Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Налоговый долг, помогите!!!

Відправлено користувачем NataliSB 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Добрый день, прошу помощи! в июне по деларации НДС сумма к оплате, оплатите не смогли т.к. не было денег, в июле возмещение, могу ли я в июльской деке, отразить "в счет погашения налогового долга", или мне остатся в должниках наФсегдаconfused smiley
спробуйте
відпишіться чи погасився борг пліз
ну по идее для того эта строка и есть в деке... должно пройти

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!


Аналогічна ситуація. Разом з інспектором робила декларацію: вписали суму у погашення податкового боргу. У витязі по СЕА поки ніяких змін. Чекаємо кінця місяця, оскільки сума податкового боргу була затягнута у витяг зі знаком мінус у 5 рядок.
Quote
Julya
Аналогічна ситуація. Разом з інспектором робила декларацію: вписали суму у погашення податкового боргу. У витязі по СЕА поки ніяких змін. Чекаємо кінця місяця, оскільки сума податкового боргу була затягнута у витяг зі знаком мінус у 5 рядок.
данные по декам отражаются на лицевых счетах 30 числа, по граничному сроку оплаты.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
Ляля - Оля

данные по декам отражаются на лицевых счетах 30 числа, по граничному сроку оплаты.

Отож і кажу: чекаю кінця місяця...
Всем спасибо, вчера практически до вечера воевала со своей налоговой, они настаивали на том, что я должна "погашение" отражать в деке за август. Но к вечеру согласились что все таки июль, вот теперь тоже жду!
народ, розкажіть як Ви "жили" з цим боргом?

- Я так розумію у NataliSB борг виник 30.07.2015? Реальними коштами не погашали, значить чекали вхідний ПК smiling smiley ?
- До моменту, коли зайшов вхідний ПК, податкові накладні не могли реєструвати (у Вас же "мінус" в рядку 2 був, раз зобов'язання по деці вийшли)?
- Якимсь чином цей борг відображався в Витязі? (знаю точно що до 01.07.2015 не відображався ніяк).
Julya, так у Вас у Витязі все таки борг відобразився в рядку 5 з мінусом (а то я не зрозуміла: спочатку написали не відображається, а потім написали що сума була затягнута)? Якщо так, то коли саме? Якщо борг все-таки відобразиться в рядку 5 з мінусом - то він ще раз зменшить реєстраційну суму (задвоїть)....
- Податкова не "турбувала" (вимоги, дзвінки, погрози, арешти ))?)
- Хтось пробував подати документи на розстрочку/відстрочку?
- В деклараці за липень в рядку 23.1 поставили лише суму боргу чи плюс штрафи (10-20%), пені?
Ще один момент, який мене дуже цікавить... Я так бачу по деці, що рядок 23.1 не зможуть заповниті ті, в кого по формулі реєстраційна сума з мінусом...
Тому що, якщо в нас реєстр. сума з мінусом - то вона не заповнюється в спец.полі в рядку 22.1. Тоді рядок 22.1 буде дорівнювати рядку 22, і відповідно рядок 23 буде дорівнювати великому жирному нулю!!!!
Це піп...ц, ну не для всіх звичайно, тільки для тих хто в липні залишився без ПК, і в кого постачальники лише в серпні змогли зареєструвати ПН від 30.06.2015, які б..ть не збільшують ніяк реєстраційну суму, а тільки деку...

Аааа і ще, якщо виявиться правдою те що в рядку 5 Витягу сума боргу відобразиться з мінусом, то реєстраційна буде в 2 раза більша за ПЗ. наприклад в мене зараз:
р.2: "-"1500
р.3: 500
р.5: 0
р.6: 2000
по деці також до сплати 1500 (рядок 25-ий). Якщо я правильно зрозуміла повідомлення Julya, то після виникнення боргу, сума буде така:
р.2: "-"3000
р.3 500
р.5: "-"1500
р.6: 2000
Тобто в 1-му варіанті мені потрібно було б "вхідного" ПК 1500 але і при такій умові в наступній деці не вийде заповнити рядок 23.1 - потрібно ще як мінімум 1500, тобто разом 3000.
То при 2-му варіанті - 4500?
Виходить щоб погасити борг в 1500 мені потрібно в кращому варіанті 3000 вхідного ПК, в гіршому варіанті - 4500...
Блін, сподіваюсь що я не так щось зрозуміла )))) drinking smiley
Думаю, Вы правильно понимаете. Я сразу увидела, что переплата со стр.11 после обнуления увеличивает стр.2 дважды. Почему бы тогда долгу не уменьшать стр.2 тоже дважды?
Quote
natalka_l
народ, розкажіть як Ви "жили" з цим боргом?

