Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Збірник рецептур - 3000 грн. ЯК ПРАВИЛЬНО ЗРОБИТИ ПРИХІД???

Відправлено користувачем Mariyana 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня усім форумчанам!!!
Прошу допомоги: придбали збірник рецептур, який коштує 3000,00 грн. (одна маленька брошура).
Контрагент надіслав нам угоду про виконання робіт, і акт здачі-прийняття робіт + протокол погодження ціни.
Дзвонила їм з проханням виправити угоду з виконання робіт на договір купівлі-продажу + видаткова накладна.
Видаткову пообіцяли вислати, а угоду переробити - НІЗАЩО!!! hot smiley
Я тепер сижу у роздумах, як правильно зробити оприбуткування.
ПРОШУ ДОПОМОГИ!!!
без разницы каким документом оформлена передача. Важен смысл документа. В акте что указано?

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
В акті написано, що виконавцем повністю виконано роботи згідно договору. В договорі написано, що виконані роботи ___Збірник рецептур ДСТУ ....


хм... они что, сами составляли этот сборник?

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Розробляється для усієї України. Я так розумію, що то витяг (або передрук) ДСТУ...
Для нас особисто нічого не розроблялося, купували вже готовий збірник
Зборник рецептур это большая книга.
Если у Вас маленькая брошура, значит это часть от книги.
Если у них не издательство, и для Вас не делали уникальный экземпляр, значит должны были продать книгу по накладной, а не услуги по акту.
Скорее всего у них не все в порядке с видами деятельности.
1-й вариант: если в накладной (которую вам пообещали) будет отгружена книга - не подписывайте договор на услуги, а просто приходуйте книгу. Для разовой поставки договор не обязателен.
2-й вариант: если договор уже подписан, обьясняйте налоговой что заказывали услуги по подборке рецептур специально для Вашего предприятия из справочника и приходуйте услуги по акту.
Щось зовсім не зрозуміло. Чому акт вик. робіт, якщо це купівля? Це що якесь видавництво без права торгівлі? І чому в договорі виконані роботи?
Quote
Tessiya
Щось зовсім не зрозуміло. Чому акт вик. робіт, якщо це купівля? Це що якесь видавництво без права торгівлі? І чому в договорі виконані роботи?
Як би я знала, Tessiya, чому саме так....Укрхлібпром - продавець збірника рецептур
Quote
Finance110
Зборник рецептур это большая книга.
Если у Вас маленькая брошура, значит это часть от книги.
Если у них не издательство, и для Вас не делали уникальный экземпляр, значит должны были продать книгу по накладной, а не услуги по акту.
Скорее всего у них не все в порядке с видами деятельности.
1-й вариант: если в накладной (которую вам пообещали) будет отгружена книга - не подписывайте договор на услуги, а просто приходуйте книгу. Для разовой поставки договор не обязателен.
2-й вариант: если договор уже подписан, обьясняйте налоговой что заказывали услуги по подборке рецептур специально для Вашего предприятия из справочника и приходуйте услуги по акту.
Finance110, дякую. Буду чекати на видаткову накладну.
Ну мабуть тому шо це послуги вибірки рецептур з збірника
цікавих саме вам і їх копіювання в брошуру, вони ж вам не
весь збірник продають...tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Ну мабуть тому шо це послуги вибірки рецептур з збірника
цікавих саме вам і їх копіювання в брошуру, вони ж вам не
весь збірник продають...tongue sticking out smiley
То нехай би так і писали, що послуги вибірки, так ні ж.... і виправляти не хочуть ..(
А коли ви перераховували кошти, що в призначенні платежу вказували і згідно чого? Якщо за виконані роботи, то може краще й не оприбутковувати цей клятий збірник?
Quote
Tessiya
А коли ви перераховували кошти, що в призначенні платежу вказували і згідно чого? Якщо за виконані роботи, то може краще й не оприбутковувати цей клятий збірник?
Кошти перераховували за збірник, а не за послуги
Тоді прислухайтесь до поради Finance110 . Третього не дано
Сборник рецептур - такая себе приличная книжка в обложке, у меня дома где-то валяется. Покупали для кафе, типа обязательно должен быть smiling smiley Вам то ли мини-копию через Акт продали, в виде брошюры, то ли вообще не понятно какие-то работы. smiling smiley
Хотя, мы в свое время продавали ресторанам "Изготовление бланков меню"... и только одна бухгалтер озаботилась и попросила накладную на бланки, а не акт на изготовление. smiling smiley

-----------------------------------------------------------
Я люблю тебя, жизнь, и надеюсь, что это взаимно! smiling smiley

Если каждый человек сделал счастливым хотя бы одного - себя, мир был бы полон счастливыми людьми!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00037799999999999