Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

чи відшкодовувати ПДВ на воду в кулері ???

Відправлено користувачем Golub____ka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
раніше ми її не відшкодовували типу як негосподарська операція ...
а зараз як ???
Есть письмо ГФС от 09.06.15 № 11999/6/99-99-19-01-01-15, там даны ответы на многие вопросы и в том числе сказано, что "положения раздела III НКУ не предусматривают корректировку финансового результата до налогообложения на расходы, понесенные на приобретение бутилированной питьевой воды для общего пользования. Следовательно, такие расходы отражаются по правилам бухгалтерского учета". Один нюанс - вышеуказанное письмо является индивидуальной консультацией и в преамбуле к письму сказано, что оно "может использоваться исключительно плательщиком налогов, которому предоставлена такая консультация"sad smiley
Раніше я ПДВ НЕ відшкодовувала


Вот тоже задумалась. Покупаем воду и аренда кулера.
Раньше не включала, а теперь наверно как условная продажа самим себе?
Нужно выписывать налоговую? Я правильно думаю?
А тема й піднята для того щоб задуматись.


Ага.. тільки налогову самі собі вже не встигаємо виписати ....



І ще тепер задумуюсь.

во якщо ми виписали самі собі податкову.... то що получається з мого рахунку ця сума спишеться а мені ж приплюсується smiling smiley)))
А варіант "використано не в госп. діяльності р.14,1" вже не проходить??????? І спишеться з обліку і не відшкодується.
Я не про "відшкодування", а про НН, которую надо себе выписать

Quote
Ага.. тільки налогову самі собі вже не встигаємо виписати ....

Почему не успеваем?, последним днем месяца и регим. Да на счету должны быть деньги под эту НН
Quote
maturka
А варіант "використано не в госп. діяльності р.14,1" вже не проходить??????? І спишеться з обліку і не відшкодується.

в тому то і діло що НЕ ПРОХОДИТЬ з липня....
Quote
IREN
Я не про "відшкодування", а про НН, которую надо себе выписать

Quote
Ага.. тільки налогову самі собі вже не встигаємо виписати ....

Почему не успеваем?, последним днем месяца и регим. Да на счету должны быть деньги под эту НН


НІКОЛИ посліднім днем не регіструвала
зареєструвала липень і спокійно на тиждень в відпуск умотала мало на річку поплавати


я ж не догадувалась що тут таке податковій в голову стрелило.....
до сентября если выписываете н/н (сводную на воду )на себя срок может быть больше 15дней без штрафов
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035399999999997