- Я так розумію у NataliSB борг виник 30.07.2015? Реальними коштами не погашали, значить чекали вхідний ПК smiling smiley ?
- До моменту, коли зайшов вхідний ПК, податкові накладні не могли реєструвати (у Вас же "мінус" в рядку 2 був, раз зобов'язання по деці вийшли)?
- Якимсь чином цей борг відображався в Витязі? (знаю точно що до 01.07.2015 не відображався ніяк).
Julya, так у Вас у Витязі все таки борг відобразився в рядку 5 з мінусом (а то я не зрозуміла: спочатку написали не відображається, а потім написали що сума була затягнута)? Якщо так, то коли саме? Якщо борг все-таки відобразиться в рядку 5 з мінусом - то він ще раз зменшить реєстраційну суму (задвоїть)....
- Податкова не "турбувала" (вимоги, дзвінки, погрози, арешти ))?)
- Хтось пробував подати документи на розстрочку/відстрочку?
- В деклараці за липень в рядку 23.1 поставили лише суму боргу чи плюс штрафи (10-20%), пені?

У нас теж борг виник 30.07 - після втягування декларації за червень і - відповідно - несплати суми зобов'язання. Вже наступного дня почали дзвонити з відділу погашення податкового боргу з вимогами сказати точно, коли ми заплатимо.
Про відсутність змін - мала на увазі, що декларацію за липень здала, по декларації включила суму з р.19 (р. 22) у сумі податкового боргу (без штрафу і пені - це сплачується живими грошима на старий рахунок) у р. 23.1. Із рядка 22.1 суму забирала вручну. А на витязі це поки що не відобразилось. Чекаю кінця місяця.
Що значить
Quote

Із рядка 22.1 суму забирала вручну.
Яка у Вас сума боргу і яка була реєстраційна сума на момент подачі декларації за липень 2015 року (більша, менша боргу, відємна?)
Так все таки, після подачі декларації за червень 2015 в Витязі якимсь чином борг відобразився? В рядку 5, 1?
Quote
natalka_l
Що значить
Quote

Із рядка 22.1 суму забирала вручну.

Декларацію робила в опз. Коли заповнила зобов'язання і кредит, програма автоматично заповнила:
р. 19 7300
р. 22 7300
р. 22.1 7300
р. 23.1 6700 - сума податкового боргу, занесена вручну
р. 23.3 -6700 (автоматичний розрахунок)
р. 24 600

Я видалила суму з р. 22.1, заповнила р. 23 (7300), р. 23.1 (6700), р. 23.3 (600)

Quote
natalka_l
Яка у Вас сума боргу і яка була реєстраційна сума на момент подачі декларації за липень 2015 року (більша, менша боргу, відємна?)
Так все таки, після подачі декларації за червень 2015 в Витязі якимсь чином борг відобразився? В рядку 5, 1?

На момент подання декларації за липень реєстраційна сума була 296 грн. (менша за суму боргу).
Після подачі декларації за червень і до 29 липня борг на витяг не впливав (борг був через податкову накладну червня, зареєстровану з запізненням у липні.) У витязі на запит від 4 серпня сума податкового боргу з'явилась у р. 5 зі знаком мінус і зменшила реєстраційну суму. В р. 1 витяга її немає, оскільки ми й не платили, а гасимо податковий борг податковим кредитом. А 10 серпня ще й змінусували червневі податкові накладні від постачальників, зареєстровані із запізненням у липні. Таким чином, по декларації маю р. 24, а згідно витяга - поки що плюсова сума, але за рахунок кредиту від великих закупок у серпні.
Quote
Julya
Декларацію робила в опз. Коли заповнила зобов'язання і кредит, програма автоматично заповнила:
р. 19 7300
р. 22 7300
р. 22.1 7300
р. 23.1 6700 - сума податкового боргу, занесена вручну
р. 23.3 -6700 (автоматичний розрахунок)
р. 24 600
Я видалила суму з р. 22.1, заповнила р. 23 (7300), р. 23.1 (6700), р. 23.3 (600)
...

