote
Inna0208
Quote
xrisjka
Доброго дня! Підскажіть будь ласки, чи потрібно на ТзОВ роздруковувати і підшивати для документації ПН які реєструєш а також і вхідні ПН? Незнаю що робити, до сьогодні роздуковувала...а тепер думаю,вони ж є в електронному вигляді...в реєстрі завжди..і мене цікавить чи вимагається сьогодні їх зберігати у паперовому вигляді з печаткою?
На то как выписывать и сохранять НН не влияет форма собственности, а нужно исполнять нормы НКУ. А там сказано, что НН выписываются только в электронном виде. И ни какие другие не признаются. Так что не берегите бумагуsmiling smiley
Щиро щиро дякую))))
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 22 з 34    Сторінки: ПершаПопередні1718192021222324252627НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00048500000000007