Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Лист ДФС "Про ПДВ" від 22.06.2015р.

Відправлено користувачем Tetyana 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Quote
chaikaT
Додаток 2 чистый при отключенном автоподсчете выдает ошибку. "рядок Усього 7 повинен дорівнювати значенню р.27 Декларації".
В деклараціі дійсно заповнено р 27, т.к заповнено р. 20.2 і вони повинні бути заповнені.
Підскажіть, будь-ласка, як зробили додаток 2 чистим і правильним( не червоним)?

Может быть раздел IV не заполнять? Но я в письме налоговой указано, что р.20.2=р.20=р.27
IV не заполнять
дод 2 пустой
Чи обов'язково заповняти рядок 20.2 декларації? У підприємства податкових зобов'язань немає, декларація мінусова (ряд 24).

Якщо не заповняти рядок 20.2, то в рядку 11 витягу ця сума залишиться надалі?
Чи краще заповнити рядок 20.2?


лучше остаток переплаты включить в 20.2, а то мало ли ...
мое мнение - надо включать, они же автоматически увеличивают согласно Закона
Підскажіть будь-ласка, подаю звітну нову із рядком 20.2. Додаток Д2 (порожній) у звітній не подавала. Зараз ставити у додатку 2 звітну нову чи звітну?
Якшо звітна не прийнята - то звітну...
Якшо ж прийнята - то звітну нову...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Не могу никак вписать переплату 11 строку 20.2 в декларации, я вношу после нажатия сохранить сумма пропадает.
Зніміть Автоматичний розрахунок.
Quote
Tetyana
Зніміть Автоматичний розрахунок.
А как это сделать ?
в медке вверху кнопочка правка (по моему) и там найдете
Правка - Автоматичний розрахунок.
Скажите, пожалуйста, стр. 18 = 5200 грн, переплата в стр 11 витяга = 52 грн. Мне нужно эти 52 грн показать в стр. 20,2? а в стр. 25 тогда будет 5200-52=5148? Правильно? И в додатке 2 что мне где показать? Спасибо
в деке за июнь была строка 25.1 или 24?
была строка 25,1 = 5128 грн
значит 52 зачлось в обязательства июня, и в июле Вам в стр 20.2 его не нужно включать
в июне я эту сумму никуда не показывала, позвонила инспектор и сказала показать 52 грн в июльской декларации, но как ее показать не говорит
В ИЮНЕ ЕЕ И НЕ НУЖНО БЫЛО ПОКАЗЫВАТЬ
вот письмо :[sta-sumy.gov.ua]
Т.е. мне в июльской деке не нужно показывать эту сумму из стр 11 витяга?
оплачивала я налог все время без учета этой переплаты, она просто болтается и все
списали они деньги за минусом переплаты
на данный момент у вас нет переплаты, и в стр 20.2 с р 11 ничего не идет

І. Якщо у платника податку станом на 1 липня 2015 року наявні суми переплат та за результатами звітного періоду червень 2015 року/ ІІ квартал 2015 року платник визначає суму податку, що підлягає сплаті до бюджету, така сума в повному обсязі відображається в рядку 25.1 декларації 0110 за такий звітний період.

При цьому у реєстрах, сформованих на підставі даних, що задекларовані в деклараціях за звітний період червень 2015 року/ ІІ квартал 2015 року, на підставі яких Казначейство здійснює перерахування сум ПДВ до бюджету, зазначаються суми, зменшені на суми переплат.

.....
2) у випадку якщо сума переплат є меншою ніж сума податку, що задекларована до сплати до бюджету, сума переплат вважається погашеною та автоматично списується з ІКПП контролюючим органом, а сума


задекларованого в рядку 25.1 декларації 0110 податкового зобов’язання за червень 2015 року/ ІІ квартал 2015 року в частині, що дорівнює сумі переплат, вважається погашеною. Сума податкового зобов’язання за червень 2015 року/ ІІ квартал 2015 року в частині, що перевищує суму переплат, підлягає перерахуванню до бюджету у загальному порядку, тобто, платник податку повинен у строки, визначені Кодексом для самостійної сплати податкових зобов’язань, забезпечити наявність такої суми на своєму рахунку в системі електронного адміністрування ПДВ.
Quote
Wika82
Т.е. мне в июльской деке не нужно показывать эту сумму из стр 11 витяга?

Я показала в 20.2
Т.е. я показываю в 20,2 сумму переплаты, и стр 25 у меня получается за минусом этой переплаты? правильно? дод. 2 пустой?
Получается надо подать звітну нову, без укзания переплаты?
Quote
Wika82
Т.е. я показываю в 20,2 сумму переплаты, и стр 25 у меня получается за минусом этой переплаты? правильно? дод. 2 пустой?
Я сделала именно так. А теперь уже сомневаюсь правильно ли.
Quote
Wika82
Т.е. я показываю в 20,2 сумму переплаты, и стр 25 у меня получается за минусом этой переплаты? правильно? дод. 2 пустой?
Вам лично не нужно указвать переплату в июльской деке, т.к на сегодня ее нет, она погасилась в счет обязательств июНя
в 20.2 июЛя идет р 11 за минусом 25.1 строки июНя, т.е остаток
что-то я совсем запуталась
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00045100000000001