Нє, ну зробили Ви так як Вам потрібно ))). Але чи це правильно winking smiley? З Ваших вихідних даних, в мене б вийшло так:
р.19: 7300
р.22: 7300
спец.поле: 296
р.22.1: 7004
р.23: 296
р.23.1: 296
р.23.3: 0
р.24: 7300

Це те, що я писала: що маючи відємну реєстраційну суму, або рівну нулю, або меншу боргу при наявному від'ємному значенні в декларації не можна погасити борг.

Не хочу Вас лякати, але на мою думку ситуація у Вас буде розвиватись наступним чином.
30.08.2015 борг у Вас не погаситься, натомість мала би бути камеральна перевірка, якою Вам би визначили невірне заповнення декларації (не просто так в квитанції при подачі деки зараз зазначається реєстраційна сума на день подачі). Не знаю правда як у Вас вийде з мораторієм на проведення перевірок - якщо доходи менше 20 млн. то в принципі камеральні перевірки також під забороною, можливо просто ДПІ буде звонити і вимагати подати уточнення...
Якось так... Добре буде якщо помиляюсь...

В мене по одній юр.структурі аналогічна ситуація, тільки там доходи більше 20 млн, є підстави для проведення перевірок і суми просто "космос". Такий варіант заповнення декларації відразу відкинула...
Інформація про реєстраційну сцмц була в квитанціях лише до 18.08. 19 серпня я здавала декларацію нову звітну поле "виявлені помилки" порожнє. А заповнювала так разом з інспектором, яка й повинна буде зробити камералку. У мене єдина радість: поки що відділ погашення податкового боргу не телефонує. До подачі декларації за липень морочив голову мало не щодня.
Quote
Julya
Інформація про реєстраційну суму була в квитанціях лише до 18.08. 19 серпня я здавала декларацію нову звітну поле "виявлені помилки" порожнє. А заповнювала так разом з інспектором, яка й повинна буде зробити камералку. У мене єдина радість: поки що відділ погашення податкового боргу не телефонує. До подачі декларації за липень морочив голову мало не щодня.
Думаю не проблема для ДФСУ вирахувати яка у Вас була реєстраційна сума на момент подання декларації. Те що заповнювали з інспектором - добре, але як показує практика, інспектор в сучасних нововведеннях ДФСУ нічого не знає ))). Спочатку вони нам розказують як, на їх думку, правильно заповнити, а потім : "В нас тут "контроль" з ДФСУ прийшов - у Вас декларація не правильно заповнена: або уточняєтесь самі, або ми змушені провести перевірку...."

Хоча, якщо у Вас суми такі які Ви написали реальні і в грн. - то може все і пройде ))). Не потрібно турбуватись раніше ніж потрібно winking smiley. Повідомте все-таки чи спишеться борг, пліз (бо чула ще одні сплєтні в ДПІ smiling smiley нада визначитись хто правий і що робити).
У меня долг возник на 31.07.2015, в моем случае импортная операция закрылась двумя налоговыми периодами. 06.2015 нам зашла предоплата от покупателя имп.товара, 13.07.2015 мы оплатили ндс на таможне. Обидно 2 рпаза платить НДС в бюджет ( не маленький) тем более что денег небыло. На момент подачи декларации нам друж. фирма помогла с НК регистрационным ( для того чтобы мы могли по деке полностью закрыть долг) только вот теперь я пытаюсь вернуть этот НК друж. фирме( делаю возврат товара закупленного в августе) а зарегить НК не могу, т.к. по вытягу черти шо!!! angry smiley
Ну що, які новини? В кого погасився борг???
подпишусь, послушаю. У коллеги такая же ситуация с налоговым долгом, просит помощи. Пытаюсь вникнуть... Где описано, кроме строк деки, что налоговый долг можно погасить только в размере стр 2 по Вытягу?

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
угу, сама нашла
200.4. При від'ємному значенні суми, розрахованої згідно з пунктом 200.1 цієї статті, така сума:

а) враховується у зменшення суми податкового боргу з податку, що виник за попередні звітні (податкові) періоди (у тому числі розстроченого або відстроченого відповідно до цього Кодексу) в частині, що не перевищує суму, обчислену відповідно до пункту 2001.3 статті 2001 цього Кодексу на момент отримання контролюючим органом податкової декларації, а в разі відсутності податкового боргу -

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
natalka_l


Нє, ну зробили Ви так як Вам потрібно ))). Але чи це правильно winking smiley? З Ваших вихідних даних, в мене б вийшло так:
р.19: 7300
р.22: 7300
спец.поле: 296
р.22.1: 7004
р.23: 296
р.23.1: 296
р.23.3: 0
р.24: 7300

Це те, що я писала: що маючи відємну реєстраційну суму, або рівну нулю, або меншу боргу при наявному від'ємному значенні в декларації не можна погасити борг.

Не хочу Вас лякати, але на мою думку ситуація у Вас буде розвиватись наступним чином.
30.08.2015 борг у Вас не погаситься, натомість мала би бути камеральна перевірка, якою Вам би визначили невірне заповнення декларації (не просто так в квитанції при подачі деки зараз зазначається реєстраційна сума на день подачі). Не знаю правда як у Вас вийде з мораторієм на проведення перевірок - якщо доходи менше 20 млн. то в принципі камеральні перевірки також під забороною, можливо просто ДПІ буде звонити і вимагати подати уточнення...
Якось так... Добре буде якщо помиляюсь...

В мене по одній юр.структурі аналогічна ситуація, тільки там доходи більше 20 млн, є підстави для проведення перевірок і суми просто "космос". Такий варіант заповнення декларації відразу відкинула...
р.24: 7300 7004 (р 22.1+р23)
по поводу пункта 200.4. При від'ємному значенні суми, розрахованої згідно з пунктом 200.1 цієї статті, така сума:

а) враховується у зменшення суми податкового боргу з податку, що виник за попередні звітні (податкові) періоди (у тому числі розстроченого або відстроченого відповідно до цього Кодексу) в частині, що не перевищує суму, обчислену відповідно до пункту 2001.3 статті 2001 цього Кодексу на момент отримання контролюючим органом податкової декларації, а в разі відсутності податкового боргу -


а от если у меня есть розстрочка пдв (не борг), а по деке за 08/2015 "-", то я ж могу взаимозачесть сии цифры? В "старой" деке я такое делала, но так там был борг. А от щаз....Смогу чи неее взаимозачесть....Вот в чем вопрос
У меня будет стр. 19, стр. 22. А стр. 23 и 23.1 меня запутывает...подскажет кто-нить?
рассрочка - не долг. ИМХО, в деке не сможете зачесть...

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
Ляля - Оля
рассрочка - не долг. ИМХО, в деке не сможете зачесть...

вот и меня это смущает - там слово борг! бЫлин...у инспектора бестолку спрашивать - они большинство как из тундры(
я не тороплюсь регить налоговые, т.к. если я прав понимаю, рег лимит влияет на то, смогу ли я взамозачесть рассрочку (если все-таки можно сказать что в контексте НДС долг=рассрочка)...Оно ж влияет?
Подождите, там же (у тому числі розстроченого або відстроченого відповідно до цього Кодексу). Это разве не рассрочка?
Quote
natalka_l
Ну що, які новини? В кого погасився борг???

По особовій картці в податковій все закрилося, сплатила пеню і по всьому, а от з витягом - повний жах. Сума боргу двічі зменшує реєстраційну суму (у рядку 5 зі знаком мінус і у рядку 7)
Quote
Blick
Подождите, там же (у тому числі розстроченого або відстроченого відповідно до цього Кодексу). Это разве не рассрочка?

когда идешь в налоговую за рассрочкой, тебе дают памятку своеобразную - там перечень доков и рекомендации. Так вот в ней "Для розстрочення (відстрочення) грошових зобов’язань (податкового боргу) " - когда ты не хочешь попасть в боржники, ты подаешь на рассрочку обязательства, а если попал, то на рассрочку боргу. Т.е. рассроченным может быть и обяз, и борг...
Я себе думаю - может втупую сдать деку и взаимозачесть? може прокатит...
Quote
Blick
Подождите, там же (у тому числі розстроченого або відстроченого відповідно до цього Кодексу). Это разве не рассрочка?
точно... но вот в деке
зараховується у зменшення суми податкового боргу з податку на додану вартість

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
Oxi
...
р.24: 7300 7004 (р 22.1+р23)
да, да winking smiley

Quote
bonyblu
а от если у меня есть розстрочка пдв (не борг), а по деке за 08/2015 "-", то я ж могу взаимозачесть сии цифры? В "старой" деке я такое делала, но так там был борг. А от щаз....Смогу чи неее взаимозачесть....Вот в чем вопрос
розстрочка - борг. Я таке раніше також робила. Але це було раніше... А зараз Вам це навряд чи хтось скаже, поки самі не спробуєте.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000446